Read the Official Description

O nas

Na University of Stirling różnica tkwi w naszym DNA - zapewnienie edukacji celu i prowadzenie badań, które pomagają kształtować społeczeństwo.

Jesteśmy międzynarodową uczelnią o pionierskim duchu i światowej renomie w zakresie wysokiej jakości nauczania i badań. Jesteśmy pasjonatami tworzenia efektów we wszystkim, co robimy.

Stirling to miejsce, w którym umiejętność - a nie tło - jest ceniona.

Nasza reputacja

Robiąc nasz wpływ, inaczej myśląc

Od momentu powstania w 1967 roku, University of Stirling zawsze był napędzany przez transformacyjne myślenie i ducha innowacji. Naszą misją jest zrobić wszystko, aby dać naszym studentom wiedzę i doświadczenie, aby wywrzeć wpływ na świat.

Wszystko, co robimy, ma pozytywny wpływ na ludzkie życie. Jesteśmy przedstawicielem zmian, łączymy ludzi, wprowadzamy innowacje i przekształcamy życie naszych studentów, pracowników i globalnych społeczności, którym służymy. Ciągle pragniemy wprowadzać innowacje i ulepszać, aby zmienić społeczność. W ten sposób zdobyliśmy naszą globalną reputację dzięki wysokiej jakości nauczaniu i uznanym na całym świecie badaniom.

Badania w Stirling: zmiana życia

Nasz cel jest prosty. Od karmienia świata do używania psychologii do łapania przestępców, chcemy zająć się globalnymi problemami naszych czasów. Nasi interdyscyplinarni naukowcy kwestionują założenia, wprowadzają innowacje i znajdują rozwiązania.

Nasze tematy badawcze to:

  • Życie dobrze
  • Kultury, społeczności i społeczeństwo
  • Globalne bezpieczeństwo i odporność

Nasza wizja

Być rozpoznawanym na całym świecie jako Uniwersytet, który odpowiada potrzebom społeczeństwa poprzez innowacyjne i interdyscyplinarne badania; nauka i nauczanie najwyższej jakości; i dzieląc się naszą wiedzą ze światem.

Instrukcja pozycjonowania

Na University of Stirling nasi myśliciele są inteligentni, dociekliwi i innowacyjni.

Wszystko, co robimy, jako instytucja i jako jednostki, ma cel i wpływ. To kształtuje naszą kulturę, naszą osobowość i nasz sposób myślenia. Zachęca nas do kwestionowania status quo i popychania normy. Ciągle pragniemy wprowadzać innowacje i ulepszać, aby przynieść korzyści społeczeństwu i dokonać zmian w społecznościach, którym służymy.

Używamy naszego myślenia, aby ulepszyć wszystko. Łącząc, wprowadzając innowacje i transformując, wierzymy, że nasze myślenie może zmienić świat.

Nasza misja

Nasz wkład i podejście są zdefiniowane przez:

  • Rozwijanie ludzi i pomaganie społeczeństwu poprzez pogoń i zrozumienie wiedzy. Stwarzamy warunki dla innowacyjnych, interdyscyplinarnych badań i komunikujemy to, czego się nauczyliśmy na szerszym świecie w jasny i użyteczny sposób.
  • Przekształcanie życia naszych uczniów i pracowników poprzez stwarzanie im możliwości pełnego i pełnego rozwoju potencjału intelektualnego i emocjonalnego; czyniąc je odpornymi i dającymi im umiejętności, jakich potrzebują w nowoczesnym świecie; i poprzez wpajanie im poczucia odpowiedzialności za promocję dobra publicznego.
  • Tworzenie globalnych obywateli, współpracujących z rządami, przedsiębiorstwami i przemysłem, społeczeństwem i sektorami trzecimi oraz kolegami z innych instytucji, w celu rozpoznawania i zaspokajania zmieniających się potrzeb społeczeństwa.

Nasze wartości

Doskonałość

Czołowy globalnie w naszych obszarach wiedzy badawczej i poprzez dostarczanie wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych.

Otwartość

Jesteśmy otwarci we wszystkim, co robimy, komunikując pracę i wartość Uniwersytetu na szerszy świat i angażując ludzi w realizację naszej wizji.

Ambicja

Rozwijanie uniwersytetu w innowacyjny sposób, osadzanie zrównoważonego rozwoju i tworzenie dla niego modelu do naśladowania.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

University of Stirling

Wybierz tytuł Bachelor of Education (Secondary) i ucz się od czołowych naukowców i wybitnych nauczycieli oddelegowanych z lokalnych szkół. Zapewnia to dostęp do najnowocz ... [+]

Przegląd

Wybierz tytuł Bachelor of Education (Secondary) i ucz się od czołowych naukowców i wybitnych nauczycieli oddelegowanych z lokalnych szkół. Zapewnia to dostęp do najnowocześniejszych praktyk i badań w ramach drugiego stopnia nauczania.

Nasze pionierskie podejście do edukacji zawodowej daje ci czas na rozwój jako nauczyciel w szkole średniej. Dzięki naszemu czteroletniemu stopniowi nauczania będziesz w stanie wzrastać w zaufaniu i krytycznie zastanowić się nad swoimi umiejętnościami. Biorąc roczny kurs konwersji, aby zostać nauczycielem, nie dajesz tej elastyczności.

Umożliwiamy ci jednoczesne studiowanie praktyki nauczania (pedagogiki) i dwóch przedmiotów specjalistycznych. Tak więc, na przykład, możesz uczyć się angielskiego i historii na poziomie do poziomu obok nauczania.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Studiowanie nowoczesnego języka otwiera świat możliwości, a francuski dyplom z University of Stirling został zaprojektowany z myślą o przyszłości. ... [+]

Przegląd

Studiowanie nowoczesnego języka otwiera świat możliwości, a francuski dyplom z University of Stirling został zaprojektowany z myślą o przyszłości.

Skupiamy się na dostarczaniu dogłębnej wiedzy nie tylko na temat języka, ale także czynników, które kształtują dziś Francję i szerszy świat frankofoński. To współczesne, wszechogarniające podejście oznacza, że ​​będziesz absolwentem z prawdziwym zrozumieniem miejsca Francji na świecie i głębokim zrozumieniem toczącej się ewolucji i zasięgu tego języka. Będziesz kwalifikował się do zastosowania tej wiedzy na wielu profesjonalnych arenach - z byłymi absolwentami francuskiego Stirlinga, którzy przeszli do pracy w dziedzinach tak różnych, jak dziennikarstwo, nauczanie, prawo i tłumaczenie. Nie ma żadnej formuły ani limitu na to, co możesz zrobić z drugim językiem, a możliwość spędzenia dłuższego czasu na studiowaniu za granicą jeszcze bardziej poszerzy twoje horyzonty i zdolności adaptacyjne.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Rachunkowość i finanse w Stirling plasują się w pierwszej piętnastce w Wielkiej Brytanii (Times and Sunday Times Good University Guide 2018) i otrzymują stale wysoką ocen ... [+]

Przegląd

Rachunkowość i finanse w Stirling plasują się w pierwszej piętnastce w Wielkiej Brytanii (Times and Sunday Times Good University Guide 2018) i otrzymują stale wysoką ocenę w National Student Survey (NSS).

BA (z wyróżnieniem) w Professional Accountancy to trzyletnie wyróżnienie dla studentów posiadających wysokie kwalifikacje, którzy chcą rozpocząć karierę w księgowości. Stopień zapewnia znaczne zwolnienie z egzaminów ACCA, CIMA i CIPFA.

Studiując w tym kierunku, dowiesz się, że księgowość wymaga przygotowania i interpretacji informacji finansowych, aby umożliwić inwestorom, pożyczkodawcom, zarządowi, pracownikom, rządowi i innym osobom podejmowanie decyzji finansowych.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Kurs Digital Media na University of Stirling wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu i jest ukształtowany przez tę samą ekspercką wiedzę i badania, które uczyniły nasze k ... [+]

Przegląd

Wraz ze wzrostem tempa zmian w mediach wzrasta również zapotrzebowanie na absolwentów mogących korzystać z nowych technologii i innowacyjnych metod dostarczania treści. Kurs Digital Media na University of Stirling wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu i jest ukształtowany przez tę samą ekspercką wiedzę i badania, które uczyniły nasze kursy medialne jednymi z najlepszych w Wielkiej Brytanii. Nasz kurs Digital Media jest w pełni zintegrowanym kursem w połączeniu z Forth Valley College. Spędzisz pierwsze dwa lata nauki w college'u i ostatnie dwa studia w kampusie University of Stirling .

Kurs zapewni praktyczne przeszkolenie w zakresie narzędzi, aplikacji i możliwości środowiska cyfrowego - od tworzenia treści dziennikarskich i multimedialnych do efektywnego wykorzystania w telewizji, filmach, kanałach online, radiu i nie tylko. Nadrzędnym celem kursu jest upewnienie się, że jesteś gotowy do pracy i wyposażony w szeroką gamę umiejętności w zakresie mediów masowych.... [-]

Wielka Brytania Stirling
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Łącząc teorię i praktykę, nasz kurs Film i Media czerpie z dziedzictwa University of Stirling jako pioniera w dziedzinie badań i nauczania w dziedzinie filmu i mediów. ... [+]

Przegląd

Łącząc teorię i praktykę, nasz kurs Film i Media czerpie z dziedzictwa University of Stirling jako pioniera w dziedzinie badań i nauczania w dziedzinie filmu i mediów. Obecnie zajmujemy 1. miejsce w Szkocji i 10 najlepszych w Wielkiej Brytanii dla mediów i studiów filmowych.

Ten kurs nie tylko zapewnia dobrą znajomość teoretycznych i krytycznych aspektów przedmiotu, ale także możliwość pełnego przeszkolenia w praktycznych aspektach, takich jak produkcja audio, edycja wideo, pisanie scenariuszy i wiele innych. Nacisk na wszechstronny trening oznacza, że ​​będziecie gotowi podążać śladami poprzednich studentów z Stirling, którzy wygrali udane kariery w różnych rolach mediowych - od emisji i publikowania po reklamę i public relations.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Historia szkockiego narodu jest dramatyczna, zaskakująca i nieskończone źródło inspiracji w kulturze popularnej. Studiowanie na University of Stirling sprawi, że znajdzie ... [+]

Przegląd

Historia szkockiego narodu jest dramatyczna, zaskakująca i nieskończone źródło inspiracji w kulturze popularnej. Studiowanie na University of Stirling sprawi, że znajdziesz się w samym sercu tej historii, a niektóre z najważniejszych miejsc w przeszłości Szkocji znajdują się tuż za progiem.

Na tym kursie poznasz zarówno mity, jak i realia historii Szkocji, unikając wydarzeń, które ukształtowały naród - od wojen Williama Wallace'a po bezprecedensowy wpływ Szkocji na świat. Możesz spodziewać się dogłębnego wglądu w każdy aspekt historii Szkocji - polityczny, społeczny, środowiskowy i ekonomiczny - wszystko to pogłębi twoje zrozumienie współczesnej Szkocji w tym samym czasie.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Wybierz Bachelor of Education (Primary) na University of Stirling , a otrzymasz niezbędną wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć karierę w jednym z najbardziej satysfakcjon ... [+]

Przegląd

Wybierz Bachelor of Education (Primary) na University of Stirling , a otrzymasz niezbędną wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć karierę w jednym z najbardziej satysfakcjonujących zawodów.

Przygotujemy Cię do nauczania w ramach całego programu nauczania i podstawowego przedziału wiekowego, a także umożliwi rozwinięcie specjalizacji w danej dziedzinie. Możesz wybrać spośród siedmiu specjalności tematycznych:

Wczesne lataŚrodowiskoWspółczesne językiDodatkowe potrzeby w zakresie pomocy technicznejAlfabetyzacjaNumeracyPrimary Science (we współpracy z Heriot-Watt University)

Będziesz prowadzony przez czołowych naukowców i wybitnych nauczycieli, którzy są oddelegowani ze szkół do pracy na uniwersytecie. Zapewnia to dostęp do najnowocześniejszych praktyk i badań przez cały podstawowy stopień nauczania. Nasze pionierskie podejście do studiowania edukacji ze specjalnością przedmiotu daje ci czas, aby osiągnąć sukces w nauczaniu, krytycznie odzwierciedlać i wzrastać w zaufaniu.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Kurs oferuje hiszpański dla wszystkich - od kompletnych początkujących po zaawansowane głośniki - i umożliwia czytanie, pisanie i mówienie w języku na poziomie zaawansowa ... [+]

Przegląd

Ponad 400 milionów ludzi na całym świecie mówi po hiszpańsku - dlatego nauka języka dla siebie czyni cię potężnym atutem dla pracodawców w dobie globalnych możliwości.

Kurs oferuje hiszpański dla wszystkich - od kompletnych początkujących po zaawansowane głośniki - i umożliwia czytanie, pisanie i mówienie w języku na poziomie zaawansowanym, odpowiednim do wymagań współczesnego rynku pracy. Będziesz także miał szansę zdobyć krytyczną świadomość społeczeństw i kultur Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, a także umiejętności, które można wykorzystać w wielu zawodach i środowiskach akademickich.

Aby prawdziwie zanurzyć się w kulturze hiszpańskiej i latynoamerykańskiej, spędzisz dłuższy okres studiów studiując za granicą w Hiszpanii, Meksyku, Chile lub Argentynie. Możliwość doskonalenia twoich umiejętności językowych zostanie wzmocniona dzięki nauce prowadzonej przez naukowców, z której będziesz korzystać w Stirling, gdzie 97% hiszpańskich studentów twierdzi, że nasi kursanci są dobrzy w wyjaśnianiu rzeczy (NSS 2017).... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Interesuje Cię zarządzanie i dostarczanie sportu? Ciekawe, jak psychologia poprawia elitarne wyniki sportowe? Jeśli zastanawiasz się nad karierą w sporcie, uzyskasz stopi ... [+]

Przegląd

Interesuje Cię zarządzanie i dostarczanie sportu? Ciekawe, jak psychologia poprawia elitarne wyniki sportowe? Jeśli zastanawiasz się nad karierą w sporcie, uzyskasz stopień Studium Sportu ze Szkockiego Uniwersytetu ds. Doskonałości Sportowej.

Zintegrowaliśmy nasze kursy akademickie ze światowej klasy obiektami sportowymi Uniwersytetu, aby zapewnić wyjątkowe i satysfakcjonujące środowisko nauki i sportu. Nasz kurs jest elastyczny - oferujemy szeroką gamę opcji modułów i można go połączyć z szeregiem tematów, w tym z dziennikarstwem i psychologią.

Możesz wybierać spośród trzech głównych obszarów tematycznych: polityka sportowa i zarządzanie; Aktywność fizyczna i zdrowie; oraz Sport, kultura i społeczeństwo. Ponadto nasze programy wolontariatu pozalekcyjnego umożliwiają zdobywanie kwalifikacji i zdobycie cennego doświadczenia w zarządzaniu wydarzeniami wraz z dyplomem akademickim.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Kurs Sports Business Management został zaprojektowany, aby spełnić wymagania branży sportowej dla kompetentnych pod względem technicznym, zorientowanych na klienta, zorie ... [+]

Wprowadzenie

Kurs Sport Business Management został zaprojektowany w celu spełnienia wymogów branży sportowej dla kompetentnych pod względem technicznym, zorientowanych na klienta, zorientowanych na rynek praktyków, którzy mają elastyczność i możliwość zastosowania swoich umiejętności i wiedzy w różnych środowiskach zorientowanych na klienta, zarówno w kraju, jak i na świecie. rynek. Będzie to obejmować integrację nauki o sporcie, umiejętności zarządzania, umiejętności zawodowych i umiejętności zbywalnych. Po ukończeniu studiów studenci będą mogli zastosować solidne techniki analityczne - będące podstawą naukowych zasad i umiejętności zarządzania - do wyzwań stojących przed branżami związanymi ze sportem.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Wyposaż się w bogatą wiedzę z zakresu biznesu i zarządzania dzięki naszemu elastycznemu kursowi Business Studies. ... [+]

Przegląd

Wyposaż się w bogatą wiedzę z zakresu biznesu i zarządzania dzięki naszemu elastycznemu kursowi Business Studies.

Wybierając się na studia biznesowe w Stirling, nie będziesz po prostu wkraczał do wiodącej brytyjskiej szkoły biznesu - otworzysz także drzwi do świata możliwości dzięki wolności łączenia kursu z jednym z 17 różnych przedmiotów. Od hiszpańskiego do nauki o sporcie, od polityki po kształcenie zawodowe, nasza elastyczność może stać się twoją siłą, gdy będziesz łączyć swoją pasję z głębokim ugruntowaniem w biznesie.

Ten kurs zwiększy twoją wiedzę na temat zarządzania i stworzy podstawy, które zapewnią ci dalszy rozwój przez całe życie zawodowe. Dowiesz się również, w jaki sposób organizacje są zorganizowane i poznajesz, co sprawia, że ​​działają najlepiej. Prelegenci z branży regularnie odwiedzają, aby uzupełnić nasze nauczanie prowadzone przez naukowców - zapewniając wszechstronną, realną wiedzę na temat biznesu i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Stopień z dziennikarstwa Studia na University of Stirling zapewniają praktyczne umiejętności i wiedzę teoretyczną, które są potrzebne, aby wyróżnić się na tej szybko ewol ... [+]

Przegląd

Era cyfrowa zmieniła sposób, w jaki są zgłaszane i konsumowane wiadomości, a dostępnych jest więcej platform medialnych niż kiedykolwiek wcześniej. Stopień z dziennikarstwa Studia na University of Stirling zapewniają praktyczne umiejętności i wiedzę teoretyczną, które są potrzebne, aby wyróżnić się na tej szybko ewoluującej arenie.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w badaniach i nauczaniu dziennikarstwa, University of Stirling zyskał reputację jednej z czołowych brytyjskich instytucji w tej dziedzinie. Kurs obejmuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty dziennikarstwa i oferuje dogłębne, krytyczne zrozumienie praktyki. Będziesz pracować indywidualnie i grupowo, aby pisać artykuły i przygotowywać portfele; tworzyć strony do drukowania i wiadomości online; tworzyć i edytować wizualizacje; i przyczynić się do blogów klasy. Wszystko, co robisz, pogłębi twoje zrozumienie, jak profesjonalni dziennikarze działają w mediach audiowizualnych, internetowych i drukowanych - a do czasu ukończenia studiów będziesz gotowy, aby zająć miejsce wśród nich.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Jak wykonać pracę mediów w różnych kontekstach europejskich? Jak może dogłębna znajomość języka i mediów Europejskiej pozwalają studentom na pełne wykorzystanie udostępni ... [+]

Stirling w Szkocji jest na najwyższym Studiów komunikacji i mediów w Kompletny University Guide na 2014 rokRównież góry w Szkocji w Strażnik University Guide 2014 Badań Mediów, Komunikacji i bibliotekarstwa.

