University of Bradford

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zainspirowani naszą przeszłością, aby pomóc kształtować swoją przyszłość

Dzięki 50-letniej doskonałości akademickiej stojącej za nami jako uniwersytetowi, nadal rozwijamy naszą międzynarodową reputację i zapewniamy kursy. Zawsze byliśmy pionierami w opracowywaniu nowych tematów kursów, odzwierciedlających i przewidujących potrzeby pracodawców, naszych studentów i społeczeństwa jako całości.

Bradford był pierwszym uniwersytetem poza Londynem oferującym kursy w niepełnym wymiarze godzin, a nasze kursy są zaprojektowane w odpowiedzi na zmieniający się krajobraz biznesowy, społeczny, naukowy i środowiskowy.

Od pierwszej nowoczesnej Szkoły Biznesu, która ma międzynarodową reputację, do pierwszego stopnia studiów nad pokojem, nadal oferujemy odpowiednie, praktyczne i użyteczne nauczanie dla wszystkich naszych studentów.

Dzisiaj nasze stowarzyszenia z pracodawcami rozszerzyły się na cały świat. Nasza współpraca obejmuje zarówno stowarzyszenia z lokalnymi pracodawcami, inicjatywy zaangażowania pracodawców, jak i zagraniczne partnerstwa, w tym z Singapuru, Brunei, Malezji, Pakistanu i Indii.

"Możesz mieć pewność, że Twój uniwersytet rozwija się w przyszłości z taką samą dynamiką, jak to było pokazane w przeszłości - kształceniem mężczyzn i kobiet, którzy otrzymują edukację i szkolenia odpowiednie do potrzeb naszego zmieniającego się społeczeństwa".

Harold Wilson

były premier i nasz pierwszy kanclerz

Strategie, zasady, misja i wartości

Wszystko, co robi Uniwersytet, bez względu na to, jak małe, stanowi część naszej misji jako instytucji i naszej strategii korporacyjnej.

Nasze wartości i zasady mają na celu zapewnienie, że osiągając nasze cele, robimy to tak uczciwie i jak to tylko możliwe.

Nasza wizja zrównoważonego kampusu

Na University of Bradford dbamy o zrównoważony rozwój i zdobyliśmy uznanie w naszym zrównoważonym kampusie, a my jesteśmy jedną z wiodących ekosystemów na świecie.

Nasza wizja obejmuje spełnienie czterech podstawowych celów:

Działania na rzecz edukacji zrównoważonej

Kształtowanie bardziej zrównoważonej przyszłości poprzez angażowanie studentów, pracowników, społeczności lokalnej i pracodawców w umiejętności i wiedzę potrzebną w dążeniu do zrównoważonego rozwoju.

Dążenie do zdrowego środowiska

Ochrona środowiska poprzez minimalizację zużycia zasobów i emisji przy równoczesnej poprawie otoczenia.

Dążenie do dobrobytu społecznego

Stworzenie bardziej ekologicznego i bezpieczniejszego środowiska, w którym nasi studenci, pracownicy i społeczność lokalna mogą żyć, wchodzić w interakcje, uczyć się i być aktywni.

Działa na rzecz kwitnącej gospodarki

Rozwój badań, innowacji i transferu wiedzy w celu zwiększenia dobrobytu naszych studentów, uniwersytetu, miasta i regionu.

Badania

University of Bradford to uniwersytet technologiczny z ponad 50-letnim doświadczeniem badawczym.

Nasze badania znalazły się w pierwszej 50 w Wielkiej Brytanii (HEFCE, 2014) pod względem jakości badań, a trzy czwarte zostało sklasyfikowane jako światowe lub międzynarodowe.

Lokalizacje

Bradford

Address
BD71DP Bradford, Anglia, Wielka Brytania

Dubai

Address
University of Bradford Regional Hub, Dubai Block 2A - F164 Dubai Knowledge Village P.O. Box 501723 Dubai, U.A.E
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie