Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd:

University of Law (ULaw) jest jednym z najdłużej działających w Wielkiej Brytanii specjalistycznych dostawców edukacji prawnej. W rzeczywistości przeszkoliliśmy więcej praktykujących prawników w Wielkiej Brytanii niż ktokolwiek inny.

Dzięki tak bliskim powiązaniom między prawem a biznesem ma sens, że specjalista w dziedzinie edukacji prawnej jest dobrze przygotowany do stworzenia doskonałej szkoły biznesowej, The University of Law Business School .

Skupiając się na praktycznym uczeniu się, nasza Szkoła Biznesu ma na celu uczynić uczniów zatrudnionymi i gotowymi do osiągnięcia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy odpowiednie środowisko do nauki, aby osiągnąć swoje aspiracje biznesowe. Dlatego dostosowaliśmy techniki stosowane na naszych kursach prawniczych w celu opracowania angażującego specjalistycznego doświadczenia edukacyjnego, które przygotuje Cię do kariery w świecie biznesu.

University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że zapewniamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższa edukacja.

Lokalizacje:

Nasza Szkoła Biznesu działa na kampusach University of Law w Londynie Bloomsbury, Birmingham, Leeds, Manchesterze i Nottingham na studiach licencjackich. Kursy podyplomowe są prowadzone w naszym kampusie London Moorgate lub w Berlinie dzięki współpracy z GISMA Business School. Każdy z nich jest dobrze prosperującym centrum handlowym, idealnie usytuowanym, aby zapewnić doskonały dostęp do miejsc muzycznych, teatrów, kin, barów i restauracji. Niektóre z naszych kursów podyplomowych są również dostępne w 100% online.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Projekt kursu:

Skupiając się na praktycznym uczeniu się, nasza Szkoła Biznesu ma na celu uczynić uczniów zatrudnionymi i gotowymi do osiągnięcia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy odpowiednie środowisko do nauki, aby osiągnąć swoje aspiracje biznesowe. Dlatego dostosowaliśmy techniki stosowane na naszych kursach prawniczych w celu opracowania angażującego specjalistycznego doświadczenia edukacyjnego, które przygotuje Cię do kariery w świecie biznesu. Wszyscy nasi nauczyciele Business School mają prawdziwe doświadczenie biznesowe.

Bezpłatna oferta dla mistrzów (tylko dla studentów studiów licencjackich)

The University of Law Business School zobowiązuje się wspierać Cię na każdym kroku w drodze do celu Twojej kariery. Dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że jesteś w pełni wyposażony pod względem kwalifikacji, umiejętności i kontaktów branżowych, aby przejść bezpośrednio do wybranej kariery. Dlatego z radością oferujemy wszystkim studentom rozpoczynającym studia licencjackie w Business School u nas we wrześniu 2019 r. Lub 2020 r. Możliwość przejścia na kurs Business Masters po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich bez dodatkowych kosztów. Więcej informacji na temat dostępnych kursów i kryteriów kwalifikacyjnych można znaleźć na stronie www.law.ac.uk/business/freemasters

Kariera i zdolność do zatrudnienia:

Zatrudnialność jest sercem wszystkiego, co robimy w Business School. Nasz zespół ds. Zatrudnialności udzieli Ci indywidualnej porady na temat tego, jak skutecznie nawiązać kontakty biznesowe z największymi brytyjskimi rekruterami, takimi jak IBM, Lloyds of London i Price Waterhouse Coopers (PwC), których spotkasz podczas wydarzeń, warsztatów i wizyt do organizacji, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak działa biznes w prawdziwym świecie. Prowadzimy również imprezy z zakresu przedsiębiorczości z udziałem zaproszonych prelegentów i ekspertów ds. Innowacji, aby wspierać naszych studentów w zakładaniu własnych firm i rozwijaniu ducha przedsiębiorczości. Wsparcie, które otrzymasz, kierowane i informowane przez praktykę pracodawcy, zmaksymalizuje twoją zdolność do składania udanych aplikacji o pracę, zabezpieczania staży i doskonalenia umiejętności rozmowy w naszym udawanym centrum testowym.

International Leadership Summer School (dla studentów studiów licencjackich):

W ramach naszego nieustającego zaangażowania we wspieranie twoich ambicji, oferujemy naszym studentom w 2019 roku możliwość wzięcia udziału w naszej Międzynarodowej Letniej Szkole Liderów w Berlinie, gdzie możesz rozwijać kluczowe umiejętności miękkie i odkrywać to ekscytujące miasto wraz z innymi uczniami ULaw. Więcej informacji na stronie University of Law pod adresem: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

Chartered Management Institute (CMI):

Ponieważ niektóre kursy w Business School są akredytowane przez Chartered Management Institute (CMI), studenci tych kursów mogą uzyskać automatyczne bezpłatne członkostwo na czas trwania kursu i przez rok po jego ukończeniu.

Korzyści obejmują dostęp do ManagementDirect; największa brytyjska biblioteka zarządzania wraz z dostępem do internetowego portalu zasobów, w tym e-czasopism, raportów firmowych i branżowych, a także porady od ponad 300 menedżerów ds. zatrudnienia w Centrum rozwoju kariery.

Otrzymasz dostęp do aktualnych ofert pracy za pośrednictwem bazy danych JobSearch oraz bogactwa filmów, samouczków i artykułów rozwijających umiejętności zawodowe i biznesowe. Internetowa społeczność mentorska CMI składa się z ponad 120 000 członków, w których można dopasować umiejętności, doświadczenie i branżę, a także dowiedzieć się o wydarzeniach w sieci CMI, w których możesz wziąć udział.

Po pomyślnym ukończeniu jednego z naszych kursów akredytowanych przez CMI, oprócz dyplomu otrzymasz również kwalifikację z CMI.

Wspieranie środowiska:

Naszym celem jest wspieranie większej liczby studentów z różnych środowisk niż kiedykolwiek wcześniej, aby osiągnąć swoje ambicje zawodowe, dlatego oferujemy stypendia i stypendia.

Wszyscy studenci mają możliwość pełnego korzystania z naszych obiektów i usług. Usługa pomocy osobom niepełnosprawnym jest przeznaczona do zarządzania wszelkimi wymaganiami, które możesz mieć podczas studiów, w tym do pomocy tymczasowej z powodu obrażeń lub choroby.

Obiekty sportowe:

Istnieje wiele możliwości, aby wstać i dopasować się do wszystkich naszych kampusów, jeśli chcesz ćwiczyć swoje ciało i umysł. Popularne atrakcje to Zumba, piłka nożna, netball, rugby i tenis.

Kluby i stowarzyszenia:

Dzięki szerokiej gamie towarzystw, drużynom sportowym i imprezom towarzyskim dostępnym w każdym z naszych kampusów, z pewnością znajdziesz mnóstwo atrakcji, dzięki którym będziesz zajęty i dobrze się bawił między wykładami. A na początku kursu możesz dołączyć do wybranego przez siebie towarzystwa, klubu lub wydarzenia, lub stworzyć własną poprzez Stowarzyszenie Studentów.

Kursy:

The University of Law Business School oferuje szereg programów licencjackich i podyplomowych w całej Wielkiej Brytanii. Niektóre z naszych kursów podyplomowych są również dostępne w 100% online.

Ponieważ Business School jest akredytowana przez Chartered Management Institute (CMI), studenci uzyskują automatyczne bezpłatne członkostwo na czas trwania kursu i przez rok po ukończeniu.

Wiele z naszych kursów zostało akredytowanych przez Chartered Management Institute (CMI), jedyny w Wielkiej Brytanii dyplomowany organ zawodowy oferujący bardzo pożądany status Chartered Manager (CMgr). Po pomyślnym ukończeniu jednego z naszych kursów otrzymasz dodatkowo kwalifikację od CMI oprócz swojego stopnia.

Kursy biznesowe online:

Zapewniamy światowej klasy naukę online dla naszych kursów podyplomowych:

• Metody nauki dla wszystkich typów uczenia się: istnieje metoda badania odpowiadająca Twojemu stylowi, z e-bookami, samouczkami, seminariami internetowymi, studiami przypadków, fiszkami, plikami audio, grafiką ruchu, czatami studentów w czasie rzeczywistym, ocenami online, i więcej.

• Dedykowane wsparcie dla nauczyciela: Otrzymasz bieżące wsparcie i informacje zwrotne na temat swojej pracy od dedykowanego opiekuna programu w trakcie trwania kursu.

Wymagania wstępne i opłaty:

Wymagania wstępne i opłaty różnią się w zależności od kursu - więcej informacji na temat wymagań wstępnych, opłat, opcji finansowania oraz stypendiów i stypendiów można znaleźć na stronie internetowej University of Law.

Studenci zagraniczni:

Dołączyłbyś do uczniów z ponad 120 różnych narodowości, którzy przyczyniają się do prężnej społeczności międzynarodowej we wszystkich kampusach ULaw.

Mamy zespół pomocy technicznej dla studentów, który udziela porad i wskazówek dotyczących opieki społecznej.

Informacje o wymaganiach wizowych można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Praw.

Nocleg:

Dla naszych studentów przygotowaliśmy zakwaterowanie u wyspecjalizowanych brytyjskich dostawców zakwaterowania studenckiego, aby upewnić się, że masz wygodne miejsce do zamieszkania podczas nauki u nas. Zakwaterowanie jest zwykle w mieszkaniach dzielonych lub w niektórych przypadkach samodzielnych studiach.

Dla studentów studiów licencjackich gwarantujemy Ci ofertę zakwaterowania w pierwszym roku studiów, jeśli zaakceptowałeś nas jako wybór firmy i złożyłeś wniosek o zakwaterowanie do 30 marca roku wejścia * (* T

Dla studentów studiów podyplomowych, jeśli wybierzesz kampus z dala od domu, nasza baza danych zakwaterowania pomoże Ci znaleźć miejsce do zamieszkania, z opcją znalezienia prywatnie wynajmowanej nieruchomości lub wspólnego zakwaterowania z innymi studentami ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Dni otwarte i wydarzenia:

Nasze Dni Otwarte to świetny sposób, aby dowiedzieć się o naszych kursach biznesowych, sprawdzić nasze obiekty i poznać naszych nauczycieli i obecnych studentów. Będą rozmowy, sesje degustacyjne i wycieczki, a będziesz miał możliwość zadawania pytań. Sprawimy, aby Twój dzień był jak najbardziej interesujący i interaktywny.

Jeśli nie możesz dotrzeć do jednego z naszych dni otwartych na kampusie, od czasu do czasu oferujemy również Dni Otwarte Online na nasze kursy - więc nadal masz okazję dowiedzieć się, jak to jest uczyć się w The University of Law Business School i zadawaj pytania online.

W przypadku studentów zagranicznych możesz dowiedzieć się więcej na temat studiowania u nas, odwiedzając nas za granicą.

Lokalizacje The University of Law Business School :

Dostępne kursy różnią się w zależności od lokalizacji. Więcej informacji na temat naszych lokalizacji znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Praw, strona Lokalizacje.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

The University of Law Business School

Program zarządzania biznesem BA (Hons) kładzie duży nacisk na zdolność do zatrudnienia i zapewni ci wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałych wyników w b ... [+]

BA (Hons) Zarządzanie przedsiębiorstwem

Program zarządzania biznesem (z wyróżnieniem) kładzie duży nacisk na zdolność do zatrudnienia i zapewni Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałości w czołówce wybranej branży. Stopień ten jest akredytowany przez Chartered Management Institute (CMI), co oznacza, że jako absolwent otrzymasz CMI, a także dyplom poziomu 5 w zakresie zarządzania i przywództwa. Możesz studiować online lub na terenie kampusu w naszych kampusach London Bloomsbury, Birmingham lub Leeds.

Ten kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy chcieliby rozpocząć karierę w biznesie lub zarządzaniu. Będziesz rozwijać kompetencje, które tworzą skuteczne zachowania menedżerskie w różnych organizacjach w dzisiejszym zmieniającym się środowisku biznesowym. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, których poszukują pracodawcy, w tym badania, prezentacje, krytyczne analizy, rozwiązywanie problemów, pracę zespołową i przedsiębiorczość.... [-]

Wielka Brytania London Leeds Birmingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Program BA (z wyróżnieniem) Business Management (Marketing) kładzie duży nacisk na zdolność do zatrudnienia i zapewni Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągania dosk ... [+]

BA (Hons) Zarządzanie przedsiębiorstwem (marketing)

Program BA (z wyróżnieniem) Business Management (Marketing) kładzie duży nacisk na zdolność do zatrudnienia i zapewni Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągania doskonałych wyników w biznesie i marketingu. Pathway marketingowa jest skierowana do studentów zainteresowanych kontynuowaniem kariery w marketingu lub zarządzaniu biznesem i oferuje podstawy w obu obszarach. Dowiesz się o relacyjnym charakterze marketingu oraz o tym, w jaki sposób strategiczne planowanie marketingowe i komunikacja przyczyniają się do sukcesu organizacji na arenie międzynarodowej. Ten kurs rozwinie Twoje umiejętności planowania, prezentacji, komunikacji i pracy zespołowej.... [-]

Wielka Brytania London Leeds Birmingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Program BA (z wyróżnieniem) Business Management with Law jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat zarządzania biznesem wraz ze zrozumi ... [+]

BA (Hons) Zarządzanie przedsiębiorstwem z prawem

Program BA (z wyróżnieniem) Business Management with Law jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat zarządzania biznesem wraz ze zrozumieniem ram prawnych, w których działają organizacje.

Po omówieniu najważniejszych obszarów zarządzania biznesem w ciągu pierwszego roku, będziesz nadal rozwijać te obszary w większym stopniu w latach 2 i 3 wraz z obszarami prawa.

Po ukończeniu studiów będziesz mieć do wyboru różne opcje kariery, w tym role takie jak konsultant ds. Zarządzania, analityk biznesowy, kierownik operacyjny lub przedsiębiorca.

Możesz również rozważyć kontynuowanie studiów za pomocą jednej z następujących opcji studiów podyplomowych: magister zarządzania biznesem (MBA), magister zarządzania strategicznego w biznesie lub studiów podyplomowych Chartered Management Institute.... [-]

Wielka Brytania London Birmingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

BA (z wyróżnieniem) Business Management (Law) z Foundation Year skierowany jest do studentów, którzy interesują się rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów zarz ... [+]

BA (z wyróżnieniem) Zarządzanie przedsiębiorstwem z prawem z Rokiem Fundacji

BA (z wyróżnieniem) Business Management (Law) z Foundation Year skierowany jest do studentów, którzy interesują się rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem i prawa, w szczególności, którzy chcą kontynuować karierę w tym zakresie pole.

Rok założenia jest integralną częścią programu studiów licencjackich. Dostarczy Ci niezbędnych umiejętności studiowania i wiedzy, aby przygotować się do studiów licencjackich i pomóc w lepszym zrozumieniu kluczowych aspektów zarządzania biznesem i marketingiem. Po pomyślnym zakończeniu roku założenia, rok 1 obejmie główne obszary zarządzania przedsiębiorstwem. Lata 2 i 3 będą bardziej szczegółowo omawiać te tematy wraz z planowymi opcjami w marketingu.... [-]

Wielka Brytania London Manchester Birmingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

BA (Hons) Business Management w roku Foundation jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani rozwijaniem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów biznesu i zarz ... [+]

BA (z wyróżnieniem) Zarządzanie przedsiębiorstwem z rokiem założenia

BA (Hons) Business Management w roku Foundation jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani rozwijaniem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów biznesu i zarządzania, aw szczególności, którzy chcą rozpocząć karierę w tej dziedzinie.

Rok założenia jest integralną częścią programu studiów licencjackich. Dostarczy Ci niezbędnych umiejętności studiowania i wiedzy, aby przygotować się do studiów licencjackich i pomóc w lepszym zrozumieniu głównych obszarów działalności. Po pomyślnym zakończeniu roku założenia, rok 1 obejmie kluczowe elementy zarządzania przedsiębiorstwem. Lata 2 i 3 będą bardziej szczegółowo omawiać te tematy wraz z opcjami do wyboru, umożliwiając skupienie się na konkretnych obszarach zainteresowania.... [-]

Wielka Brytania London Manchester Leeds Birmingham  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

BA (Hons) Business Management (Marketing) z Roku Fundacji jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani rozwijaniem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów zarz ... [+]

BA (z wyróżnieniem) Zarządzanie w biznesie (marketing) z Rokiem Fundacji

BA (Hons) Business Management (Marketing) z Roku Fundacji jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani rozwijaniem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów zarządzania biznesem i marketingiem, aw szczególności, którzy chcą rozpocząć karierę w tym pole.

Rok założenia jest integralną częścią programu studiów licencjackich. Dostarczy Ci niezbędnych umiejętności studiowania i wiedzy, aby przygotować się do studiów licencjackich i pomóc w lepszym zrozumieniu kluczowych aspektów zarządzania biznesem i marketingiem. Po pomyślnym zakończeniu roku założenia, rok 1 obejmie główne obszary zarządzania przedsiębiorstwem. Lata 2 i 3 będą bardziej szczegółowo omawiać te tematy wraz z planowymi opcjami w marketingu.... [-]

Wielka Brytania London Manchester Leeds Birmingham  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Ten kurs jest zaprojektowany jako doładowania dla studentów zagranicznych, którzy są zainteresowani rozwijaniem swojej wiedzy na temat zarządzania przedsiębiorstwem. Z si ... [+]

Międzynarodowe zarządzanie przedsiębiorstwem (doładowanie)

Kurs ten został zaprojektowany jako stopień doładowania dla studentów z zagranicy, którzy są zainteresowani rozwijaniem wiedzy na temat zarządzania przedsiębiorstwem. Skupiając się na zatrudnialności, program ten zapewnia intelektualne podstawy potrzebne do kariery w szybko zmieniającym się środowisku pracy, a także rygorystyczne podejście do samoświadomości i rozwoju osobistego. Będziesz mieć również kontakt ze światem pracy i jego obecnymi wymaganiami dzięki możliwościom zdobywania doświadczenia w pracy z organizacjami zawodowymi i pracodawcami oraz podejmowaniu działań przedsiębiorczych.

Podczas studiowania tego kursu będziesz miał okazję stać się doświadczonym, kompetentnym i skutecznym menedżerem biznesowym i liderami zdolnymi do podtrzymania udanej kariery w zarządzaniu biznesem. Po ukończeniu będziesz mieć dostęp do różnych kar dla menedżerów biznesowych, w tym ról takich jak konsultant ds. Zarządzania, analityk biznesowy lub menedżer operacyjny. Jeśli chcesz kontynuować naukę po ukończeniu studiów, możesz rozważyć następujące opcje podyplomowe: Masters of Business Administration - MBA, MSc in Business Management lub dyplomowane studia Zarządzania Management's Institution.... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

The University of Law Business School

BSc International Business jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów biznesu i zarządzania, aw szczególnośc ... [+]

BSc (z wyróżnieniem) International Business Management

BSc International Business jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów biznesu i zarządzania, aw szczególności, którzy chcą rozwijać karierę międzynarodową w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Pierwszy rok obejmuje podstawowe elementy zarządzania przedsiębiorstwem. Rok 2 spędzamy pracując na arenie międzynarodowej w jednej z organizacji GUS w Dublinie w Singapurze, Toronto, Vancouver lub Berlinie. Lat 3 obejmuje dyscyplinę zarządzania, którą w swoim doświadczeniu zawodowym zainteresowałeś dokładniej, a w szczególności rozwinąłeś swoje umiejętności związane z zatrudnianiem. Program zapewnia intelektualne podstawy niezbędne do kariery w szybko zmieniającym się środowisku pracy, rygorystyczne podejście do samoświadomości i rozwoju osobistego oraz znaczną ekspozycję na świat pracy i jego bieżące potrzeby dzięki możliwościom doświadczenia zawodowego.... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

BSc International Business with Foundation Year jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów biznesu i zarządz ... [+]

BSc (z wyróżnieniem) International Business Management z Rokiem Fundacji

BSc International Business with Foundation Year jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów biznesu i zarządzania, aw szczególności, którzy chcą rozwijać karierę międzynarodową w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.

Program studiów został opracowany w taki sposób, aby Rok Fundacji był rokiem podstawowym, obejmującym naukę zarówno akademicką, jak i zawodową / zawodową, dla kandydatów, którzy muszą poprawić swoją wiedzę i zrozumienie biznesu oraz związanych z nim umiejętności. Rok zapewnia studentom wiedzę i zrozumienie kluczowych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem wraz z niezbędnymi umiejętnościami niezbędnymi do udziału w licencjackich programach biznesowych na poziomach 4, 5 i 6.... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

BSc Digital Business Management skierowany jest do osób zainteresowanych stale zmieniającą się dziedziną cyfrowego zarządzania przedsiębiorstwem. Studenci będą rozwijać n ... [+]

BSc Digital Business Management z Foundation Year

BSc Digital Business Management skierowany jest do osób zainteresowanych stale zmieniającą się dziedziną cyfrowego zarządzania przedsiębiorstwem. Studenci będą rozwijać niezbędne umiejętności do analizy roli cyfrowych modeli biznesowych opartych na przełomowych technologiach, marketingu w mediach cyfrowych i społecznościowych, transformacji cyfrowej, zarządzaniu projektami i systemach informacyjnych.

Wymagania dotyczące kursuStopnie BBC na poziomie A i C lub 4 lub wyższym w GCSE Maths and English Language (lub równoważne kwalifikacje).Opłaty9 250 £ rocznie (UK / UE)13 500 £ rocznie (międzynarodowa)

Opłaty są zablokowane na przyszłe lata studiów, tj. Student będzie płacił tę samą cenę każdego roku.... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Rok BSc Digital Marketing z fundacją jest skierowany do osób zainteresowanych w dziedzinie marketingu cyfrowego, a także szukających zrozumienia kluczowych aspektów bizne ... [+]

BSc Digital Marketing z Foundation Year

Rok BSc Digital Marketing z fundacją jest skierowany do osób zainteresowanych w dziedzinie marketingu cyfrowego, a także szukających zrozumienia kluczowych aspektów biznesu i zarządzania. Studenci będą rozwijać uznanie dla postępu technologicznego i digitalizacji w świecie biznesu. Dowiesz się o technikach i koncepcjach marketingu cyfrowego, które umożliwią Ci opracowanie skutecznych strategii marketingu cyfrowego z wykorzystaniem platform cyfrowych i społecznościowych.

Oprócz zdobytej wiedzy będziesz również rozwijać umiejętności, których poszukują pracodawcy, w tym badania, prezentacje, krytyczne analizy, rozwiązywanie problemów, budowanie zespołu i przedsiębiorczość.... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Rachunkowość BSc (z wyróżnieniem) jest skierowana do studentów, którzy są zainteresowani rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów rachunkowości i finansów, aw sz ... [+]

Licencjat (z wyróżnieniem) Rachunkowość i finanse

Rachunkowość BSc (z wyróżnieniem) jest skierowana do studentów, którzy są zainteresowani rozwojem wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów rachunkowości i finansów, aw szczególności, którzy chcą rozpocząć karierę zawodową w księgowości i finansach. Ma on na celu umożliwienie uczniom zdobycia doświadczenia, które pozwoli im rozwinąć umiejętności, dzięki którym profesjonalni księgowi będą mogli pracować w dzisiejszym zmieniającym się środowisku biznesowym. Program nauczania oraz strategia uczenia się i nauczania są uzupełniane wykładami gościnnymi i warsztatami "na żywo" w celu promowania samodzielnego uczenia się i zwiększania ich zdolności do zatrudnienia w przyszłości... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Law Business School

Rachunkowość BSc (z wyróżnieniem) i finansowanie z roku Foundation jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani w rozwijaniu wiedzy i zrozumienia kluczowych asp ... [+]

Licencjat (z wyróżnieniem) Rachunkowość i finanse z rokiem założenia

Rachunkowość BSc (z wyróżnieniem) i finansowanie z roku Foundation jest skierowany do studentów, którzy są zainteresowani w rozwijaniu wiedzy i zrozumienia kluczowych aspektów rachunkowości i finansów, a w szczególności, którzy chcą kontynuować karierę zawodową w rachunkowości i finansów. Ma on na celu umożliwienie uczniom zdobycia doświadczenia, które pozwoli im rozwinąć umiejętności, dzięki którym profesjonalni księgowi będą mogli pracować w dzisiejszym zmieniającym się środowisku biznesowym. Program nauczania oraz strategia uczenia się i nauczania są uzupełniane wykładami gości i warsztatami "na żywo" w celu promowania samodzielnego uczenia się i zwiększania ich zdolności do zatrudnienia w przyszłości. Ta wiedza i umiejętności będą dalej rozwijane i rozwijane w kolejnych latach po pomyślnym ukończeniu Roku Fundacji.... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

The University of Law Business School: We’re in Business

James Walters, student at The University of Law Business School

Connecting you to the real world of Business: Events at The University of Law Business School

Jo Lozinska, Employability Manager at The University of Law Business School

Location address
The University of Law
14 Store Street

London, England, WC1E 7DE GB
Location address
The University of Law
15-16 Park Row

Leeds, England, LS1 5HD GB
Location address
The University of Law
2 New York Street

Manchester, England, M1 4HJ GB
Location address
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, England, GB