Read the Official Description

O uczelni

Jesteśmy jednym z najnowszych brytyjskich uniwersytetów, ale mamy historię kształcenia specjalistów sięgające ponad 150 lat. Byliśmy powstała w 2007 roku z Cumbria Instytut Sztuki, St Martin College i cumberyjska kampusu UCLan. Z mocnych akademickich w edukacji, opieki zdrowotnej, sportu, sztuki wizualne i widowiskowe, humanistycznych, nauk społecznych, prawa i kryminologii, nauki, na zewnątrz, leśnictwa i badań gruntów będziemy mieć wielki bieg, aby rozpocząć swoją karierę.

Nasze szkoły wyższe są w Carlisle, Lancaster i Ambleside. Są to żywe, sejf, przyjaznych miast studenckich z niższa niż średni koszt utrzymania. Znakomite połączenia komunikacyjne. Jesteśmy na głównej linii sieci kolejowej West Coast, w pobliżu autostrady M6. Carlisle Lancaster jest około godziny w samochodzie lub pociągu. Lancaster do Manchesteru jest zaledwie 55 minut na pół godzinowym usług kolejowych.

W kampusy są kompaktowe i znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta. Wielkie zewnątrz jest tuż obok nas od centrum miasta do parków parków narodowych i klubów i stowarzyszeń uniwersyteckich pomoże Ci wykorzystać wszystkie nasze spektakularne okolice mają do zaoferowania.

Mały i przyjazny

Małe grupy analityczne pozwalają nam zaoferować bardziej osobiste doświadczenie i dedykowanych opiekunów, którzy mogą wspierać cię przez całe studia. Nasze zespoły pomocy dla studentów, którzy mogą pomóc ze wszystkim od umiejętności akademickich, aby dając wsparcie z pierwszych kroków na drabinie kariery, posiadają wiedzę i łatwo dostępne za pośrednictwem naszych węzłów pomocy dla studentów.

Małe i przyjazne kampusy oznacza, że ​​podczas badania z nas jesteś częścią całej społeczności kampusu, w tym pracowników i nauczycieli akademickich, jak i studentów z całej wszystkich naszych kursów.

Mamy również kampusy w Londynie i Lillyhall, Workington, dzięki czemu możemy zaoferować kursy w pobliżu, gdzie jesteś.

Poszerzenie Udział

Uczelnia posiada zdecydowane zaangażowanie na rzecz i historię, dostępnym szkolnictwa wyższego w regionie, kraju i na arenie międzynarodowej. W centrum misji uniwersytetu jest świadczenie dostępnym i wybitne doświadczenie studentów i staramy się zapewnić jak najwięcej ludzi, jak to możliwe korzystać z możliwości oferowanych przez transformacji szkolnictwa wyższego. Obejmuje zwiedzanie wielu studentów z mniej korzystnej tła odnieść sukces w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Zaangażowanie na rzecz jakości

Uczelnia jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości kursów, które wspierają przyszłego zatrudnienia studentów.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

University of Cumbria

Ten kurs zapewni Państwu szeroką wiedzę z zakresu międzynarodowego środowiska biznesowego. Będziesz skończyć dobrze przygotowany do kariery w globalnym świecie biznesu. ... [+]

BA (z wyróżnieniem) Business Management międzynarodowe Dlaczego warto uczyć się u nas?

Ten kurs zapewni Państwu szeroką wiedzę z zakresu międzynarodowego środowiska biznesowego. Będziesz skończyć dobrze przygotowany do kariery w globalnym świecie biznesu.

Będziesz uczyć aspekty działalności gospodarczej i zarządzania, takich jak zasoby ludzkie, marketing, finanse i operacje. Istnieją możliwości studiowania za granicą.

Cztery lata, tryb kanapkę trasy studiów daje możliwość podjęcia stażu roczną między dwoma roku i trzech programu państwu. Pozwoli to na zwiększenie i zastosować swoją wiedzę w rzeczywistych kontekstach światowych.

Wszystkie nasze nagrody wykorzystać piękno i środowiska wiejskiego z Cumbrii, aby zapewnić Państwu unikalne doświadczenia.... [-]

Wielka Brytania Lancashire City of Carlisle Whitehaven London  + 1 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Cumbria

To smutna prawda, że ​​w wielu innych instytucji, studenci rzadko zobaczyć ich opiekunów z powodu ogromnych rozmiarów grupy i często mają ograniczony dostęp do studio prz ... [+]

BA (z wyróżnieniem), projektowanie graficzne Dlaczego warto uczyć się u nas?

To smutna prawda, że ​​w wielu innych instytucji, studenci rzadko zobaczyć ich opiekunów z powodu ogromnych rozmiarów grupy i często mają ograniczony dostęp do studio przestrzeni, technologii i zasobów - szczęśliwie jesteśmy bardzo różne! Wiemy, że małe grupy lata są najlepsze, a więc zatrudnić około pięćdziesięciu studentów rocznie. Oznacza to, że nas regularnie zobaczyć i otrzymać ogromne ilości regularne wsparcie opiekuna i sprzężenia zwrotnego. Wierzymy również, że należy pracować z bazy studio. W naszym przypadku jest to ogromny, nowoczesny, dynamiczny, dobrze wyposażone, wielu funkcjonowanie miejsca, w którym wszystkie lata naszego kursu szczęśliwie mieszać, dzielić się pomysłami i wzajemnie inspirować.... [-]

Wielka Brytania City of Carlisle Whitehaven London Lancashire  + 1 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

BSc

University of Cumbria

Biologia jest w istocie studium życia, która obejmuje szeroki zakres gatunków, począwszy od najprostszych jednokomórkowy organizm aż do złożoności ludzkiej postaci. ... [+]

Licencjat (z wyróżnieniem) Biologia (ścieżek)

* podlegają weryfikacji

Dlaczego warto uczyć się u nas?

Biologia jest w istocie studium życia, która obejmuje szeroki zakres gatunków, począwszy od najprostszych jednokomórkowy organizm aż do złożoności ludzkiej postaci. To może być badana na kilku poziomach na przykład ostrości może być umieszczony na oddziaływań molekularnych na poziomie sub-komórkowej lub interakcji przemian komórkowych na poziomie tkankowym. Dlatego Biologia obejmuje wiele dyscyplin akademickich na przykład, mikrobiologii, immunologii, biochemii i genetyki molekularnej z których wszystkie badania form życia na poziomie komórkowym i molekularnym podczas fizjologii i ewolucja odkrywania życia na wielokomórkowego skalę.... [-]

Wielka Brytania City of Carlisle Whitehaven London Lancashire  + 1 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

University of Cumbria - International Study