University Centre Reaseheath

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studenci znajdują się w centrum wszystkich naszych działań w University Centre Reaseheath .

Wydział Rolnictwa i Nauk Weterynaryjnych to miejsce, w którym doskonałość akademicka i satysfakcja studentów idą w parze, aby zapewnić naszym uczniom wyjątkowe doświadczenie w zakresie szkolnictwa wyższego.

Nasze portfolio programów zostało zaprojektowane w porozumieniu z przemysłem, zapewniając, że nasze stopnie dostarczają wiedzy akademickiej i praktycznych umiejętności, których potrzebują i chcą pracodawcy. To gwarantuje, że nasi absolwenci odnoszą duże sukcesy na rynku pracy, a wielu z nich pracuje dla firm typu "blue chip".

W ostatnich latach kampus przyciągnął ponad 50 milionów funtów zainwestowanych w nowoczesne udogodnienia dydaktyczne i zasoby studenckie, takie jak zakwaterowanie na miejscu z większą ilością planów w nadchodzących latach.

Podczas naszej ostatniej oceny jakości szkolnictwa wyższego w Reaseheath, Agencja Zapewnienia Jakości dla Szkolnictwa Wyższego (QAA) pochwaliła jakość i poprawę możliwości uczenia się studentów. Nie znaleźli obszarów wymagających poprawy i zidentyfikowali wiele dobrych praktyk.

"Reaseheath Experience" to coś, co wielu naszych byłych uczniów mówi nam, że był to najbardziej przyjemny czas w ich życiu. Chcemy, aby nasi studenci odnosili sukcesy w wybranych przez nich zawodach i zdajemy sobie sprawę, że osoby osiągające dobre wyniki uczą się poprzez doświadczenie, a także poprzez formalne uczenie się.

Dlaczego University Centre Reaseheath ?

Nasz kampus mieści się w wiejskim Cheshire i dysponuje najwyższej klasy standardem branżowym, wyposażeniem dydaktycznym, ale nadal zachowuje przyjazną, wspierającą atmosferę - połączenie zapewniające zarówno akademicką doskonałość, jak i zadowolenie studentów.

 • Nasze programy studiów dają możliwość studiowania szeregu uznanych kwalifikacji zawodowych z branży.
 • 87% naszych studentów twierdzi, że pracownicy są entuzjastycznie nastawieni do tego, czego uczą. Ankieta na temat doświadczenia studenckiego 2016
 • Zdobądź doświadczenie w branży poprzez praktyki zawodowe, badania naukowe oraz wycieczki terenowe i wycieczki naukowe w Wielkiej Brytanii i za granicą.
 • W zeszłym roku 1 na 5 uczniów Reaseheath uzyskał dyplom z wyróżnieniem lub wyróżnieniem.
 • "Programy Reaseheath w szkolnictwie wyższym są wyjątkowe, a jakość i poszerzenie możliwości uczenia się przez studentów przekroczyły oczekiwania Wielkiej Brytanii."
 • Agencja Zapewnienia Jakości (QAA) do przeglądu szkolnictwa wyższego 2014
 • Ogólna satysfakcja studentów z naszych kursów w zakresie szkolnictwa wyższego wynosi 83%. Ankieta na temat doświadczenia studenckiego 2016

Nasze udogodnienia

W ciągu ostatnich lat zainwestowano 50 milionów funtów w obiekty kampusu, w tym ośrodek jeździecki, wiodące w branży centrum żywnościowe, obiekty sportowe, naukowe centrum ogrodnicze, unikalne w Wielkiej Brytanii oraz ośrodek dla zwierząt i zoo.

Kolejne 31 milionów funtów zainwestowanych w nasze zakwaterowanie studenckie, centrum rolno-technologiczne i obiekty sportowe planowane jest na najbliższe cztery lata.

Twoje doświadczenie edukacyjne

Reaseheath oferuje wspierające środowisko uczenia się, ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia zawodowego. Nasze kursy zapewniają absolwentom wyjazd z wiedzą, umiejętnościami i kwalifikacjami, których poszukują pracodawcy.

Wspieramy naszych studentów:

 • Nauczanie w małych grupach z wysokim poziomem indywidualnego wsparcia
 • Wykładowcy z bogatym doświadczeniem branżowym
 • Duża liczba godzin dydaktycznych z nauczycielami
 • Obiekty specjalistyczne
 • Możliwości wyjazdów studyjnych za granicę
 • Silne powiązania z pracodawcami
 • Programy odpowiednie dla branży, oferujące umiejętności zbywalne
 • Dodatkowe kwalifikacje, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse zawodowe.

dodatkowe kwalifikacje

Nasze programy studiów dają możliwość studiowania wielu dodatkowych kwalifikacji. Te specyficzne kwalifikacje są podejmowane wraz z kursami i zapewniają możliwość zdobycia uznawanych w branży kwalifikacji.

Dodatkowe kwalifikacje są specyficzne dla każdego obszaru tematycznego. Tam, gdzie to możliwe, staramy się zapewnić je w ramach programu studiów, ale niektóre z nich mogą być obciążone kosztami subsydiowanymi.

Pracodawcy często wymagają kwalifikacji specyficznych dla branży oprócz stopnia, więc te praktyczne kwalifikacje mogą poprawić perspektywy kariery i szanse na zatrudnienie. Oferują one odpowiednie dla branży umiejętności i szkolenia, których poszukują pracodawcy i oferują absolwentom wiodącą pozycję na konkurencyjnym rynku pracy.

Lokalizacje

Nantwich

University Centre Reaseheath

Telefon
(+44)1270 613284

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium