Teesside University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Teesside

  • TOP 200 W rankingu 200 najlepszych uniwersytetów w wieku 50 lat i poniżej *.
  • Ponad 1000 studentów zapisało się na nasze otwarte kursy edukacyjne
  • Wysokiej jakości, samodzielna, otwarta nauka przez ponad 30 lat

Zapoznaj się z elastycznym kursem online z brytyjskim uniwersytetem znajdującym się na liście 200 najlepszych młodych uniwersytetów na świecie. *

Czy jesteś pracowitym profesjonalistą, który szuka formalnych kwalifikacji, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom? Chcesz realizować swoją pasję do nauki, ale myślisz, że nie możesz poświęcić czasu? Pomyśl jeszcze raz.

Na Teesside University oferujemy szeroką gamę elastycznych, internetowych i otwartych kursów edukacyjnych zaprojektowanych tak, aby pasowały do Ciebie i Twoich innych zobowiązań, zapewniając Ci kontrolę nad tempem i miejscem.

Od ponad 30 lat dostarczamy wysokiej jakości, samodzielną, otwartą edukację, dzięki czemu osiągamy sukcesy, którym możesz zaufać.

Nie musisz uczęszczać na wykłady na terenie kampusu, więc nie ma kosztów zakwaterowania ani transportu, a nie potrzebujesz wizy studenckiej.

* Teesside University znajduje się w 151-200 grupie 250 globalnych uniwersytetów w wieku 50 lat lub poniżej w rankingu The Times Higher Education Young University Rankings.

Teesside University online learning

Nauka online pozwala uzyskać kwalifikacje na poziomie uniwersyteckim bez konieczności fizycznego uczęszczania do naszego kampusu.

Korzyści z nauki online

Ucz się zawsze i wszędzie

Nie ma ustalonego harmonogramu - wybierasz, kiedy i gdzie się uczysz. Czytaj artykuły z czasopism, oglądaj wykłady i uczestnicz w dyskusjach w czasie i miejscu, które Ci odpowiadają.

Zwiększ swoją karierę

Studiowanie programu online z Teesside University może przenieść Twoją karierę na wyższy poziom i pomóc Ci wyróżnić się z tłumu.

Globalna sieć

Będziesz mieć regularny kontakt ze studentami z całego świata i naszymi pracownikami akademickimi tutaj w Teesside. Nasze środowisko internetowe zostało zaprojektowane, aby wspierać i zachęcać do wspólnego uczenia się.

Programy jakości

Nasze programy online są akademickie odpowiednikiem naszych stopni na terenie kampusu i wiążą się z tym samym poziomem pracy. Uznane na całym świecie kwalifikacje, które zdobywasz, mają taką samą wartość.

Uczenie się w przyszłości

Zainspirowany i wspierany przez nasz zespół ekspertów dydaktycznych wykładowców i nauczycieli, którzy są pasjonatami swoich przedmiotów.

Dostęp do usług wsparcia

Masz dostęp do tych samych usług wsparcia, co studenci na terenie kampusu, z dostępem do milionów zasobów edukacyjnych, w tym książek elektronicznych i artykułów w czasopismach, dostępnych 24/7.

Kursy

Oferujemy szeroką gamę elastycznych, internetowych i otwartych kursów edukacyjnych zaprojektowanych tak, aby pasowały do Ciebie i Twoich innych zobowiązań, zapewniając Ci kontrolę nad tempem i miejscem.

Kursy obejmują:

Biznes, księgowość, marketing

  • Biznes i przedsiębiorstwo (doładowanie) (online), BA (z wyróżnieniem)
  • Master of Business Administration (Online), MBA

Przetwarzanie danych

  • Cyberbezpieczeństwo (Online), mgr inż

Inżynieria

  • Otwarte kursy inżynieryjne

język angielski

  • Twórcze pisanie (kształcenie na odległość), MA
  • Kreatywne pisanie i dobre samopoczucie, MA

Pielęgniarstwo, położnictwo

Kursy podyplomowe

Krótkie kursy

* Odniesienia do faktów

Lokalizacje

Middlesbrough

Address
Southfield Road
TS1 3BX Middlesbrough, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium