University for the Creative Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przedstawiamy University for the Creative Arts

 • Od 160 lat zapewniamy kreatywną edukację
 • Jesteśmy drugim co do wielkości dostawcą kreatywnej edukacji w Europie
 • Z siedzibą w malowniczych Surrey i Kent, mamy kampusy w Canterbury, Epsom, Farnham i Rochester
 • Zapewniamy kształcenie wstępne, licencjackie i podyplomowe następnej generacji kreacji
 • Nasza szkoła biznesu dla branż kreatywnych jest pierwszą tego rodzaju w Wielkiej Brytanii.

W sercu branż kreatywnych

Jako specjalistyczna instytucja sztuki jesteśmy w 100% kreatywni. Nasi studenci rozwijają swoje umiejętności i myślenie w środowiskach, które replikują studia znajdujące się w branżach kreatywnych, wraz z rówieśnikami na kursach obejmujących sztukę, biznes i technologię.

Zdobywcy Oscara filmowcy i animatorzy, światowej sławy projektanci mody, prezenterowie telewizyjni i nominowani do nagrody Turnera to tylko niektórzy z wybitnych absolwentów UCA, którzy wzbogacili świat swoimi talentami twórczymi. Uczeni i prowadzeni przez naszą doświadczoną kadrę akademicką związaną z branżą, nasi studenci czerpią korzyści z nauki u najwyżej ocenianego specjalisty kreatywnego w Wielkiej Brytanii.

Nasza reputacja

W ciągu ostatniego roku umocniliśmy naszą pozycję jako najwyżej oceniany specjalista kreatywności w Wielkiej Brytanii:

 • Zostaliśmy nazwani Modern University of the Year przez The Times i Sunday Times Good University Guide 2019.
 • Zajmuje 25 miejsce w „Tabeli tabel”, która identyfikuje trzydzieści najlepszych brytyjskich instytucji na podstawie średniego rankingu w wielu tabelach ligowych.
 • Tabela Guardian League 2020 plasuje nas na 13 miejscu wśród wszystkich brytyjskich uniwersytetów.
 • Jesteśmy najwyżej postawionym specjalistycznym uniwersytetem kreatywnym we wszystkich trzech tabelach ligi brytyjskiej (The Times and Sunday Times Good University Guide, Guardian League Table i Complete University Guide).
 • Jesteśmy wyspecjalizowanym kreatywnym uniwersytetem nr 1 w Wielkiej Brytanii pod względem szans na zatrudnienie w najnowszych kierunkach Leavers in Higher Education (DLHE) 2018. 96,9% naszych absolwentów jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.
 • Office for Student uznał jakość naszego nauczania i przyznał nam „Gold” w ramach Teaching Excellence Framework.
 • Nasi uczniowie regularnie zdobywają nagrody za kreatywne przedmioty. W ubiegłym roku nasi studenci zdobyli prestiżowe nagrody w sektorach kreatywnych, w tym w architekturze, projektowaniu graficznym, sztuce, fotografii, filmie, animacji i rzemiośle.
 • Najnowsze ramy do ćwiczeń (REF 2014) potwierdzają naszą pozycję jako jednej z dziesięciu najlepszych społeczności badawczych w dziedzinie sztuki i designu , z 93% naszych badań uznanych za uznane na arenie międzynarodowej za jakość, a 64% naszych badań zostało sklasyfikowanych jako wiodące na świecie i międzynarodowo doskonałe pod względem oryginalności, znaczenia i dokładności.

The Handheld Shooter

Kanclerz - profesor Dame Magdalene Odundo DBE

Profesor Dame Magdalene Odundo jest światowej sławy ceramikiem, którego prace znajdują się w kolekcjach publicznych i prywatnych na całym świecie. Została drugim kanclerzem UCA w czerwcu 2018 r., Zastępując Dame Zandra Rhodes, która zostaje kanclerz Emerita.

Po ukończeniu kampusu Farnham UCA, znanego wówczas jako West Surrey College of Art & Design, Dame Magdalene opracowała technikę, w której buduje swoje dzieła, czerpiąc z tradycyjnej praktyki ugandyjskiej i innych źródeł, w tym ceramiki meksykańskiej i greckiej rzeźby cykladzkiej.

Dame Magdalene była profesorem ceramiki w UCA Farnham w latach 2001-2016, zanim została zainaugurowana jako profesor Emerita i otrzymała wyróżnienia od instytucji kulturalnych i edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, Afryce i USA.

Kanclerz Emerita - Dame Zandra Rhodes DBE RDI

Dame Zandra Rhodes jest kanclerzem UCA Emeritą, wcześniej była naszym pierwszym kanclerzem w latach 2010-2018.

Dame Zandra jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, wybitnych i ekscytujących projektantów mody na świecie. Swoją karierę oparła na ciężkiej pracy i determinacji, które naszym zdaniem pomogą zainspirować i zmotywować naszych uczniów do odniesienia sukcesu w wybranych przez nich karierach.

Dame Zandra ma szczególne relacje z UCA, uczęszczając do jednej z naszych założycieli, The Medway College of Design. Jej matka była również wykładowcą na studiach.

Wizja strategiczna

Zostać uznanym za światowy autorytet w dziedzinie sztuk kreatywnych, technologii kreatywnych i biznesu dla sektorów kreatywnych.

Behind the scenes shot from Martas Martinsones films last shooting day, I got on the production only for the last day to shoot some BTS and help out as 2nd AC

Dlaczego warto studiować na UCA?

Nagrodzeni Oscarem filmowcy, światowej sławy projektanci mody, prezenterzy telewizyjni, sławni jubilerzy i nominowani do nagrody Turnera to tylko niektórzy z głośnych absolwentów University for the Creative Arts .

Jako specjalistyczny uniwersytet sztuk kreatywnych stworzyliśmy dla naszych studentów wyjątkową społeczność, w której osoby o podobnych poglądach mogą uczestniczyć w procesie twórczym i inspirować się nawzajem. Zachęca się do współpracy między kursami, w których wspaniali artyści studiują z początkującymi filmowcami i projektantami mody współpracującymi z architektami. W ten sposób nasi studenci korzystają z kontaktu z wieloma dyscyplinami.

Wybór nauki u nas zapewni Ci swobodę odkrywania własnego stylu dzięki zwycięskiej kombinacji kursów branżowych, najnowocześniejszych obiektów i inspirującej kadry ekspertów.

Życie jako student UCA

Kreatywność to energia, która zachęca wszystkich do wymyślania, odkrywania i współpracy. Studiując na UCA, będziesz miał okazję zanurzyć się w niezrównanej kreatywnej atmosferze, znaleźć swój własny styl i stworzyć coś niezwykłego.

W UCA będziesz otoczony ludźmi o takich samych pasjach jak ty. Nasze kampusy oferują najnowocześniejsze kreatywne środowiska, wyposażone w najnowszy sprzęt i zasoby. Każdy z nich odzwierciedla badane tam obszary tematyczne, tworząc unikalne społeczności artystów, projektantów, twórców, pisarzy i badaczy.

Lokalizacje

Canterbury

Address
UCA Canterbury,
New Dover Road

CT1 3AN Canterbury, Anglia, Wielka Brytania

Epsom

Address
UCA Epsom,
Ashley Road

KT18 5BE Epsom, Anglia, Wielka Brytania

Farnham

Address
UCA Farnham,
Falkner Road

GU9 7DS Farnham, Anglia, Wielka Brytania

Rochester

Address
UCA Rochester,
Fort Pitt

ME1 1DZ Rochester, Anglia, Wielka Brytania

Maidstone

Address
The Maidstone Studios,
Vinters Park

ME14 5NZ Maidstone, Anglia, Wielka Brytania

Molesey

Address
Royal School of Needlework,
Apartment 12a,
Hampton Court Palace

KT8 9AU Molesey, Anglia, Wielka Brytania

Programy

BA