Jak wykonać pracę mediów w różnych kontekstach europejskich? Jak może dogłębna znajomość języka i mediów Europejskiej pozwalają studentom na pełne wykorzystanie udostępnionej przestrzeni Unii Europejskiej? Ten wyjątkowy BA wyróżnieniem stopień Oczywiście oferuje studentom elastyczne zakres tematów i umiejętności, łącząc naukę Filmu i Mediów w ramach brytyjskiego i europejskiego z opanowaniem języka europejskiego (francuskim lub hiszpańskim).... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasza filozofia BA będzie wymagać od ciebie opracowania silnego zestawu krytycznych, pomysłowych i świadomych umiejętności rozumowania. Pogłębią również twoje zrozumienie ... [+]

Przegląd

W jaki sposób nasze umysły są powiązane z naszym ciałem? Czy naprawdę mamy wolną wolę? Co możemy naprawdę wiedzieć o otaczającym nas świecie, o innych ludziach lub o nas samych?

Te pytania leżą u podstaw filozofii - i jeśli poważnie chcesz szukać odpowiedzi, jest to kurs dla ciebie. Nasza filozofia BA będzie wymagać od ciebie opracowania silnego zestawu krytycznych, pomysłowych i świadomych umiejętności rozumowania. Pogłębią również twoje zrozumienie natury ludzkiego umysłu, języka, moralności i polityki, sztuki, nauki i logiki. Oferujemy szeroki zakres i różnorodność - od modułów skierowanych do indywidualnych filozofów, po inne zbudowane wokół konkretnych tematów, takich jak metafizyka, filozofia moralna i etyka środowiskowa.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Studiuj finanse na University of Stirling i odkryj, dlaczego jesteśmy w rankingu 15 najlepszych brytyjskich instytucji zajmujących się rachunkowością i finansami w Przewo ... [+]

Przegląd

Studiuj finanse na University of Stirling i odkryj, dlaczego jesteśmy w rankingu 15 najlepszych brytyjskich instytucji zajmujących się rachunkowością i finansami w Przewodniku na Uniwersytecie w 2018 r. I w Sunday Times.

Zakorzeniony w najnowocześniejszych badaniach i ukształtowany przez najnowsze osiągnięcia teorii finansów i praktyki, kurs ten daje kompleksową wiedzę na temat funkcjonowania rynków akcji, jak firmy zmniejszają ryzyko walutowe, dlaczego ład korporacyjny ma znaczenie i dlaczego występują kryzysy finansowe. Podczas studiów zdobędziesz gruntowne umiejętności teoretyczne i analityczne potrzebne do kariery w zakresie finansów korporacyjnych, zarządzania inwestycjami lub usług finansowych.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Jeśli naprawdę chcesz zrozumieć współczesny świat, konieczne jest odblokowanie wzorów z przeszłości. Kursy historii mogą pomóc ci w osiągnięciu tego celu - a tutaj, na Un ... [+]

Przegląd

Jeśli naprawdę chcesz zrozumieć współczesny świat, konieczne jest odblokowanie wzorów z przeszłości. Kursy historii mogą pomóc ci w osiągnięciu tego celu - a tutaj, na University of Stirling , podejmujemy innowacyjne podejście, aby poprowadzić Cię przez najważniejsze wydarzenia i okresy, które ukształtowały nas wszystkich.

Nasz stopień historii zapewni ci szeroki zakres umiejętności intelektualnych i osobistych. Zyskasz świadomość, jak różne społeczeństwa na całym świecie zmieniają się z biegiem czasu, badając obszary takie jak szkocka, brytyjska, europejska, amerykańska i afrykańska historia. Będziesz także angażować się w różne typy historii, w tym polityczne, społeczne, kulturowe, genderowe, komputerowe i środowiskowe.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Na University of Stirling specjalizujemy się w nauczaniu języka francuskiego i hiszpańskiego we współczesnym, globalnym kontekście. Będziesz rozwijać wysoki poziom pisemn ... [+]

Przegląd

Z około 250 milionami francuskich mówców i 400 milionami mówiącymi po hiszpańsku na świecie, znajomość obu języków może otworzyć nieograniczone możliwości.

Na University of Stirling specjalizujemy się w nauczaniu języka francuskiego i hiszpańskiego we współczesnym, globalnym kontekście. Będziesz rozwijać wysoki poziom pisemnych i ustnych umiejętności językowych w obu językach, a także budować zrozumienie różnorodnych społeczeństw, literatury i kultur wizualnych, które ich otaczają. Będziesz także miał szerokie możliwości wyostrzenia swoich umiejętności francuskich i hiszpańskich poprzez nasze studia za granicą z uniwersytetami we Francji, Hiszpanii, Maroku, Szwajcarii, Kanadzie lub Ameryce Łacińskiej.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Anglistyka na University of Stirling oferuje doskonałą okazję do poświęcenia się czytaniu i cieszeniu się z wielu wspaniałych powieści, dramatów i wierszy z całego świata ... [+]

Przegląd

Teksty są wszędzie dookoła - od książek i czasopism po telewizję, e-mail i internet. Umiejętność analizowania ich i ich często subtelnych znaczeń jest umiejętnością, która może otworzyć drzwi w szerokim zakresie profesjonalnych dziedzin.

Anglistyka na University of Stirling oferuje doskonałą okazję do poświęcenia się czytaniu i cieszeniu się z wielu wspaniałych powieści, dramatów i wierszy z całego świata. Twoje własne kreatywne pisanie może również stanowić część tego stopnia - ponieważ wierzymy, że pomaga ci zrozumieć styl literacki i technikę oraz rozwija wyobraźnię. To tylko jeden z czynników, które sprawiają, że nasze studia licencjackie różnią się nieco od innych kursów angielskiego.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Kurs University of Stirling Marketing zajmuje 2. miejsce w Szkocji i 10 najlepszych w Wielkiej Brytanii pod względem jakości naszego poziomu marketingu (Complete Universi ... [+]

PrzeglądŁącząc kreatywne myślenie z analizą strategiczną, marketing jest istotnym połączeniem pomiędzy dowolną organizacją i jej potencjalną bazą konsumencką. Dzięki większej liczbie platform marketingowych niż kiedykolwiek wcześniej i nieograniczonym możliwościom twórczej komunikacji, dobre umiejętności marketingowe nigdy nie były bardziej pożądane lub bardziej istotne dla sukcesu organizacji.Kurs University of Stirling Marketing zajmuje 2. miejsce w Szkocji i 10 najlepszych w Wielkiej Brytanii pod względem jakości naszego poziomu marketingu (Complete University Guide 2019). Dzieje się tak dzięki prowadzonym przez nas badaniom i ścisłym powiązaniom z przemysłem. Rozumiemy potrzebę przygotowania się na szybko zmieniający się krajobraz marketingu w dobie łączności 24/7, wciąż odkrywając ponadczasowe prawdy, które zawsze stanowiły podstawę tej dyscypliny. Dowiesz się, jak działa marketing w "żywym" środowisku, pogłębiasz wiedzę na temat tego, co wyróżnia firmy i poprawiasz swoje umiejętności w zakresie badań i komunikacji.Będziesz mieć także swobodę w zakresie marketingu jako połączonego kursu wyróżnienia z jednym z 11 innych przedmiotów - tworząc dopasowany stopień, który zapewni ci przewagę w dziedzinie, którą najbardziej pasjonujesz. Z 90% stopą zadowolenia studentów * i absolwentami pracującymi dla takich organizacji jak Adidas, BBC i Next, Marketing w Stirling to zapewnienie, że możesz naprawdę być różnicą w tej różnorodnej, dynamicznej i nieskończenie odpowiedniej dziedzinie.Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nasStopa zadowolenia studentów - 1% (Unistats 2017)# 2 Zajmujemy 2. miejsce w Szkocji i 10 najlepszych w Wielkiej Brytanii (Complete University Guide 2019)# 3 Połącz marketing z jednym z 11 innych kursów, aby uzyskać przewagę nad konkurencją w branży, w której jesteś najbardziej pasjonatemSzczegóły kursu... [-]
Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasz kurs w zakresie handlu detalicznego zapewnia solidne podstawy w zakresie zasad działalności detalicznej, w tym marketingu działań sklepowych i zachowań konsumenckich ... [+]

Przegląd

Niezależnie od tego, czy robimy zakupy w sklepach, w Internecie, czy za pośrednictwem aplikacji, nasze codzienne życie jest ściśle związane z wydarzeniami w sektorze detalicznym. W ostatnich latach przemysł przeszedł wiele znaczących zmian, zwiększając poziom konkurencji, internacjonalizację i rozwój e-commerce.

Nasz kurs w zakresie handlu detalicznego zapewnia solidne podstawy w zakresie zasad działalności detalicznej, w tym marketingu działań sklepowych i zachowań konsumenckich. Będziesz miał okazję poznać zasady zarządzania zasobami ludzkimi, międzynarodowego biznesu, logistyki i merchandisingu. Nasi pracownicy są wysokiej klasy naukowcami o doskonałej międzynarodowej reputacji, a nasze nauczanie odzwierciedla najnowsze badania i myślenie branżowe. Będziesz także mógł skorzystać z naszych rozległych kontaktów z czołowymi detalistami, które otwierają drzwi do bezcennych wycieczek terenowych i wykładów gościnnych.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Wielojęzyczni absolwenci z solidnym zrozumieniem biznesu i marketingu są bardzo poszukiwani na globalnym rynku pracy. Łącząc te cenne umiejętności, nasz kurs Internationa ... [+]

Przegląd

Wielojęzyczni absolwenci z solidnym zrozumieniem biznesu i marketingu są bardzo poszukiwani na globalnym rynku pracy. Łącząc te cenne umiejętności, nasz kurs International Management Studies z European Languages ​​and Society jest idealnym przygotowaniem do wielu ekscytujących możliwości kariery.

Kurs łączy kluczowe aspekty biznesu z możliwością nauki języka hiszpańskiego i / lub francuskiego. Oprócz studiów językowych poznasz ekonomiczne, polityczne, społeczne i kulturowe środowisko prowadzenia międzynarodowego biznesu. Będziesz miał także swobodę uczenia się dodatkowego języka lub modułów w zakresie Prawa, Polityki, Rachunkowości lub Ekonomii - dostosowując specyfikę kursu do własnych osobistych ambicji.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Kiedy będziesz studiować politykę na University of Stirling , zwiększysz swoją świadomość różnych systemów politycznych, ideologii i polityk, które wpływają na życie ludz ... [+]

Przegląd

Polityka przenika każdy aspekt naszego życia - kształtując nasze opinie, informując o naszych decyzjach i pomagając nam zrozumieć, co motywuje ludzi.

Kiedy będziesz studiować politykę na University of Stirling , zwiększysz swoją świadomość różnych systemów politycznych, ideologii i polityk, które wpływają na życie ludzi w regionie, na poziomie krajowym i globalnym. Jesteśmy w rankingu najlepszych szkół dla polityki w Szkocji i jesteśmy wysoko cenieni za nasze silne, badawcze podejście do nauczania. W badaniu National Student Survey z 2017 roku 100% naszych studentów Politics powiedziało, że są zadowoleni ze swojego kursu.

Stopień polityczny pomaga rozwijać intelektualne, komunikacyjne i analityczne umiejętności, których poszukują pracodawcy. Otworzysz drzwi do szerokiej gamy możliwości kariery zawodowej - od polityki po powiązane dziedziny, takie jak handel, służba cywilna, dziennikarstwo, prawo i nauczanie. Istnieje również wiele okazji do poszerzenia swoich horyzontów poprzez naukę za granicą podczas kursu, w tym poprzez partnerstwa specyficzne dla polityki z uniwersytetami w Szwecji i Polsce.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

University of Stirling pomoże ci zbudować pewną i wszechstronną wiedzę na temat wszystkich tych zagadnień i więcej - od procesów decyzyjnych wpływowych organizacji, aż po ... [+]

Przegląd

Jeśli rozważasz przyszłość w świecie polityki, musisz zrozumieć kwestie władzy, sojuszy, konfliktu i pokoju na skalę globalną.

University of Stirling pomoże ci zbudować pewną i wszechstronną wiedzę na temat wszystkich tych zagadnień i więcej - od procesów decyzyjnych wpływowych organizacji, aż po kwestię kształtowania społeczeństwa. Będziesz uczyć się w środowisku kierowanym przez naukowców, w którym najnowsze wydarzenia polityczne są analizowane przez uznanych ekspertów. Będziesz także mógł skorzystać z naszego podejścia skoncentrowanego na karierze zawodowej, które umożliwi ci nabycie praktycznych i analitycznych umiejętności, których szukają pracodawcy.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasz kurs polityczny, filozoficzny i ekonomiczny (PPE) był pierwszym tego rodzaju w Szkocji i łączy trzy uzupełniające się tematy, które dają unikalną perspektywę na to, ... [+]

Przegląd

Nasz kurs polityczny, filozoficzny i ekonomiczny (PPE) był pierwszym tego rodzaju w Szkocji i łączy trzy uzupełniające się tematy, które dają unikalną perspektywę na to, jak działa świat.

Jeśli interesujesz się inteligencją i pasjonujesz się zrozumieniem złożonych wyzwań stojących przed nowoczesnymi społeczeństwami i gospodarkami, nasz kurs PPE jest dla Ciebie. Podczas nauki zyskasz szeroki wgląd w to, co sprawia, że ​​świat się kręci, a także odkryjesz wielkie idee, które pomogły kształtować społeczeństwo Zachodu.

Kurs skupia wysoko cenionych nauczycieli z całej naszej wydziałów. Będziesz czerpać korzyści z wiedzy branżowej naszej wielokrotnie akredytowanej Szkoły Zarządzania Stirling - która znajduje się w pierwszej 25 w Wielkiej Brytanii w kategorii Business and Management (REF 2014). Nauczysz się również od ekspertów z dziedziny polityki i filozofii na Wydziale Nauk Humanistycznych, którzy pomogą Ci ukończyć z wszechstronnym zrozumieniem złożoności intelektualnych pomysłów, polityki i biznesu.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Ten kurs obejmuje kwalifikacje zawodowe potrzebne do prowadzenia pracy socjalnej wraz z silnym ugruntowaniem odpowiednich przedmiotów z nauk społecznych. Pomożemy Ci zakw ... [+]

Przegląd

Czy chciałbyś mieć karierę, która ma pozytywny wpływ na społeczeństwo? Jeśli tak, nasz stymulujący i wymagający stopień socjalny może być dla Ciebie. Nasz dyplom z zakresu pracy socjalnej łączy praktyczne doświadczenie z teorią i zapewnia kwalifikacje zawodowe potrzebne do wykonywania pracy społecznej i pomagania w zmienianiu życia ludzi. Jesteśmy na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii w kategorii Praca socjalna (The National Student Survey 2017).

Będziesz prowadzony przez wykwalifikowanych pracowników socjalnych i członków krajowych i międzynarodowych organizacji pracy socjalnej. Nasza oferta kursu opiera się na najnowszej wiedzy i doświadczeniu osób pracujących dzisiaj w pracy społecznej. Pracownicy socjalni często angażują się w skomplikowane i trudne sytuacje, a także w sensowną pracę. Wyposażamy cię w umiejętności potrzebne do skutecznego radzenia sobie z różnorodnymi problemami społecznymi, które możesz napotkać w pracy socjalnej.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Studiowanie religii na University of Stirling daje ci szansę zrobienia tego wszystkiego. Dowiesz się, w jaki sposób znaczenie "religii" różni się na całym świec ... [+]

Przegląd

Religia obejmuje historię, wpływa na kulturę i odgrywa ważną rolę w kształtowaniu dzisiejszego krajobrazu politycznego. Jest to temat stale aktualny - w kontekstach od dyskusji o małżeństwie i tożsamości płciowej po obawy dotyczące imigracji i ataków terrorystycznych. Mając to wszystko na uwadze, nigdy nie było ważniejsze poznawanie wielu aspektów religii i rozumienie znaczenia tego terminu w wielu kontekstach kulturowych.

Studiowanie religii na University of Stirling daje ci szansę zrobienia tego wszystkiego. Dowiesz się, w jaki sposób znaczenie "religii" różni się na całym świecie, i przyjmujesz pozytywne podejście do rozważania, w jaki sposób można ponownie interpretować termin. Nasz zespół dydaktyczny jest zaangażowany w prowadzenie nowatorskich badań nad religią i wnoszą oni swoje odkrycia z powrotem do nowych książek i artykułów - a także do zajęć. Poprzez twoje studia rozwiniesz bystry analityczny umysł, a także cenną umiejętność zrozumienia punktu widzenia i zrozumienia innych ludzi.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasz kurs socjologii i polityki społecznej pozwoli ci zrozumieć, w jaki sposób funkcjonuje społeczeństwo, a także procesy i wyniki opieki społecznej. Omówisz zróżnicowani ... [+]

Przegląd

Nasz kurs socjologii i polityki społecznej pozwoli ci zrozumieć, w jaki sposób funkcjonuje społeczeństwo, a także procesy i wyniki opieki społecznej. Omówisz zróżnicowanie społeczne i współczesne problemy społeczne, a także spojrzysz na historyczne i teoretyczne perspektywy dobrobytu. Zostaniesz także wprowadzony w rozwój teorii społecznej i uzyskać wiele praktycznych doświadczeń w zakresie metod badań społecznych i analiz.

Dzięki naszemu międzynarodowemu i porównawczemu podejściu będziesz studiować tematy analizujące problemy społeczne i socjalne w różnych krajach. Mamy szczególne doświadczenie w Szkocji, Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej, Europie Zachodniej i Środkowej, Australazji, Ameryce Północnej i Ameryce Łacińskiej.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Dzięki uznanym kwalifikacjom w dziedzinie HR uzyskanym na University of Stirling , zdobędziesz daleko posuniętą wiedzę o sukcesie organizacyjnym i odblokujesz bogactwo mo ... [+]

Przegląd

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi jest istotną częścią każdej firmy i wpływa na każdego od młodszych pracowników do dyrektorów generalnych. Dzięki uznanym kwalifikacjom w dziedzinie HR uzyskanym na University of Stirling , zdobędziesz daleko posuniętą wiedzę o sukcesie organizacyjnym i odblokujesz bogactwo możliwości zawodowych.

Kurs przygotuje Cię do wywierania wpływu na kluczowe obszary biznesu, takie jak metody rekrutacji, rozwój pracowników, zarządzanie wydajnością i rozwój kariery. Zostaniesz również wyposażony w celu zwiększenia zdolności adaptacyjnych organizacji poprzez poszerzenie umiejętności pracowników i zrozumienie jej szerszego środowiska społecznego i gospodarczego.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Kurs jest wspierany i kształtowany przez wiodące organizacje, takie jak Historic Scotland, VisitScotland i Scottish Canals, i jest dostarczany wspólnie przez University o ... [+]

Przegląd

Jeśli masz aspiracje do pracy w sektorze dziedzictwa, ochrony przyrody lub turystyki, nasz dedykowany stopień Dziedzictwa i Turystyki jest idealnym punktem wyjścia. Ten kurs jest w pełni zintegrowanym kierunkiem nauczanym w połączeniu z Forth Valley College. Spędzisz pierwsze dwa lata nauki w college'u i ostatnie dwa studia w kampusie University of Stirling .

Kurs jest wspierany i kształtowany przez wiodące organizacje, takie jak Historic Scotland, VisitScotland i Scottish Canals, i jest dostarczany wspólnie przez University of Stirling i Forth Valley College. Twoje studia będą odzwierciedlać znaczenie łączenia wiedzy akademickiej z solidnym zrozumieniem biznesu. Dowiesz się o dziedzictwie, historii, projektowaniu wystaw, badaniach marketingowych i środowiskowych - a także o wyzwaniach związanych z zarządzaniem i promocją historycznych i naturalnych środowisk w Szkocji i poza nią.... [-]

Wielka Brytania Stirling
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Wybierz nasz poziom kryminologii i socjologii, a skorzystasz z nauki dwóch ściśle powiązanych dyscyplin; ze szkoleniem zarówno w zakresie kryminologii, jak i teorii i met ... [+]

Przegląd

Wybierz nasz poziom kryminologii i socjologii, a skorzystasz z nauki dwóch ściśle powiązanych dyscyplin; ze szkoleniem zarówno w zakresie kryminologii, jak i teorii i metod stosowanych nauk społecznych. Dowiedz się, jak "myśleć jak kryminolog" i stosować kryminologię w kontekście współczesnego życia, różnorodności społecznej i nierówności społecznych. Kryminolodzy interesują się tym, w jaki sposób działania definiuje się jako przestępcze, wyjaśnienia przestępstw i reakcje społeczne na przestępczość.

Odkryjesz fascynujące pytania dotyczące systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, społecznych kontekstów przestępczości oraz związku między zachowaniem a karą. Dlaczego i jak ludzie łamią prawo? W jaki sposób system sprawiedliwości w sprawach karnych może to zdefiniować i jak policja, ściganie i karanie ludzi?... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Jeśli jesteś wykładowcą w dalszej edukacji, to jest to kwalifikacja, której potrzebujesz. Nasze kwalifikacje TQFE w służbie przyniosą korzyści, jeśli będziesz pracować w ... [+]

Przegląd

Jeśli jesteś wykładowcą w dalszej edukacji, to jest to kwalifikacja, której potrzebujesz. Nasze kwalifikacje TQFE w służbie przyniosą korzyści, jeśli będziesz pracować w środowisku wyższej edukacji lub college'u, z pięcioletnim doświadczeniem w danej dziedzinie i co najmniej dwuletnim doświadczeniem szkoleniowym, dydaktycznym lub coachingowym na odpowiednim poziomie.

Jesteśmy jednym z trzech szkockich uniwersytetów, które rząd Szkocji poparł, aby zaoferować kwalifikację pedagogiczną w dalszej edukacji (TQFE), i jest zatwierdzony przez General Teaching Council of Scotland (GTCS). Możesz zarejestrować się w GTCS, kiedy ukończysz szkołę, a twoje kwalifikacje zapewnią, że jesteś profesjonalnie uznanym wykładowcą.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
Zaoczne
12 miesięcy
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Czy chcesz zostać wykładowcą w dalszej edukacji? Jeśli tak, to jest to kwalifikacja, której potrzebujesz. Nasza Kwalifikacja do doskonalenia zawodowego w dalszej edukacji ... [+]

Przegląd

Czy chcesz zostać wykładowcą w dalszej edukacji? Jeśli tak, to jest to kwalifikacja, której potrzebujesz. Nasza Kwalifikacja do doskonalenia zawodowego w dalszej edukacji (TQFE) to wyjątkowy kurs, który dostosowujemy specjalnie do studentów, którzy aspirują do kariery w sektorze FE.

Jesteśmy jednym z zaledwie trzech szkockich uniwersytetów, które są wspierane przez rząd szkocki, aby zaoferować Kwalifikację do nauczania w dalszej edukacji (TQFE). Jest zatwierdzony przez Generalną Radę Szkoleniową Szkocji (GTCS) i możesz się z nimi zarejestrować po ukończeniu studiów. Jesteśmy również kierowani i informowani przez Grupę Doradczą ds. Programów, składającą się z kolegów z wyższych uczelni.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
12 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Na University of Stirling nasze innowacyjne kursy prawnicze dają możliwość studiowania wielu przedmiotów, które odzwierciedlają znaczenie prawa w każdej dziedzinie społec ... [+]

Przegląd

Na University of Stirling nasze innowacyjne kursy prawnicze dają możliwość studiowania wielu przedmiotów, które odzwierciedlają znaczenie prawa w każdej dziedzinie społecznej. Oferujemy dwa kursy BA (z wyróżnieniem) - z zakresu prawa i biznesu - które mogą rozpocząć karierę na nowoczesnym rynku prawniczym, takim jak role analityków prawnych lub wiele ustawień biznesowych.

Podczas całego kursu będziesz prowadzony przez czołowych naukowców, którzy pomogli Ci pisać podręczniki, których się uczysz. W Stirling ich wiedza specjalistyczna trafia do Ciebie z pierwszej ręki, a będziesz częścią zgranego działu prawnego zajmującego się dostarczaniem bogatych, przyjemnych doświadczeń studenckich. Od prawa kontraktowego i karnego do międzynarodowych praw człowieka, zyskasz solidne podstawy w zakresie podstawowych przedmiotów i będziesz mógł swobodnie specjalizować się w dziedzinach, które Cię najbardziej interesują. Możesz także poszerzyć swoje możliwości kariery, łącząc prawo z jednym z 11 innych kursów uzupełniających, które obejmują księgowość, marketing i nowoczesne języki.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Kurs Bachelor of Arts (Honours) w Retail Marketingu został opracowany i nagrodzony przez The University of Stirling w Szkocji i wykładał w Singapore Institute of Manageme ... [+]

Przegląd

Kurs ten został opracowany i nagrodzony przez University of Stirling ale wykładał w Singapore Institute of Management.

Niezależnie od tego, czy robimy zakupy w sklepie, w Internecie, czy za pośrednictwem aplikacji na telefonie, nasze codzienne życie zależy od tego, co dzieje się w sektorze detalicznym. W ostatnich latach przemysł przeszedł wiele znaczących zmian, zwiększając poziom konkurencji, internacjonalizację i rozwój e-commerce. W Singapurze branża handlu detalicznego jest ważnym segmentem rynku - ma 18% udziału w PKB i oferuje ogromny potencjał kariery dla wykwalifikowanych absolwentów.

Kurs Bachelor of Arts (Honours) w Retail Marketingu został opracowany i nagrodzony przez The University of Stirling w Szkocji i wykładał w Singapore Institute of Management. Jest to dwuletni program dla wykwalifikowanych kandydatów pracujących lub zamierzających pracować w branży detalicznej. Zapewnia solidne ugruntowanie zasad handlu detalicznego - od zrozumienia brandingu i komunikacji po zarządzanie strategiczne, marketing cyfrowy i wiele innych. Pracownicy Stirling są wysoko postawionymi naukowcami o doskonałej międzynarodowej reputacji, a wszystko, czego się nauczysz, odzwierciedla najnowsze badania i myślenie branżowe.... [-]

Wielka Brytania Stirling
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

BSc

University of Stirling

Szkolenie Sustainable Events Management wykracza poza granice między marketingiem, zasobami ludzkimi, finansami, planowaniem i innymi umiejętnościami biznesowymi w celu s ... [+]

Wprowadzenie

Imprezy obejmują zakres, skalę i złożoność, od mega-eventów po spotkania firmowe. Mogłyby one obejmować różnorodne działania, od sportu i kultury po premiery produktów i pozyskiwanie funduszy. Skuteczny menedżer wydarzeń musi mieć umiejętności w bardzo szerokim zakresie tematów. Szkolenie Sustainable Events Management wykracza poza granice między marketingiem, zasobami ludzkimi, finansami, planowaniem i innymi umiejętnościami biznesowymi w celu stworzenia wielodyscyplinarnych, kreatywnych liderów zespołów, zdolnych zorganizować największe zawody w najdrobniejszych szczegółach. Empiryczne skupienie się na wydarzeniach jako formie zarządzania reprezentuje twórcze i dynamiczne podejście istotne dla organizacji, które starają się zaspokoić potrzeby rekreacyjne społeczeństwa, jednocześnie tworząc absolwenta dobrze zorientowanego w zarządzaniu, o wyraźnych umiejętnościach i wiedzy w biznesie, zarządzaniu i marketingu oraz umiejętności stosować w praktyce.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasz wielokrotnie nagradzany kurs psychologii znajduje się w czołówce interdyscyplinarnych badań naukowych. Koncentrujemy się na ważnych problemach społecznych, takich ja ... [+]

Przegląd

Dlaczego zachowujemy się tak jak my i co wpływa na nasze zachowanie? Jeśli interesujesz się umysłem i zachowaniem ludzi (jak również zwierząt), to psychologia jest dla ciebie.

Nasz wielokrotnie nagradzany kurs psychologii znajduje się w czołówce interdyscyplinarnych badań naukowych. Koncentrujemy się na ważnych problemach społecznych, takich jak wykrywanie przestępców i poprawa wyników zdrowotnych. Po wprowadzeniu do psychologii jako nauki biologicznej i społecznej, poruszymy tematy tak różne, jak funkcjonowanie mózgu, rozwój i zachowania społeczne. Rozwiniesz głęboką wiedzę i zrozumienie umysłu i zachowania.

Nasz kurs został doceniony przez British Psychological Society za nasze innowacyjne, prowadzone przez studentów inicjatywy edukacyjne i zaangażowanie w integrację zdolności do zatrudnienia. Opisali nasz kurs jako "w czołówce studentów z doświadczeniem pedagogicznym w psychologii w Wielkiej Brytanii" i pochwalili naszych pracowników, którzy "wyraźnie dbają o dobre samopoczucie i rozwój swoich uczniów i zapewniają pielęgnujące środowisko uczenia się".... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Biologia komórki koncentruje się na podstawowej jednostce życia, zabierając Cię na eksplorację światów komórkowych i subkomórkowych, które stanowią podstawę nowoczesnej b ... [+]

Przegląd

Biologia komórki koncentruje się na podstawowej jednostce życia, zabierając Cię na eksplorację światów komórkowych i subkomórkowych, które stanowią podstawę nowoczesnej biologii. Biologia komórki jest kluczem do zrozumienia, w jaki sposób organizmy rozwijają się, jak reagują na otoczenie i jak stan chorobowy różni się od stanu zdrowego.

Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biologii komórki umożliwiają biologom komórkowym:

zrozumieć podstawy chorób u ludzi, zwierząt i roślinopracować nowe metody leczenia i leczenia choróbzbadaj procesy związane ze starzeniempoprawiają jakość i ilość ważnych roślin spożywczychopracować nowatorskie i zrównoważone paliwaocenia wpływ zmian środowiskowych na systemy biologiczne... [-]
Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia ekologii w jej najszerszym znaczeniu, ale także zapewnia praktyczne możliwości uczenia się możliwych do przekazania umiejętności i an ... [+]

Przegląd

Ludzie mają ogromny wpływ na ich środowisko poprzez wykorzystanie zasobów, degradację siedlisk i zmiany klimatyczne. Zrozumienie, w jaki sposób nasze działania wpływają na równowagę ekologiczną na całej planecie, nigdy nie było tak ważne.

Damy ci rygorystyczne wprowadzenie do nauki o ekologii. Zrozumiesz, w jaki sposób zwierzęta, rośliny, grzyby i mikroorganizmy wchodzą w interakcje z otoczeniem, a także relacje między ludźmi a resztą biosfery.

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia ekologii w jej najszerszym znaczeniu, ale także zapewnia praktyczne możliwości uczenia się możliwych do przekazania umiejętności i analizowania ekologicznych relacji między wszystkimi typami organizmów. Nauczymy Cię podstawowych technik i technik laboratoryjnych, w tym na naszej inspirującej 10-dniowej wycieczce terenowej w Cévennes we Francji, krajobraz o wyjątkowej naturalnej urodzie i ogromnej różnorodności biologicznej uznanej przez UNESCO.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Szkolenie matematyczne rozwija specyficzne umiejętności i szeroką wiedzę analityczną, które są cenione we wszystkich zawodach. Istnieje również szczególne zapotrzebowanie ... [+]

Przegląd

Czy lubisz numery tak, jak inni lubią muzykę, poezję lub sztukę? Czy lubisz używać matematyki do wyjaśniania rzeczywistych zjawisk i rozwiązywania problemów?

Szkolenie matematyczne rozwija specyficzne umiejętności i szeroką wiedzę analityczną, które są cenione we wszystkich zawodach. Istnieje również szczególne zapotrzebowanie na absolwentów, którzy nie tylko posiadają umiejętności ilościowe, ale także wiedzą, jak z nich korzystać.

Ten kurs zapewnia tę pożądaną kombinację - poprzez nasz styl nauczania i skupienie się na rzeczywistych zastosowaniach zarówno technik matematycznych, jak i statystycznych. Na przykład, będziesz używać laboratoriów matematycznych jako integralnej części procesu uczenia się, dzięki czemu twoje studia będą tak eksperymentalne, jak teoretyczne.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Doskonałość naszego kursu jest zakorzeniona w Instytucie Akwakultury, wiodącym centrum międzynarodowym i największym tego rodzaju na świecie. Skorzystasz z naszej wiedzy ... [+]

Przegląd

Przewiduje się, że do 2050 r. Liczba ludności na świecie wyniesie 9,7 miliarda, a zapotrzebowanie na żywność podwoi się. Akwakultura to rozwiązanie zapewniające już ponad 50 procent wszystkich ryb przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Akwakultura na całym świecie jest najszybciej rozwijającym się sektorem produkcji żywności i jednym z największych rynków eksportowych w Szkocji. Utrzymywanie naszych środowisk wodnych w zdrowiu, ochronie i zrównoważeniu jest niezbędne dla naszej planety.

Akwakultura - lub rolnictwo wodne - to coś więcej niż "hodowla ryb". Obejmuje kulturę wielu gatunków, w tym krokodyli i żółwi. Nasz kurs jest idealnym miejscem, aby rozpocząć karierę w akwakulturze lub współpracować z powiązanymi gospodarstwami rybnymi, farmaceutycznymi i biotechnologicznymi.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Co decyduje o odporności zwierzęcia na choroby? Dlaczego wiele samic wykazuje "wybór partnera"? Jak możemy pomóc zwierzętom radzić sobie w nieprzyjaznym środowi ... [+]

Przegląd

Co decyduje o odporności zwierzęcia na choroby? Dlaczego wiele samic wykazuje "wybór partnera"? Jak możemy pomóc zwierzętom radzić sobie w nieprzyjaznym środowisku? Na tym kursie będziesz uczyć się ogromnej różnorodności zwierząt na Ziemi i odkrywać odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Badamy pokrewne aspekty biologii zwierząt, w tym zachowanie zwierząt, ekologię, ewolucję, biologię komórki i fizjologię, a także stosowane aspekty ochrony i zarządzania zwierzętami.

Prace terenowe będą istotną częścią Twojego treningu. Oprócz prac terenowych w Szkocji, prowadzimy dwie opcjonalne wycieczki terenowe w roku 4. Jeden z nich odbywa się we francuskich Górach Cévennes, które są Światowym Rezerwatem Biosfery UNESCO, a drugi w Parku Narodowym Gabonu w Lopé, w sercu zachodniego Konga. Basen.... [-]

Wielka Brytania Stirling
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Pracowaliśmy z Forth Valley College i biznesem w celu opracowania w pełni zintegrowanego kursu w zakresie nauk biologicznych stosowanych. Nasz kurs robi różnicę, rozwiązu ... [+]

Przegląd

Szkocja jest międzynarodowo uznana za swój kluczowy wkład w odkrywanie i rozwój leków, technologie medyczne, komórki macierzyste, produkcję biologiczną i bioinformatykę.

Pracowaliśmy z Forth Valley College i biznesem w celu opracowania w pełni zintegrowanego kursu w zakresie nauk biologicznych stosowanych. Nasz kurs robi różnicę, rozwiązując problem niedoborów umiejętności w naukach przyrodniczych. Dajemy ci wiedzę techniczną i biegłość w zakresie podstawowych umiejętności praktycznych i badawczych poszukiwanych przez pracodawców.

Twoje badania rozpoczną się od podstawowej nauki i umiejętności laboratoryjnych, zanim skoncentrujesz się na komórkowym i molekularnym aspekcie nauk biologicznych.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Biologia morska to badanie wyspecjalizowanych roślin i zwierząt oraz sposób, w jaki przystosowały się do wyzwań związanych z życiem w środowisku morskim. Jest również zan ... [+]

Przegląd

Czy fascynują Cię oceany i bogata różnorodność organizmów zamieszkujących ich głębiny?

Biologia morska to badanie wyspecjalizowanych roślin i zwierząt oraz sposób, w jaki przystosowały się do wyzwań związanych z życiem w środowisku morskim. Jest również zaniepokojony wpływem, jaki działalność człowieka wywiera na zdrowie oceanów.

Nasz kurs jest naprawdę multidyscyplinarny. Opiera się na innych dyscyplinach biologicznych, w tym ekologii oraz naukach fizycznych i środowiskowych, aby zrozumieć siedlisko obejmujące około 71 procent powierzchni Ziemi.

Uczymy was dynamiki systemów wodnych i biologii ich organizmów. Dowiesz się o nauce nurkowania i innych podwodnych technikach. Nasza mieszanka praktycznej pracy, badań terenowych i projektów badawczych zapewni, że będziesz gotowy do pracy w oceanach.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Dzięki naszemu kursowi Business Computing przeanalizujesz, jak ważne są komputery w biznesie i dowiesz się, jak tworzyć rozwiązania komputerowe, aby zaspokoić różnorodne ... [+]

Przegląd

Dzięki naszemu kursowi Business Computing przeanalizujesz, jak ważne są komputery w biznesie i dowiesz się, jak tworzyć rozwiązania komputerowe, aby zaspokoić różnorodne potrzeby biznesowe. W ramach studiów zdobędziesz podstawową wiedzę na temat projektowania i budowania systemów oprogramowania oraz rozwijania szerokiej bazy umiejętności poprzez połączenie teorii i praktyki. Umiejętności, których się nauczysz, będą wysoko cenione przez pracodawców - zarówno w branży oprogramowania, jak iw szerszym, bardziej strategicznym kontekście, opracowującym rozwiązania IT dla każdej firmy.

Pomożemy Ci budować silne powiązania z branżą, a podczas trzeciego roku będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w trzymiesięcznym wakacyjnym lub rocznym stażu. Będziesz mieć również możliwość studiowania za granicą za pośrednictwem naszych programów wymiany.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Jeśli chcesz uzyskać solidną wiedzę naukową, która wymaga również nauczania i prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu, ten wyjątkowy stopień został zaprojektowany dla Cieb ... [+]

Przegląd

Jeśli chcesz uzyskać solidną wiedzę naukową, która wymaga również nauczania i prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu, ten wyjątkowy stopień został zaprojektowany dla Ciebie.

University of Stirling jest wspaniałym miejscem do nauki o środowisku, z naszą historią innowacji w dziedzinie badań i badań środowiskowych. Ten kurs łączy elementy akademickie z naszego Stopnia Nauk o Środowisku z praktycznym szkoleniem w zakresie nawigacji i bezpieczeństwa na zewnątrz. Nauczysz się projektować, prowadzić i dostarczać programy outdoorowe z efektami uczenia się środowiskowego i ekologicznego.

Poznasz podstawowe problemy z geografii, ewolucji krajobrazu, wpływu człowieka na środowisko i historię środowiska. Nasze nauczanie w terenie fascynuje Cię i inspiruje, ponieważ wykorzystuje różnorodne naturalne i ludzkie krajobrazy w pobliżu Stirling, a także odwiedza południową Hiszpanię lub Islandię.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Jeśli chcesz zdobyć karierę w najbardziej naglących wyzwaniach ekologicznych na świecie, jest to kurs dla Ciebie. ... [+]

Przegląd

Jeśli chcesz zdobyć karierę w najbardziej naglących wyzwaniach ekologicznych na świecie, jest to kurs dla Ciebie.

Dzisiejsi naukowcy zajmujący się ochroną środowiska mają problemy ze znalezieniem rozwiązań niektórych najbardziej palących problemów na świecie, takich jak zmiana klimatu, zanieczyszczenia, utrata różnorodności biologicznej oraz zrównoważone zaopatrzenie w energię, żywność i czystą wodę.

Stirling jest ośrodkiem ochrony środowiska i organizacji ekologicznych. To wspaniałe miejsce do studiowania nauki o środowisku. Byliśmy jedną z pierwszych brytyjskich szkół wyższych, która wprowadziła tytuł Environmental Science, a nasz kurs jest akredytowany przez Institute of Environmental Sciences.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasz kurs Geografia środowiskowa stara się nadać sens naszemu zmieniającemu się światu. Jest unikalny w łączeniu nauk środowiskowych i społecznych oraz w badaniu palących ... [+]

Przegląd

Czy interesuje cię związek między ludźmi a środowiskiem? Jak ludzie i miejsca współdziałają z krajobrazem i przyrodą?

Nasz kurs Geografia środowiskowa stara się nadać sens naszemu zmieniającemu się światu. Jest unikalny w łączeniu nauk środowiskowych i społecznych oraz w badaniu palących problemów człowieka i środowiska w XXI wieku.

Zamieniamy Cię w Geografa Środowiskowego z wiedzą i umiejętnościami eksperckimi, aby badać, analizować i komunikować, jak zmieniające się środowisko wpływa na nasze życie. Twoja zdolność do wizualizacji zagadnień geograficznych w różnych skalach przestrzennych, od globalnych do lokalnych, i oferowania rozwiązań niektórym z naszych najpilniejszych problemów środowiskowych, zapewni, że będziesz bardzo poszukiwany przez szerokie grono pracodawców.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Jeśli chcesz uzyskać solidną wiedzę naukową, która wymaga również nauczania i prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu, ten wyjątkowy stopień został zaprojektowany dla Cieb ... [+]

Przegląd

Jeśli chcesz uzyskać solidną wiedzę naukową, która wymaga również nauczania i prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu, ten wyjątkowy stopień został zaprojektowany dla Ciebie.

Nasz kurs łączy akademicką podstawę naszego Geografii Środowiskowej z praktycznym nauczaniem na temat wiodących i przewodnich grup na świeżym powietrzu i prowadząc zajęcia edukacyjne z naciskiem geograficznym i środowiskowym. Nasze kursy terenowe i praktyczne nauczanie dadzą ci praktyczne doświadczenie, a zrozumiesz podstawowe kwestie związane z geografią, ewolucją krajobrazu, wpływem człowieka na środowisko, umiejętnościami w terenie i historią środowiska.

Nasi wiodący instruktorzy i specjaliści od wspinaczki na powietrzu nauczą Cię zewnętrznego przywództwa, umiejętności górskich i edukacji ekologicznej. Ponadto zdobędziesz nagrodę Mountain Leader, przyznaną przez Mountain Training Association. Jest to wymagający fizycznie kurs wymagający pewnego poziomu zdrowia, sprawności i mobilności.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasz nowoczesny świat działa dzięki komputerowym naukowcom. To świat, w którym ogromna większość globalnych pieniędzy istnieje tylko na komputerach, a komputer może powie ... [+]

Przegląd

Nasz nowoczesny świat działa dzięki komputerowym naukowcom. To świat, w którym ogromna większość globalnych pieniędzy istnieje tylko na komputerach, a komputer może powiedzieć sztuczny uśmiech od prawdziwego. Do 2020 r. Do Internetu podłączonych zostanie około 31 miliardów urządzeń.

Kurs ten nie tylko da ci teorię, ale dostaniesz mnóstwo praktycznego doświadczenia w projektowaniu, konstruowaniu i analizowaniu systemów komputerowych. Rozwiniesz także wiedzę na temat działania komputerów i efektywnego programowania komputerów.

Nasi absolwenci są bardzo poszukiwani. Pomożemy Ci zbudować silne linki w branży i damy Ci możliwość wzięcia udziału w trzymiesięcznym wakacyjnym stażu lub rocznym stażu. Będziesz także miał okazję poznać różnorodne międzynarodowe metody nauczania, jeśli zdecydujesz się uczyć za granicą.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Czy jesteś zafascynowany twórczymi możliwościami technologii i oprogramowania? Czy lubisz rozwiązywać złożone problemy w ramach zespołu? Jeśli tak, inżynieria oprogramowa ... [+]

Przegląd

Czy jesteś zafascynowany twórczymi możliwościami technologii i oprogramowania? Czy lubisz rozwiązywać złożone problemy w ramach zespołu? Jeśli tak, inżynieria oprogramowania może być dla ciebie karierą. Będziesz mieć duże zapotrzebowanie na rozwój systemów, które są podstawą i klejem naszego współczesnego świata, i które zmieniają nasze doświadczenia w komunikacji, biznesie, rozrywce, grach i opiece zdrowotnej.

Nasz stopień nauczy Cię kreatywności, analizy logicznej, rozwiązywania problemów i budowania złożonych systemów. Będziesz studiować praktyki i techniki projektowania oprogramowania w świecie rzeczywistym i związanych z nimi technologii programowania, zdobywając praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Matematyka to głębokie piękno, pośpieszna ekscytacja chwili "ah ha" i znalezienie eleganckich rozwiązań. Jest to relacja wzorców, systemów, dużych danych, techn ... [+]

Przegląd

Matematyka to głębokie piękno, pośpieszna ekscytacja chwili "ah ha" i znalezienie eleganckich rozwiązań. Jest to relacja wzorców, systemów, dużych danych, technologii i nauki.

Szkolenie matematyczne rozwija specyficzne umiejętności i szeroką wiedzę analityczną, które są cenione we wszystkich zawodach. Istnieje również szczególne zapotrzebowanie na absolwentów, którzy nie tylko posiadają umiejętności ilościowe, ale także wiedzą, jak z nich korzystać.

Ten kurs zapewnia tę pożądaną kombinację - poprzez nasz styl nauczania i skupienie się na rzeczywistych zastosowaniach zarówno technik matematycznych, jak i statystycznych. Na przykład, będziesz używać laboratoriów matematycznych jako integralnej części procesu uczenia się, dzięki czemu twoje studia będą tak eksperymentalne, jak teoretyczne.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

W jaki sposób aktywność fizyczna może wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie? W jaki sposób nasze systemy organizmu reagują na ostre ćwiczenia i dostosowują się do treni ... [+]

Przegląd

W jaki sposób aktywność fizyczna może wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie? W jaki sposób nasze systemy organizmu reagują na ostre ćwiczenia i dostosowują się do treningu? Możesz być różnicą i przekształcać życie dzięki naszemu stopniowi w dziedzinie sportu i ćwiczeń fizycznych.

Jako oficjalny uniwersytet szkocki dla Sporting Excellence, umieszczamy sport w centrum wszystkiego, co robimy - od naszych innowacyjnych badań poprawiających zdrowie narodu po przygotowanie sportowców na sukces na arenie światowej. Właśnie dlatego jesteśmy pierwszą w Szkocji badaniami sportowymi (REF2014) oraz w pierwszej piętnastce w Wielkiej Brytanii w zakresie nauki o sporcie (The Times and Sunday Times Good University Guide 2019).... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Ten kurs zapewni ci głębokie zrozumienie złożonych relacji między środowiskami a ich mieszkańcami. Dowiesz się o politykach i strategiach zarządzania, które mają na celu ... [+]

Przegląd

Nasz świat się zmienia. Ingerencja człowieka w środowisko naturalne gwałtownie rośnie wraz z rosnącą konkurencją o przestrzeń i zasoby. Jeśli planujesz karierę w dziedzinie biologii i zarządzania konserwacją, University of Stirling jest idealnym miejscem do rozwijania zrozumienia świata, w którym żyjemy i pomocy w ochronie naszej planety.

Ten kurs zapewni ci głębokie zrozumienie złożonych relacji między środowiskami a ich mieszkańcami. Dowiesz się o politykach i strategiach zarządzania, które mają na celu ochronę naszej różnorodności biologicznej i usług ekosystemowych, od których zależą ludzie.

Stirling to wspaniałe miejsce do studiowania tego. Jesteśmy blisko różnych krajobrazów i możemy łączyć się z większością organizacji zajmujących się ochroną środowiska i ochroną niż gdziekolwiek indziej w Wielkiej Brytanii.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Opracowaliśmy kurs Applied Computing z naszymi partnerami biznesowymi z branży IT, aby pomóc w rozwiązaniu ich niedoborów umiejętności. Nasi absolwenci informatyki mają d ... [+]

Przegląd

Opracowaliśmy kurs Applied Computing z naszymi partnerami biznesowymi z branży IT, aby pomóc w rozwiązaniu ich niedoborów umiejętności. Nasi absolwenci informatyki mają doskonałe doświadczenie w znalezieniu dobrze płatnych miejsc pracy, ponieważ koncentrujemy się na praktycznej wiedzy.

Podczas nauki będziesz przechodzić od podstaw systemów komputerowych i rozwoju oprogramowania do zaawansowanej znajomości sztucznej inteligencji i bezpieczeństwa komputera. Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby stać się wysoce pracowitym i poszukiwanym absolwentem informatyki.

Dostarczamy ten kurs we współpracy z Forth Valley College, aby połączyć wiedzę na obu stronach. Nasi pracownicy są aktywni w badaniach i pracy z przemysłem, aby pomóc ewoluować kursowi zgodnie z potrzebami sektora ICT, zarówno w Szkocji, jak i na całym świecie.... [-]

Wielka Brytania Stirling
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nauczanie Zarządzanie studiami na University of Stirling da ci kompleksowy wgląd w wewnętrzne funkcjonowanie firm i innych organizacji. Nasi eksperci z kadry nauczycielsk ... [+]

Przegląd

Szkoła Zarządzania University of Stirling znajduje się w pierwszej 25 w Wielkiej Brytanii pod względem wpływu badań na biznes i zarządzanie - dzięki czemu jest idealnym miejscem do doskonalenia umiejętności przywódczych i zdobywania bogatych wglądów w dzisiejszy krajobraz biznesowy.

Nasi eksperci mają doświadczenie w przygotowywaniu absolwentów do ról w najbardziej znanych firmach na świecie, a wszystko, co robimy, zostało zaprojektowane, aby wyposażyć Cię w praktyczną wiedzę potrzebną, aby stać się skutecznym menedżerem. Dowiesz się, jak rozwiązywać złożone problemy, podejmując decyzje analityczne, badając struktury organizacyjne i rozwijając osobiste umiejętności krytycznego myślenia, pracy zespołowej i przywództwa.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasz kurs nauczy Cię pełnego zakresu życia: od bakterii, przez niebieskie wieloryby, od enzymów po ekosystemy. Przez pierwsze dwa lata przedstawimy Ci jak najszerszą pers ... [+]

Przegląd

Czy interesuje Cię ewolucja zachowań zwierząt, inżynieria genetyczna upraw czy ukryte światy biologii molekularnej i komórkowej? Czy jesteś ciekawy, jak rośliny i zwierzęta zareagują na zmiany klimatyczne?

Nasz kurs nauczy Cię pełnego zakresu życia: od bakterii, przez niebieskie wieloryby, od enzymów po ekosystemy. Przez pierwsze dwa lata przedstawimy Ci jak najszerszą perspektywę w biologii, zanim przeprowadzisz specjalizację zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. W miarę rozwijania swoich praktycznych umiejętności zaangażujesz się w badania, co da ci możliwość przyczynienia się do odkryć biologicznych.

Oprócz pracy w terenie wokół Szkocji, możesz wziąć udział w inspirującym 10-dniowym polu w Parku Narodowym Cévennes we Francji, rezerwacie UNESCO o ogromnej różnorodności biologicznej i dzikiej górskiej urodzie. Możesz również studiować za granicą dzięki naszym dobrze powiązanym z uniwersytetami w Ameryce Północnej, Australii i Europie.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

University of Stirling

Niemal każda decyzja podjęta w naszym szybko zmieniającym się świecie społecznym, handlowym i technologicznym obraca się wokół czynników ekonomicznych. Co powoduje inflac ... [+]

Przegląd

Niemal każda decyzja podjęta w naszym szybko zmieniającym się świecie społecznym, handlowym i technologicznym obraca się wokół czynników ekonomicznych. Co powoduje inflację? Jak można zmniejszyć bezrobocie? Jak działają rynki energii i środowiska? Wielkie pytania, takie jak te, wymagają dużych odpowiedzi, a dzięki uzyskaniu tytułu ekonomii na University of Stirling będziesz doskonale przygotowany do odegrania swojej roli w odpowiadaniu na nie.

Nasz kurs ekonomii zajmuje 3. miejsce w Szkocji i 15 najlepszych w Wielkiej Brytanii (The Times and Sunday Times Good University Guide 2018). Nasz profesjonalny personel zapewni ci wgląd w praktyki zawodowe dzięki ich najnowszym badaniom i linkom do przemysłu. Możesz również łączyć studia z jednym z ośmiu innych kursów, skupiając się na konkretnym obszarze, który uzupełnia Twoją rosnącą wiedzę z zakresu ekonomii.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Jeśli planujesz karierę w księgowości lub sektorze finansowym, studia na University of Stirling to idealny punkt wyjścia. Stirling plasuje się w czołowej piętnastce w Wie ... [+]

Przegląd

Jeśli planujesz karierę w księgowości lub sektorze finansowym, studia na University of Stirling to idealny punkt wyjścia. Stirling plasuje się w czołowej piętnastce w Wielkiej Brytanii, by studiować księgowość, oferując 100% wskaźnik zatrudnienia, 5-gwiazdkową naukę i czterokrotną akredytację branży.

Stopień księgowości umożliwia przygotowanie, prezentację i interpretację informacji finansowych dla szerokiej gamy organizacji, a umiejętności, których się uczysz, pozwolą inwestorom, pożyczkodawcom, kierownictwu i innym na podejmowanie kluczowych decyzji w oparciu o fakty finansowe.

Idealna droga do kariery w księgowości łączy stopień uniwersytecki z uznanymi kwalifikacjami zawodowymi. Nasz program księgowości został stworzony z myślą o tym, a pomyślne ukończenie kursu zapewni, że wiele organizacji zawodowych zapewni znaczne zwolnienia z egzaminów.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Jeśli planujesz karierę w księgowości lub sektorze finansowym, studia na University of Stirling to idealny punkt wyjścia. Stirling plasuje się w czołowej piętnastce w Wie ... [+]

Przegląd

Jeśli planujesz karierę w księgowości lub sektorze finansowym, studia na University of Stirling to idealny punkt wyjścia. Stirling plasuje się w czołowej piętnastce w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje księgowość i finanse (Good Times Guide 2018 w The Times and Sunday Times), oferując pięciogwiazdkowe nauczanie i czterokrotną akredytację branży.

Studiowanie rachunkowości i finansów pozwala przygotować, przedstawić i zinterpretować informacje finansowe dla wielu organizacji, a umiejętności, których się uczysz, pozwolą inwestorom, pożyczkodawcom, kierownictwu i innym na podejmowanie kluczowych decyzji w oparciu o fakty finansowe. Nasz połączony kurs Księgowość i Finanse obejmuje treści specjalnie ukierunkowane na wejście do sektora bankowego i inwestycyjnego.... [-]

Wielka Brytania Stirling
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 48 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Location address
University of Stirling,
Stirling, Scotland, FK9 4LA GB