The University of Law Business School Undergraduate

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd:

University of Law (ULaw) jest jednym z najdłużej działających w Wielkiej Brytanii specjalistycznych dostawców edukacji prawnej. W rzeczywistości przeszkoliliśmy więcej praktykujących prawników w Wielkiej Brytanii niż ktokolwiek inny.

Przy tak ścisłych powiązaniach między prawem a biznesem sensowne jest, aby specjalista w dziedzinie edukacji prawnej był dobrze przygotowany do rozwoju doskonałej szkoły biznesu - University of Law Business School.

Skupiając się na praktycznym uczeniu się, nasza Szkoła Biznesu ma na celu uczynić uczniów zatrudnionymi i gotowymi do osiągnięcia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy odpowiednie środowisko do nauki, aby osiągnąć swoje aspiracje biznesowe. Dlatego dostosowaliśmy techniki stosowane na naszych kursach prawniczych w celu opracowania angażującego specjalistycznego doświadczenia edukacyjnego, które przygotuje Cię do kariery w świecie biznesu.

University of Law otrzymał srebrną ocenę w Teaching Excellence and Student Outcome Framework (TEF) w czerwcu 2019 r. Stwierdzono, że zapewniamy wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i wyniki dla naszych studentów i konsekwentnie przekraczamy surowe krajowe wymagania jakościowe dla Wielkiej Brytanii wyższa edukacja.

Lokalizacje:

Nasza Szkoła Biznesu działa na kampusach University of Law w Londynie Bloomsbury, Birmingham, Leeds, Manchesterze i Nottingham na studiach licencjackich. Kursy podyplomowe są prowadzone w naszym kampusie London Moorgate lub w Berlinie dzięki współpracy z GISMA Business School. Każdy z nich jest dobrze prosperującym centrum handlowym, idealnie usytuowanym, aby zapewnić doskonały dostęp do miejsc muzycznych, teatrów, kin, barów i restauracji. Niektóre z naszych kursów podyplomowych są również dostępne w 100% online.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Projekt kursu:

Koncentrując się na praktycznym uczeniu się, nasza Szkoła Biznesu ma na celu uczynienie studentów zdolnymi do zatrudnienia i gotowymi do odniesienia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy odpowiednie środowisko do nauki, aby osiągnąć swoje aspiracje biznesowe. Właśnie dlatego dostosowaliśmy techniki stosowane na naszych kursach prawniczych w celu opracowania angażującego specjalistycznego doświadczenia edukacyjnego, które przygotuje Cię do kariery w świecie biznesu. Wszyscy nasi tutorzy Business School mają doświadczenie biznesowe w świecie rzeczywistym.

Bezpłatna oferta dla mistrzów (tylko dla studentów studiów licencjackich)

University of Law Business School dokłada wszelkich starań, aby wspierać Cię na każdym etapie kariery zawodowej. Dokładamy wszelkich starań, abyś był w pełni wyposażony pod względem kwalifikacji, umiejętności i kontaktów branżowych, aby od razu przejść do wybranej kariery. Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować wszystkim studentom rozpoczynającym studia licencjackie w Business School z nami we wrześniu 2019 lub 2020 możliwość przejścia na kurs Business Masters po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich bez dodatkowych kosztów. Więcej informacji na temat dostępnych kursów i kryteriów kwalifikacyjnych można znaleźć na stronie www.law.ac.uk/business/freemasters

Kariera i zdolność do zatrudnienia:

Zatrudnialność jest sercem wszystkiego, co robimy w Business School. Nasz zespół ds. Zatrudnialności udzieli Ci indywidualnej porady na temat tego, jak skutecznie nawiązać kontakty biznesowe z największymi brytyjskimi rekruterami, takimi jak IBM, Lloyds of London i Price Waterhouse Coopers (PwC), których spotkasz podczas wydarzeń, warsztatów i wizyt do organizacji, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak działa biznes w prawdziwym świecie. Prowadzimy również imprezy z zakresu przedsiębiorczości z udziałem zaproszonych prelegentów i ekspertów ds. Innowacji, aby wspierać naszych studentów w zakładaniu własnych firm i rozwijaniu ducha przedsiębiorczości. Wsparcie, które otrzymasz, kierowane i informowane przez praktykę pracodawcy, zmaksymalizuje twoją zdolność do składania udanych aplikacji o pracę, zabezpieczania staży i doskonalenia umiejętności rozmowy w naszym udawanym centrum testowym.

International Leadership Summer School (dla studentów studiów licencjackich):

W ramach naszego nieustającego zaangażowania we wspieranie twoich ambicji, oferujemy naszym studentom w 2019 roku możliwość wzięcia udziału w naszej Międzynarodowej Letniej Szkole Liderów w Berlinie, gdzie możesz rozwijać kluczowe umiejętności miękkie i odkrywać to ekscytujące miasto wraz z innymi uczniami ULaw. Więcej informacji na stronie University of Law pod adresem: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

Chartered Management Institute (CMI):

Ponieważ niektóre kursy w Business School są akredytowane przez Chartered Management Institute (CMI), studenci tych kursów mogą uzyskać automatyczne bezpłatne członkostwo na czas trwania kursu i przez rok po jego ukończeniu.

Korzyści obejmują dostęp do ManagementDirect; największa brytyjska biblioteka zarządzania wraz z dostępem do internetowego portalu zasobów, w tym e-czasopism, raportów firmowych i branżowych, a także porady od ponad 300 menedżerów ds. zatrudnienia w Centrum rozwoju kariery.

Otrzymasz dostęp do aktualnych ofert pracy za pośrednictwem bazy danych JobSearch oraz bogactwa filmów, samouczków i artykułów rozwijających umiejętności zawodowe i biznesowe. Internetowa społeczność mentorska CMI składa się z ponad 120 000 członków, w których można dopasować umiejętności, doświadczenie i branżę, a także dowiedzieć się o wydarzeniach w sieci CMI, w których możesz wziąć udział.

Po pomyślnym ukończeniu jednego z naszych kursów akredytowanych przez CMI, oprócz dyplomu otrzymasz również kwalifikację z CMI.

Wspieranie środowiska:

Naszym celem jest wspieranie większej liczby studentów z różnych środowisk niż kiedykolwiek wcześniej, aby osiągnąć ich ambicje zawodowe, dlatego oferujemy szereg stypendiów i stypendiów.

Wszyscy studenci mają możliwość pełnego korzystania z naszych obiektów i usług. Usługa pomocy osobom niepełnosprawnym jest przeznaczona do zarządzania wszelkimi wymaganiami, które możesz mieć podczas studiów, w tym do pomocy tymczasowej z powodu obrażeń lub choroby.

Obiekty sportowe:

Istnieje wiele możliwości, aby wstać i dopasować się do wszystkich naszych kampusów, jeśli chcesz ćwiczyć swoje ciało i umysł. Popularne atrakcje to Zumba, piłka nożna, netball, rugby i tenis.

Kluby i stowarzyszenia:

Dzięki szerokiej gamie towarzystw, drużynom sportowym i imprezom towarzyskim dostępnym w każdym z naszych kampusów, z pewnością znajdziesz mnóstwo atrakcji, dzięki którym będziesz zajęty i dobrze się bawił między wykładami. A na początku kursu możesz dołączyć do wybranego przez siebie towarzystwa, klubu lub wydarzenia, lub stworzyć własną poprzez Stowarzyszenie Studentów.

Kursy:

University of Law Business School oferuje szereg programów licencjackich i podyplomowych w całej Wielkiej Brytanii. Niektóre z naszych kursów podyplomowych są również dostępne w 100% online.

Ponieważ Business School jest akredytowana przez Chartered Management Institute (CMI), studenci uzyskują automatyczne bezpłatne członkostwo na czas trwania kursu i przez rok po ukończeniu.

Wiele z naszych kursów zostało akredytowanych przez Chartered Management Institute (CMI), jedyny w Wielkiej Brytanii dyplomowany organ zawodowy oferujący bardzo pożądany status Chartered Manager (CMgr). Po pomyślnym ukończeniu jednego z naszych kursów otrzymasz dodatkowo kwalifikację od CMI oprócz swojego stopnia.

Kursy biznesowe online:

Zapewniamy światowej klasy naukę online dla naszych kursów podyplomowych:

• Metody nauki dla wszystkich typów uczenia się: istnieje metoda badania odpowiadająca Twojemu stylowi, z e-bookami, samouczkami, seminariami internetowymi, studiami przypadków, fiszkami, plikami audio, grafiką ruchu, czatami studentów w czasie rzeczywistym, ocenami online, i więcej.

• Dedykowane wsparcie dla nauczyciela: Otrzymasz bieżące wsparcie i informacje zwrotne na temat swojej pracy od dedykowanego opiekuna programu w trakcie trwania kursu.

Wymagania wstępne i opłaty:

Wymagania wstępne i opłaty różnią się w zależności od kursu - więcej informacji na temat wymagań wstępnych, opłat, opcji finansowania oraz stypendiów i stypendiów można znaleźć na stronie internetowej University of Law.

Studenci zagraniczni:

Dołączyłbyś do uczniów z ponad 120 różnych narodowości, którzy przyczyniają się do prężnej społeczności międzynarodowej we wszystkich kampusach ULaw.

Mamy zespół pomocy technicznej dla studentów, który udziela porad i wskazówek dotyczących opieki społecznej.

Informacje o wymaganiach wizowych można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Praw.

Nocleg:

Dla naszych studentów przygotowaliśmy zakwaterowanie u wyspecjalizowanych brytyjskich dostawców zakwaterowania studenckiego, aby upewnić się, że masz wygodne miejsce do zamieszkania podczas nauki u nas. Zakwaterowanie jest zwykle w mieszkaniach dzielonych lub w niektórych przypadkach samodzielnych studiach.

Dla studentów studiów licencjackich gwarantujemy Ci ofertę zakwaterowania w pierwszym roku studiów, jeśli zaakceptowałeś nas jako wybór firmy i złożyłeś wniosek o zakwaterowanie do 30 marca roku wejścia * (* T

Dla studentów studiów podyplomowych, jeśli wybierzesz kampus z dala od domu, nasza baza danych zakwaterowania pomoże Ci znaleźć miejsce do zamieszkania, z opcją znalezienia prywatnie wynajmowanej nieruchomości lub wspólnego zakwaterowania z innymi studentami ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Dni otwarte i wydarzenia:

Nasze Dni Otwarte to świetny sposób, aby dowiedzieć się o naszych kursach biznesowych, sprawdzić nasze obiekty i poznać naszych nauczycieli i obecnych studentów. Będą rozmowy, sesje degustacyjne i wycieczki, a będziesz miał możliwość zadawania pytań. Sprawimy, aby Twój dzień był jak najbardziej interesujący i interaktywny.

Jeśli nie możesz dostać się na jeden z naszych Dni Otwartych na terenie kampusu, od czasu do czasu oferujemy również Online Dni Otwarte na nasze kursy - więc nadal masz okazję dowiedzieć się, jak to jest studiować na University of Law Business School i zadawaj pytania online.

W przypadku studentów zagranicznych możesz dowiedzieć się więcej na temat studiowania u nas, odwiedzając nas za granicą.

Lokalizacje School of Business University of Law:

Dostępne kursy różnią się w zależności od lokalizacji. Więcej informacji na temat naszych lokalizacji znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Praw, strona Lokalizacje.

Lokalizacje

Londyn

Address
The University of Law
14 Store Street

WC1E 7DE Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Leeds

Address
The University of Law
15-16 Park Row

LS1 5HD Leeds, Anglia, Wielka Brytania

Manchester

Address
The University of Law
2 New York Street

M1 4HJ Manchester, Anglia, Wielka Brytania

Birmingham

Address
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, Anglia, Wielka Brytania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium