Read the Official Description

Zainspirowani naszą przeszłością, aby pomóc kształtować swoją przyszłość

Dzięki 50-letniej doskonałości akademickiej stojącej za nami jako uniwersytetowi, nadal rozwijamy naszą międzynarodową reputację i zapewniamy kursy. Zawsze byliśmy pionierami w opracowywaniu nowych tematów kursów, odzwierciedlających i przewidujących potrzeby pracodawców, naszych studentów i społeczeństwa jako całości.

Bradford był pierwszym uniwersytetem poza Londynem oferującym kursy w niepełnym wymiarze godzin, a nasze kursy są zaprojektowane w odpowiedzi na zmieniający się krajobraz biznesowy, społeczny, naukowy i środowiskowy.

Od pierwszej nowoczesnej Szkoły Biznesu, która ma międzynarodową reputację, do pierwszego stopnia studiów nad pokojem, nadal oferujemy odpowiednie, praktyczne i użyteczne nauczanie dla wszystkich naszych studentów.

Dzisiaj nasze stowarzyszenia z pracodawcami rozszerzyły się na cały świat. Nasza współpraca obejmuje zarówno stowarzyszenia z lokalnymi pracodawcami, inicjatywy zaangażowania pracodawców, jak i zagraniczne partnerstwa, w tym z Singapuru, Brunei, Malezji, Pakistanu i Indii.

"Możesz mieć pewność, że Twój uniwersytet rozwija się w przyszłości z taką samą dynamiką, jak to było pokazane w przeszłości - kształceniem mężczyzn i kobiet, którzy otrzymują edukację i szkolenia odpowiednie do potrzeb naszego zmieniającego się społeczeństwa".

Harold Wilsonbyły premier i nasz pierwszy kanclerz

Strategie, zasady, misja i wartości

Wszystko, co robi Uniwersytet, bez względu na to, jak małe, stanowi część naszej misji jako instytucji i naszej strategii korporacyjnej.

Nasze wartości i zasady mają na celu zapewnienie, że osiągając nasze cele, robimy to tak uczciwie i jak to tylko możliwe.

Nasza wizja zrównoważonego kampusu

Na University of Bradford dbamy o zrównoważony rozwój i zdobyliśmy uznanie w naszym zrównoważonym kampusie, a my jesteśmy jedną z wiodących ekosystemów na świecie.

Nasza wizja obejmuje spełnienie czterech podstawowych celów:

Działania na rzecz edukacji zrównoważonej

Kształtowanie bardziej zrównoważonej przyszłości poprzez angażowanie studentów, pracowników, społeczności lokalnej i pracodawców w umiejętności i wiedzę potrzebną w dążeniu do zrównoważonego rozwoju.

Dążenie do zdrowego środowiska

Ochrona środowiska poprzez minimalizację zużycia zasobów i emisji przy równoczesnej poprawie otoczenia.

Dążenie do dobrobytu społecznego

Stworzenie bardziej ekologicznego i bezpieczniejszego środowiska, w którym nasi studenci, pracownicy i społeczność lokalna mogą żyć, wchodzić w interakcje, uczyć się i być aktywni.

Działa na rzecz kwitnącej gospodarki

Rozwój badań, innowacji i transferu wiedzy w celu zwiększenia dobrobytu naszych studentów, uniwersytetu, miasta i regionu.

Badania

University of Bradford to uniwersytet technologiczny z ponad 50-letnim doświadczeniem badawczym.

Nasze badania znalazły się w pierwszej 50 w Wielkiej Brytanii (HEFCE, 2014) pod względem jakości badań, a trzy czwarte zostało sklasyfikowane jako światowe lub międzynarodowe.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

University of Bradford

Ten innowacyjny nowy program zapewni ci rygorystyczne zrozumienie stosunków międzynarodowych i polityki oraz problemów związanych z konfliktami i bezpieczeństwem - global ... [+]

Ten innowacyjny nowy program zapewni ci rygorystyczne zrozumienie stosunków międzynarodowych i polityki oraz problemów związanych z konfliktami i bezpieczeństwem - globalnie i regionalnie na całym świecie.

Podczas umieszczania wydarzeń międzynarodowych w kontekście historycznym skupia się on w szczególności na najnowszych i współczesnych procesach, tendencjach i problemach: analizowaniu wysiłków na rzecz sprostania wyzwaniom międzynarodowym i regionalnym w sferze polityki i praktyki.

Program łączy w sobie dogłębne szkolenie akademickie w zakresie kluczowych pojęć, teorii i studiów przypadku, a także zorganizowany proces zaangażowania we współczesne debaty i doświadczenia ze strony decydentów, dyplomatów i praktyków. Będziesz mieć możliwość uczenia się poza klasą dzięki politycznym ćwiczeniom symulacyjnym, wycieczkom terenowym i specjalistycznym warsztatom, tworzącym nowe mosty pomiędzy akademickimi i praktycznymi wymiarami pola.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

BSc

University of Bradford

Animacja jest kluczową częścią brytyjskiego sektora kreatywnego o wartości 84 miliardów funtów. Podczas tego kursu będziesz rozwijać umiejętności i zrozumienie, aby odnie ... [+]

Animacja jest kluczową częścią brytyjskiego sektora kreatywnego o wartości 84 miliardów funtów. Podczas tego kursu będziesz rozwijać umiejętności i zrozumienie, aby odnieść sukces w tej ekscytującej i dynamicznej dziedzinie.

Oprócz korzystania z najnowocześniejszych procesów i technologii do tworzenia cyfrowych animacji, zyskujesz solidne podstawy w klasycznych technikach animacji, rysowaniu, kinematografii, opowiadaniu historii i konceptualnym zrozumieniu, aby zapewnić, że staniesz się kreatywnym, kompetentnym i pewnym siebie. profesjonalny.

Nasz doświadczony w branży zespół pomoże ci zostać znakomitym animatorem dzięki połączeniu praktycznej i teoretycznej pracy. Kładziemy nacisk na tworzenie jak największej ilości animacji, a jednocześnie umieszczamy ją w kontekście kulturowym i przemysłowym.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Rozwijaj umiejętności potrzebne do kariery menedżerskiej w dowolnym sektorze, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na arenie międzynarodowej. Stworzysz szeroką podstawę wie ... [+]

Przegląd

Rozwijaj umiejętności potrzebne do kariery menedżerskiej w dowolnym sektorze, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na arenie międzynarodowej.

Stworzysz szeroką podstawę wiedzy na temat wszystkich aspektów biznesu i zarządzania, zapewniając, że ukończysz jako wszechstronny profesjonalista o doskonałej świadomości handlowej.

Program obejmuje podstawowe koncepcje biznesowe w pierwszym roku studiów, w tym:

rachunkowośćmarketingEkonomia biznesuzarządzanie operacjami i systemami informatycznymi

Następnie możesz dostosować studia do pojawiających się obszarów zainteresowań lub aspiracji zawodowych za pomocą szerokiej gamy specjalistycznych modułów.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Nasz rok akademicki na bankowość (z wyróżnieniem) Finanse i Ekonomia daje Ci solidną wiedzę praktyczną z zakresu księgowości, rynków finansowych, oceny inwestycji, zarząd ... [+]

Przegląd

Nasz rok akademicki na bankowość (z wyróżnieniem) Finanse i Ekonomia daje ci solidną i praktyczną wiedzę na temat:

Księgowośćrynki finansowewycena inwestycjizarządzanie ryzykiem

Dzięki szeregowi opcjonalnych modułów dostępnych obok podstawy programowej będziesz mógł dostosować program do swoich zainteresowań akademickich i aspiracji zawodowych.

Obejmuje on płatny staż przez cały rok; nieoceniona możliwość rozwijania umiejętności i wglądu oraz zwiększania szans na zatrudnienie absolwenta. Możesz odbyć staż w ramach programu stażu służb rządowych, w ramach takich organizacji jak:

HM TreasuryDepartament Pracy i EmeryturDepartament ZdrowiaUrząd statystyk krajowych... [-]
Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Dowiedz się, jak opracować następną generację narzędzi i systemów oprogramowania oraz zdobyć wiedzę i techniki wymagane do projektowania i wykorzystywania technologii kom ... [+]

Dowiedz się, jak opracować następną generację narzędzi i systemów oprogramowania oraz zdobyć wiedzę i techniki wymagane do projektowania i wykorzystywania technologii komputerowej.

Ten program jest przeznaczony dla osób z dużym zainteresowaniem technologicznym i chce przejść do kariery, na przykład inżyniera oprogramowania, administratora systemu, informatyka, analityka finansowego, programisty aplikacji lub konsultanta IT.

Rok praktyki w branży umożliwia budowanie kontaktów przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności i profesjonalizmu.

BSc (Hons) w dziedzinie informatyki (z rokiem praktyki) czerpie z naszych wybitnych atutów badawczych i specjalistycznej wiedzy. Jako jeden z najstarszych działów informatycznych w Wielkiej Brytanii, mamy silne dziedzictwo w tym temacie.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Nasza licencjat (z wyróżnieniem) w zakresie rachunkowości i finansów (z rokiem lokowania) przygotowuje Cię do kariery w księgowości lub sektorze finansowym i zapewnia zro ... [+]

Nasza licencjat (z wyróżnieniem) w zakresie rachunkowości i finansów (z rokiem lokowania) przygotowuje Cię do kariery w księgowości lub sektorze finansowym i daje ci silne zrozumienie podstawowych zasad biznesowych i praktyki.

Rozwiniesz dogłębne zrozumienie, w jaki sposób księgowość i finanse mieszczą się w szerszym kontekście biznesu i zarządzania, i zapoznaj się z tematami takimi jak:

Rynki kapitałowe, inwestycje i finanseAudytRaportowanie korporacyjneOpodatkowaniePrawo spółek i administracja

Program daje solidne podstawy teoretyczne i stosuje tę wiedzę do rzeczywistych sytuacji handlowych.

Będziesz prowadzony przez wiodących pracowników akademickich z dużym doświadczeniem w sektorze księgowości i finansów. Nauczysz się, jak opracowywać i stosować strategie księgowe i finansowe, które podnoszą wartość firmy, oraz rozwijać techniki i rozumieć specjalistyczne bazy danych potrzebne do kariery w sektorze księgowości i finansów.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Rozwiń umiejętności potrzebne do zarządzania działalnością gospodarczą w globalnej gospodarce. Poznasz najważniejsze międzynarodowe problemy korporacyjne i ekonomiczne or ... [+]

Przegląd

Rozwiń umiejętności potrzebne do zarządzania działalnością gospodarczą w globalnej gospodarce.

Poznasz najważniejsze międzynarodowe problemy korporacyjne i ekonomiczne oraz uzyskasz narzędzia i informacje handlowe, których potrzebujesz, aby rozpocząć karierę menedżerską w dowolnym miejscu na świecie lub wykorzystać możliwości związane z przedsiębiorczością.

Program analizuje następujące tematy:

jak wielonarodowe korporacje działają w gospodarkach wschodzącychimplikacje Brexitu dla europejskiego biznesu i zarządzaniawyzwania w zarządzaniu we wszystkich kulturachpodstawy zarządzania strategicznegoprawo gospodarcze i etyka

Możesz dostosować studia do pojawiających się obszarów zainteresowania lub aspiracji zawodowych poprzez szereg opcjonalnych modułów w obszarach takich jak marketing, finanse i zarządzanie zasobami ludzkimi.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Ten zupełnie nowy program BSc (Hons) w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości (z rokiem lokowania) jest jednym z pierwszych tego typu w Wielkiej Brytanii. Jest on zgodn ... [+]

Ten zupełnie nowy program BSc (Hons) w Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości (z rokiem lokowania) jest jednym z pierwszych tego typu w Wielkiej Brytanii.

Jest on zgodny z naszymi ustalonymi projektami gier, animacjami, efektami wizualnymi i programami produkcji filmowej, reprezentującymi przyszły kierunek tych branż

Dostarczy ci technicznych i kreatywnych umiejętności, których potrzebujesz, aby stać się profesjonalnym artystą wirtualnym / rozszerzonym / mieszanym, wyposażonym, by wejść do szybko rozwijającego się i niesamowicie ekscytującego sektora.

Nauczysz się technik takich jak:

Modelowanie 3Dprzechwytywanie ruchucyfrowe komponowanieprogramowanieprojektowanie gier i tworzenie aplikacji... [-]
Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Nasz czteroletni program BSc (z wyróżnieniem) w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi zapewnia umiejętności niezbędne do skutecznego działania we współczesnym globalnym ... [+]

Przegląd

Nasz czteroletni program BSc (z wyróżnieniem) w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi zapewnia umiejętności niezbędne do skutecznego działania we współczesnym globalnym środowisku biznesowym.

