Przeczytaj oficjalny opis

Studenci znajdują się w centrum wszystkich naszych działań w University Centre Reaseheath .

Wydział Rolnictwa i Nauk Weterynaryjnych to miejsce, w którym doskonałość akademicka i satysfakcja studentów idą w parze, aby zapewnić naszym uczniom wyjątkowe doświadczenie w zakresie szkolnictwa wyższego.

Nasze portfolio programów zostało zaprojektowane w porozumieniu z przemysłem, zapewniając, że nasze stopnie dostarczają wiedzy akademickiej i praktycznych umiejętności, których potrzebują i chcą pracodawcy. To gwarantuje, że nasi absolwenci odnoszą duże sukcesy na rynku pracy, a wielu z nich pracuje dla firm typu "blue chip".

W ostatnich latach kampus przyciągnął ponad 50 milionów funtów zainwestowanych w nowoczesne udogodnienia dydaktyczne i zasoby studenckie, takie jak zakwaterowanie na miejscu z większą ilością planów w nadchodzących latach.

Podczas naszej ostatniej oceny jakości szkolnictwa wyższego w Reaseheath, Agencja Zapewnienia Jakości dla Szkolnictwa Wyższego (QAA) pochwaliła jakość i poprawę możliwości uczenia się studentów. Nie znaleźli obszarów wymagających poprawy i zidentyfikowali wiele dobrych praktyk.

"Reaseheath Experience" to coś, co wielu naszych byłych uczniów mówi nam, że był to najbardziej przyjemny czas w ich życiu. Chcemy, aby nasi studenci odnosili sukcesy w wybranych przez nich zawodach i zdajemy sobie sprawę, że osoby osiągające dobre wyniki uczą się poprzez doświadczenie, a także poprzez formalne uczenie się.

Dlaczego University Centre Reaseheath ?

Nasz kampus mieści się w wiejskim Cheshire i dysponuje najwyższej klasy standardem branżowym, wyposażeniem dydaktycznym, ale nadal zachowuje przyjazną, wspierającą atmosferę - połączenie zapewniające zarówno akademicką doskonałość, jak i zadowolenie studentów.

 • Nasze programy studiów dają możliwość studiowania szeregu uznanych kwalifikacji zawodowych z branży.
 • 87% naszych studentów twierdzi, że pracownicy są entuzjastycznie nastawieni do tego, czego uczą. Ankieta na temat doświadczenia studenckiego 2016
 • Zdobądź doświadczenie w branży poprzez praktyki zawodowe, badania naukowe oraz wycieczki terenowe i wycieczki naukowe w Wielkiej Brytanii i za granicą.
 • W zeszłym roku 1 na 5 uczniów Reaseheath uzyskał dyplom z wyróżnieniem lub wyróżnieniem.
 • "Programy Reaseheath w szkolnictwie wyższym są wyjątkowe, a jakość i poszerzenie możliwości uczenia się przez studentów przekroczyły oczekiwania Wielkiej Brytanii."
 • Agencja Zapewnienia Jakości (QAA) do przeglądu szkolnictwa wyższego 2014
 • Ogólna satysfakcja studentów z naszych kursów w zakresie szkolnictwa wyższego wynosi 83%. Ankieta na temat doświadczenia studenckiego 2016

Nasze udogodnienia

W ciągu ostatnich lat zainwestowano 50 milionów funtów w obiekty kampusu, w tym ośrodek jeździecki, wiodące w branży centrum żywnościowe, obiekty sportowe, naukowe centrum ogrodnicze, unikalne w Wielkiej Brytanii oraz ośrodek dla zwierząt i zoo.

Kolejne 31 milionów funtów zainwestowanych w nasze zakwaterowanie studenckie, centrum rolno-technologiczne i obiekty sportowe planowane jest na najbliższe cztery lata.

Twoje doświadczenie edukacyjne

Reaseheath oferuje wspierające środowisko uczenia się, ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia zawodowego. Nasze kursy zapewniają absolwentom wyjazd z wiedzą, umiejętnościami i kwalifikacjami, których poszukują pracodawcy.

Wspieramy naszych studentów:

 • Nauczanie w małych grupach z wysokim poziomem indywidualnego wsparcia
 • Wykładowcy z bogatym doświadczeniem branżowym
 • Duża liczba godzin dydaktycznych z nauczycielami
 • Obiekty specjalistyczne
 • Możliwości wyjazdów studyjnych za granicę
 • Silne powiązania z pracodawcami
 • Programy odpowiednie dla branży, oferujące umiejętności zbywalne
 • Dodatkowe kwalifikacje, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse zawodowe.

dodatkowe kwalifikacje

Nasze programy studiów dają możliwość studiowania wielu dodatkowych kwalifikacji. Te specyficzne kwalifikacje są podejmowane wraz z kursami i zapewniają możliwość zdobycia uznawanych w branży kwalifikacji.

Dodatkowe kwalifikacje są specyficzne dla każdego obszaru tematycznego. Tam, gdzie to możliwe, staramy się zapewnić je w ramach programu studiów, ale niektóre z nich mogą być obciążone kosztami subsydiowanymi.

Pracodawcy często wymagają kwalifikacji specyficznych dla branży oprócz stopnia, więc te praktyczne kwalifikacje mogą poprawić perspektywy kariery i szanse na zatrudnienie. Oferują one odpowiednie dla branży umiejętności i szkolenia, których poszukują pracodawcy i oferują absolwentom wiodącą pozycję na konkurencyjnym rynku pracy.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

University Centre Reaseheath

Program obejmuje kluczowe moduły weterynaryjne, takie jak biochemia ssaków i mikrobiologia weterynaryjna i immunologia, co pozwala absolwentom na dostęp do szerokiej gamy ... [+]

Kurs koncentruje się na nauce stojącej za najnowszymi osiągnięciami w branży hodowli koni.

Program obejmuje kluczowe moduły weterynaryjne, takie jak biochemia ssaków i mikrobiologia weterynaryjna i immunologia, co pozwala absolwentom na dostęp do szerokiej gamy podyplomowych studiów podyplomowych i możliwości zatrudnienia. Moduły zawierają kluczowe umiejętności laboratoryjne, które są opracowywane podczas studiów i kończą się tym, że studenci mają możliwość angażowania się we wspólne projekty z partnerami branżowymi.

Związki z projektami badawczymi "na żywo" i możliwościami korzystania z nowych, udoskonalonych laboratoriów naukowych tworzą żywe i dobrze wyposażone środowisko do podejmowania studiów licencjackich.... [-]

Wielka Brytania Nantwich
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Centre Reaseheath

Kurs obejmuje specjalistyczne moduły i praktyczne doświadczenie z wieloma gatunkami domowymi i towarzyszącymi, umożliwiając uczniom zrozumienie zachowania i dobrostanu wi ... [+]

Po ukończeniu studiów licencjackich w zakresie zachowania i dobrostanu zwierząt można podjąć studia w zakresie kształcenia podyplomowego lub zatrudnić w branży.

Kurs obejmuje specjalistyczne moduły i praktyczne doświadczenie z wieloma gatunkami domowymi i towarzyszącymi, umożliwiając uczniom zrozumienie zachowania i dobrostanu wielu różnych zwierząt, zarówno w niewoli, jak i na wolności. Studenci uczą się w Reaseheath przez cały rok, korzystając z obiektów licencjonowanych w zoo na terenie kampusu, a kolejne studia w klasach 2 i 3 odbywają się wyłącznie na Uniwersytecie w Chester.

Praca w terenie poszerzy Twoją wiedzę na temat zachowań zwierząt, a istnieje możliwość pracy doktorskiej, która pozwoli Ci pracować z wykładowcami na temat odpowiednich unikatowych projektów badawczych.... [-]

Wielka Brytania Nantwich
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Centre Reaseheath

Kurs obejmuje specjalistyczne moduły i praktyczne doświadczenia, w których uczniowie zdobędą umiejętności i wiedzę w takich dziedzinach, jak identyfikacja gatunków, techn ... [+]

Tytuł licencjata z zakresu ochrony dzikiej przyrody i ekologii skierowany jest do tych, którzy chcą rozwijać karierę w dziedzinie ochrony przyrody i zapewnia unikalną kombinację nauki akademickiej z praktycznym szkoleniem i doświadczeniem w zakresie ochrony przyrody, ekologii i przyrody.

Kurs obejmuje specjalistyczne moduły i praktyczne doświadczenia, w których uczniowie zdobędą umiejętności i wiedzę w takich dziedzinach, jak identyfikacja gatunków, techniki żywego odłowu, zarządzanie populacją i strategie, dzięki którym można skutecznie chronić gatunki i różnorodność biologiczną.

Praca w terenie poszerzy wiedzę o ochronie przyrody, ekologii i dzikiej przyrodzie, a w ostatnim roku będzie możliwość pracy dyplomowej z uwzględnieniem ekologicznej pracy w terenie. Umożliwia to uczniom pracę z wykładowcami na temat odpowiednich unikalnych doświadczeń badawczych.... [-]

Wielka Brytania Nantwich
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Centre Reaseheath

Program ten został opracowany z wykorzystaniem szerokiego wkładu branżowego, aby absolwenci mieli niezbędną kombinację wiedzy, umiejętności i doświadczenia, aby móc przyc ... [+]

Kurs koncentruje się na sportowych osiągach konia i jeźdźca, przygotowując uczniów do kariery w zawodach jeździeckich, coachingu lub zarządzania zespołem.

Program ten został opracowany z wykorzystaniem szerokiego wkładu branżowego, aby absolwenci mieli niezbędną kombinację wiedzy, umiejętności i doświadczenia, aby móc przyczynić się do sukcesu i rozwoju branży jeździeckiej.

Kurs koncentruje się na czynnikach, które wpływają na wydajność, stosuje metody ilościowe do oceny wydajności, a następnie ocenia szereg technik w celu zwiększenia wydajności i oceny wpływu czynników zewnętrznych na sukces.

The College Gym

W Reaseheath College mamy nowoczesną siłownię wyposażoną w sprzęt, który jest wykorzystywany w najwyższej jakości obiektach w całej Wielkiej Brytanii.... [-]

Wielka Brytania Nantwich
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Centre Reaseheath
Witryna
Telefon
(+44)1270 613284