Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto wybrać ACM? Uczenie się przez etos

ACM rozumie, jak przemysł muzyczny działa dziś i stworzył imponujące i wszechstronne środowisko uczenia się, które łączy się bezpośrednio z przemysłem. Nasze uczenie się poprzez etos pomaga uprościć sposób pracy przemysłu i daje wyraźny obraz ścieżek kariery i opcji. To jasne i praktyczne podejście przyspiesza naukę.

Szczegółowe podejście do wszystkich aspektów branży (na żywo!) Ujawnia opcje i miejsca docelowe, co znacznie pomaga naszym uczniom w dokonywaniu wyraźnych wyborów i budowaniu map, których potrzebują, aby je prowadzić. Jeśli jesteś producentem, będziesz wiedział, że musisz mieć podstawową wiedzę na temat struktury utworu i pisania piosenek, ale zasadniczo musisz wiedzieć o strumieniach przychodów i własności intelektualnej, z których będziesz przyciągać dochody.

Musisz także zrozumieć, jak Twoja muzyka jest zarabiać na żywo, nagrywać piosenki i publikować, w tym synchronizację i licencjonowanie. Nauczymy się tego wszystkiego w ACM, łącząc cię z zespołami, które robią to każdego dnia w Metropolis.

Również mógłbyś być perkusistą, którego główne działanie skupia się na osiągnięciu jak największej ilości wrażeń podczas sesji. W takim przypadku nadal musisz zrozumieć, jak otrzymujesz wynagrodzenie, a jeśli wpływasz na utworzenie, możesz potencjalnie współtworzyć go i pomagać w tworzeniu produktu. W takim przypadku gra w sesjach rzeczywiście staje się pisaniem. Musisz znać różnicę w sposobie zarabiania za grę i pisanie.

Podczas nauki będziesz budować swój portfel i pomożemy Ci zrozumieć, jak wykorzystać pracę, którą tworzysz, aby zbudować swoją własną bazę fanów, a nie tylko jako muzykę do pracy. To maksymalizuje Twoją zdolność do zatrudnienia jako profesjonalny muzyk, czyniąc to, co jest pożądane, po prostu wprowadzając siebie jako podstawowy składnik aktywów. Nauczymy się tego, ponieważ mamy najlepszych specjalistów z branży, którzy robią to codziennie.

Honowanie rzemiosła jako artysty w nadziei, że zostanie podpisane przez znaczącą wytwórnię, jest przestarzałą koncepcją i nie jest już sposobem działania firmy. Naszym celem jest zainspirowanie każdego artystę, który przychodzi przez ACM, wiarę, pragnienie i zrozumienie, jak stać się wiarygodnym, samowystarczalnym artystą. Gdy będziesz na tym stanowisku, musisz mieć pewność, że z zespołem, producentem, menedżerem, etykieciarką i wydawcą będziesz miał do dyspozycji. Wyposażymy cię do zarządzania własną karierą, w przeciwieństwie do wyścigów do podpisania z menedżerem ukończenia studiów bez pełnego zrozumienia, jak zarządzać własną karierą i możliwościami.

Poprzez nasze głębokie relacje z Metropolis, ACM ma palec na impuls, co pomaga upodabniać uczniów do określenia miejsca w nim. Wiemy, gdzie jest branża, ponieważ w Metropolis zespoły działają na wszystkich szczeblach, w tym w głównych firmach, niezależnych i bezpośrednich z podpisanymi artystami, markami, partnerami dystrybucyjnymi i twórcami treści.

ACM pakuje przemysł od końca do końca, gdzie dziś i jutrzejsza muzyka są pisane, produkowane, mieszane, opanowywane, rozpowszechniane, wprowadzane do obrotu i publikowane. Nasi studenci nie uczą się z książki, ale z praktycznego doświadczenia w muzyce. Jest to wewnętrzne, żyjące, oddychające połączenie pomiędzy ACM i Metropolis, które daje naszym uczniom tę unikalną perspektywę i okazję.

