University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kolegium Inżynierii i Nauk Fizycznych składa się z siedmiu szkół wyższych pracujących na pograniczu nauki i inżynierii w zakresie edukacji, badań i przełożenie wiedzy. Naszym celem i wkład do społeczeństwa opiera się na trzech głównych zagadnieniach tych granic nauki, Advanced Manufacturing i sprężystość, Energii i Zrównoważonego Rozwoju. Dołącz do naszej społeczności międzynarodowej i udział w naszych niezwykłych osiągnięć.

Birmingham jest prawdziwie globalną produkcję uniwersytet światowym liderem badań. Mamy korzystają ze wzajemnego partnerstwa z wieloma instytucjami międzynarodowymi i gospodarzem dużej międzynarodowej społeczności naukowców i studentów. Z ponad 5000 studentów z ponad 150 krajów, a 31% naszych pracowników naukowych z zagranicy, nasz kampus jest naprawdę zróżnicowana i globalnym miejscem, które przyciąga najzdolniejszych i najlepszych studentów oraz pracowników.

Birmingham jest trudne i rozwoju wielkich umysłów od ponad wieku. Charakteryzuje tradycji innowacji, badań na Uniwersytecie otworzyło nowe horyzonty, przesunąć do przodu granice wiedzy i wykonane wpływ na życie ludzi. Kontynuujemy tę tradycję dziś i mają ambicje na przyszłość, która osadzi naszą pracę i uznanie nazwy Birmingham na arenie międzynarodowej.

W Kolegium Inżynierii i Nauk Fizycznych oferujemy najwyższej jakości doświadczenie edukacyjne dla wszystkich naszych studentów. Czy dołączysz do naszej społeczności długo zanim faktycznie rozpocząć studia u nas i jest to społeczność będziesz pozostają częścią długo po maturę.

Każdego dnia z nas jest inny. Można zacząć dzień poprzez uczenie się pracowników, którzy robią różnicę w świecie, lub może być przeprowadzenia badania szczegółowe, aby znaleźć nowe rozwiązania obecnych problemów. Po tym, można dowiedzieć się, co wygląda odlewania stali lub nawigacji i programowania robotów.

Dodatkowo, oferujemy dużo więcej niż stopień. Poza Labs, wykłady i ćwiczenia, istnieje wiele możliwości, aby wziąć udział: łączenie działów w społeczeństwie, próbując nowego sportu, a nawet projektowania i budowy samochodu wyścigowego.

Dołączając do nas otrzymasz niezrównane doświadczenia studentów, które łączy praktyczne uczenie się szansa na to, co naprawdę cieszyć. Oglądaj nasz dzień w filmach o życiu, aby zrozumieć, jak można kształtować się razem z nami, lub przeczytać nasze aktualne profile studentów, aby zrozumieć, dlaczego kochają naukę z nas.

Lokalizacje

Birmingham

University of Birmingham

Address
University of Birmingham
Edgbaston
Birmingham

B15 2TT Birmingham, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 121 414 3344