Wewnętrzne połączenie ACM i Metropolis daje naszym uczniom możliwość uczenia się z ofert, które podejmujemy w miarę ich występowania. Ian Brenchley, dyrektor generalny Metropolis, prowadzi siedem lat, pracując od ponad piętnastu lat w największych wytwórniach Universal. W swoich spotkaniach z profesjonalistami na najwyższym szczeblu branży i wynikającymi z nich wynikami, Ian przekazuje najbardziej trafne informacje i wnioski bezpośrednio do studentów ACM. Oto kilka przykładów zamieszczania w praktyce praktycznych doświadczeń w nauce Iana:

"Spotkałam Andy Ross i Charles Barsamian podczas niedawnej podróży służbowej do LA. Pracowali nad nowatorskimi filmami i odpowiedzialni za synchronizację, nadzór muzyczny i umieszczanie wyników orkiestrowych. Zaczęli nową firmę o nazwie Exit Strategy Productions, specjalizującą się w nadzorowaniu i wydawnictwie muzycznym. Następnie wzięliśmy ich jako konsultantów, aby wygenerować możliwości publikowania dla nas za pośrednictwem hollywoodzkich filmów i podstawowej działalności za pośrednictwem wyników orkiestrowych w studio, które prowadzimy w Doha, Katarze, Katara Studios przez Metropolis. Następnie nauczyciele ACM Business wykorzystywali wiedzę z budowania tego nowego związku i jak opracowaliśmy strategię, aby skorzystać z naszej podstawowej działalności. Będziemy kontynuować aktualizowanie studentów w sprawie dalszej ewolucji tego projektu Metropolis w czasie rzeczywistym. Oprócz tego studenci z Business School, którzy przyłączą się do nas w Metropolis jako stażyści, pomogą nam w opracowaniu rzeczywistych katalogów synchronizacji, z których skręcamy w filmy, które nadzorujemy.

Ostatnio spotkaliśmy się z Shazamem, który poprosiliśmy o pomoc w promowaniu naszych koncertów w studio. To spowodowało, że firma zaoferowała nam zespół sprzedaży marek, który sprzedał nasze dwa formaty telewizyjne do marek z serii blue chip. Będą też zasilać naszą aplikację Virtual Vinyl. To da nam dostęp do 600 milionów konsumentów. Jest to doskonały przykład tego, jak współpracujemy z innymi markami i organizacjami w celu komercyjnego wykorzystania tego, co możemy zaoferować i wzmocnić jego wpływ. Współpraca ma kluczowe znaczenie dla skutecznego funkcjonowania przemysłu muzycznego w obecnym kształcie. W tym przypadku nauki zostaną przekazane studentom ACM za pośrednictwem mojego cotygodniowego podcastu, który mogą oglądać, w celu przeanalizowania sposobu prowadzenia działalności, a następnie mieć okazję nawiązać ze mną przez żywe pytania. Będą mogli zasugerować własne pomysły na treści, które będą rozpatrywane podczas tworzenia naszych przyszłych produktów we współpracy z największymi graczami w dzisiejszym przemyśle ".

Ian Brenchley Dyrektor generalny Metropolis Studios

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

The Academy of Contemporary Music

Badania przemysł muzyczny Porfolio Rozprawa ... [+]

Badania przemysł muzyczny Porfolio Rozprawa [-]
Wielka Brytania London Birmingham
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Academy of Contemporary Music

Badania przemysł muzyczny Porfolio Rozprawa Wymagania kwalifikacyjne ... [+]

Badania przemysł muzyczny Porfolio Rozprawa Wymagania kwalifikacyjne [-]
Wielka Brytania London Birmingham
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Academy of Contemporary Music

Badania przemysł muzyczny Porfolio Rozprawa ... [+]

Badania przemysł muzyczny Porfolio Rozprawa [-]
Wielka Brytania London Birmingham
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Academy of Contemporary Music

Wymagania kwalifikacyjne ... [+]

Wymagania kwalifikacyjne [-]
Wielka Brytania London Birmingham
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Academy of Contemporary Music

Ścieżka studyjna producenta zapewnia uczniom umiejętności, wiedzę i doświadczenie niezbędne do tworzenia, miksowania i odtwarzania muzyki, niezależnie od tego, czy chcesz ... [+]

Przestudiuj sztukę produkcji

TheProducer study-route zapewnia swoim studentom umiejętności, wiedzę i doświadczenie niezbędne do tworzenia, miksowania i masteringu muzyki, niezależnie od tego, czy chcesz pomóc zrealizować wizję innego artysty, czy stworzyć własną. Obejmując podstawy nagrań studyjnych, nauki o akustyce, sztukę kompozycji i całą technologię muzyczną, na którą można liczyć, studenci tej ścieżki studiów mogą specjalizować się we współczesnej produkcji muzycznej, produkcji muzyki elektronicznej, inżynierii dźwięku i / lub twórczości projekt dźwiękowy dla nowych mediów poprzez dodanie modułów do wyboru najbardziej odpowiadających ich zainteresowaniom i aspiracjom zawodowym.... [-]

Wielka Brytania Guildford
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Academy of Contemporary Music

Niezależnie od tego, czy chcesz budować karierę jako promotor wydarzeń na żywo, kierownik sceny, technik dźwięku / światła lub ogólna roadie w branży muzycznej, teatralne ... [+]

Praktyczna droga nauki dla techników muzycznych.

Niezależnie od tego, czy chcesz budować karierę jako promotor wydarzeń na żywo, kierownik sceny, technik dźwięku / światła lub ogólna roadie w branży muzycznej, teatralnej czy rozrywkowej, trasa dydaktyczna usług technicznych zapewni ci praktyczne umiejętności i wiedzę teoretyczną wymagane do uruchomienia twojej podróży.

Trasa zapewni kompleksową wiedzę na temat zarządzania sceną, tras koncertowych i produkcji tras, a także zarządzania i promocji wydarzeń na żywo. Prowadzone przez specjalistów z branży muzycznej i profesjonalistów z branży turystycznej, ma na celu oferowanie najbardziej realistycznych doświadczeń edukacyjnych dostępnych w tej dziedzinie. Ucz się, realizując projekty oparte na rzeczywistych sytuacjach i czerpiąc praktyczne doświadczenie, pracując w realnej przestrzeni muzycznej, teatralnej i rozrywkowej, z najnowszym sprzętem do dyspozycji wraz z najbardziej pionierskimi ludźmi w swoich dziedzinach.... [-]

Wielka Brytania Guildford
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Academy of Contemporary Music

Ta droga do Music Business Studies zapewnia studentom umiejętności, wiedzę i doświadczenie niezbędne do rozpoczęcia zrównoważonej kariery w branży realnej branży muzyczne ... [+]

Innowacyjna droga badawcza dla przedsiębiorców.

Ta droga do Music Business Studies zapewnia studentom umiejętności, wiedzę i doświadczenie niezbędne do rozpoczęcia zrównoważonej kariery w branży realnej branży muzycznej, tak jak dziś istnieje - jako menedżerowie, dyrektorzy wytwórni i przedsiębiorcy.

Obejmujące szeroki zakres treści istotnych również dla szerszych branż twórczych, studenci mogą uzupełnić wiedzę podstawową w obszarach Artist & Repertoire, Business Management, Marketing, Law & Contracts, Live Events Management i Entrepreneurship z takimi tematami, jak Psychologia konsumencka i / lub Dziennikarstwo muzyczne w zależności od ich zainteresowań i aspiracji zawodowych.... [-]

Wielka Brytania Guildford
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Academy of Contemporary Music

The Musician study-route zapewnia swoim studentom umiejętności i doświadczenie niezbędne do zostania światowej klasy muzykiem zarówno estradowym, jak i studyjnym. ... [+]

Kanał swojego wewnętrznego wykonawcę. Zostań światowej klasy muzykiem.

Trasa studiów Muzyk zapewnia studentom umiejętności i doświadczenie niezbędne do zostania światowej klasy muzykiem zarówno estradowym, jak i studyjnym.

Wybierz główny instrument do nauki (bas, perkusja, gitara, klucze lub wokale) i opanuj go.

Stań się znawcą tej dyscypliny, wirtuozem, solistą, ekspertem zespołu, profesjonalnym muzykiem sesyjnym, zdobądź umiejętności w zakresie pisania piosenek i produkcji dźwięku oraz dowiedz się, jak działa muzyka i przemysł kreatywny.

Ten program jest gwarantowany przez Uniwersytet Middlesex, a po pomyślnym ukończeniu otrzymasz nagrodę Middlesex.... [-]

Wielka Brytania Guildford
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Academy of Contemporary Music

Trasa studencka Twórca zapewnia uczniom wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do odkrycia i kierowania ich wewnętrznym artystą, obejmujące kombinację komponowani ... [+]

Creative Pathway z praktycznymi połączeniami branżowymi w realnym świecie.

Studencka ścieżka twórcza artysty zapewnia studentom wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do odkrycia i kierowania ich wewnętrznym artystą, obejmujące kombinację komponowania piosenek, wydajności, produkcji i modułów biznesowych.

Studenci tej trasy nie tylko jeżdżą falami muzycznymi, robią je, uczą się wszystkiego o muzyce i branżach twórczych, w które wkraczają, tak jak to robią.

Ten program jest gwarantowany przez Uniwersytet Middlesex, a po pomyślnym ukończeniu otrzymasz nagrodę Middlesex.

ACM Creative Artist Route UCAS Codes

BA (z wyróżnieniem) Music Industry Practice (MIP) - The Creative Artist Route (Guildford Campus) Kod instytucji UCAS: A48... [-]

Wielka Brytania Guildford
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

This Is ACM, The Academy of Contemporary Music - An Introduction

Why Choose ACM?