Jako absolwent będziesz przygotowany do:

zapewnić etyczne przywództwogenerowanie trwałej wartości przez ludzi zarówno dla biznesu, jak i społeczeństwaRozwijaj się w wielu środowiskach biznesowych i sektorach

W pierwszym roku uzyskasz szeroki przegląd podstawowych dyscyplin biznesowych, co da ci solidne podstawy dla twojego dyplomu. Następnie specjalizuje się w zarządzaniu zasobami ludzkimi poprzez podstawowe moduły specjalistyczne. Będziesz także miał możliwość wyboru dodatkowych opcjonalnych modułów związanych z Twoimi zainteresowaniami i aspiracjami zawodowymi.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Jako student chemii University of Bradford , będziesz mieć wybór i elastyczność w swoim wykształceniu. Przez pierwsze dwa lata będziesz rozwijać solidne zrozumienie teore ... [+]

Przegląd

Jako student chemii University of Bradford , będziesz mieć wybór i elastyczność w swoim wykształceniu.

Przez pierwsze dwa lata będziesz rozwijać solidne zrozumienie teoretycznych i praktycznych aspektów chemii, z podstawową treścią dostarczaną przez tradycyjne obszary chemii organicznej, nieorganicznej i fizycznej.

Aby dać ci intelektualnie satysfakcjonujące doświadczenie, nasze kursy chemii pozwalają ci wziąć 20 punktów modułów elektywnych na etapach 1 i 2, z przedmiotów oferowanych z całego Uniwersytetu, takich jak matematyka, inżynieria, ekonomia i wiele innych.

Trzeci rok wprowadzi Cię do specjalistycznych treści w chemii medycznej, materiałowej i analitycznej. Będziesz mieć również możliwość studiowania określonego przedmiotu, wybierając większą głębię podczas rozszerzonej rozprawy.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

University of Bradford

Ten program BEng wyposaża cię w podstawową wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, aby zostać kreatywnym inżynierem cywilnym i strukturalnym, zdolnym do planowania, ... [+]

Ten program BEng wyposaża cię w podstawową wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, aby zostać kreatywnym inżynierem cywilnym i strukturalnym, zdolnym do planowania, projektowania i nadzorowania budowy zrównoważonych struktur i systemów infrastruktury transportowej.

Inżynieria lądowa i budowlana obejmuje infrastrukturę projektowania, budowy i konserwacji oraz naprawy, takie jak drogi i mosty, budynki i podziemne systemy transportowe.

Rozwiniesz szeroką wiedzę z zakresu geotechnicznych, strukturalnych, środowiskowych i zarządzania aspektami inżynierii lądowej, a także zdobędziesz umiejętności obliczeniowe, matematyczne, rysunkowe i komunikacyjne, których potrzebujesz jako inżyniera.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Inżynieria mechaniczna jest najbardziej wszechstronną dziedziną inżynierii i istnieje wysokie i rosnące zapotrzebowanie ze strony przemysłu na Graduate Mechanical Enginee ... [+]

Przegląd

Inżynieria mechaniczna jest najbardziej wszechstronną dziedziną inżynierii i istnieje wysokie i rosnące zapotrzebowanie ze strony przemysłu na Graduate Mechanical Engineers.

Nasz akredytowany stopień wprowadzi Cię w serce nowoczesnego przemysłu, zapewniając możliwości kariery w takich sektorach jak:

Przemysł lotniczy, motoryzacyjny i kolejowyEnergia i wytwarzanie energiiInżynieria produkcji; projekt produktu, materiały, produkcja i przetwarzanie.

Połączysz mechanikę, materiałoznawstwo, termofluidy i metody obliczeniowe, aby projektować, analizować i wdrażać złożone systemy, które są ekonomiczne, niezawodne, wydajne i trwałe.

Przez cały okres studiów wprowadzisz teorię w życie poprzez szereg indywidualnych i grupowych projektów. Na przykład, w roku 1 zobaczysz, że bierzesz udział w trzech projektach wykorzystujących swoje umiejętności do projektowania, budowy i testowania prawdziwych urządzeń mechanicznych.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Bradford

Projekt BEng (Hons) w inżynierii chemicznej (z rokiem lokowania) kształtowany jest przez bieżące potrzeby przemysłu, koncentrując się na tradycyjnych dyscyplinach produkc ... [+]

Przegląd

Projekt BEng (Hons) w inżynierii chemicznej (z rokiem pośrednim) kształtowany jest przez bieżące potrzeby przemysłu, koncentrując się na tradycyjnych dyscyplinach produkcji ropy, gazu i petrochemii.

Dostaniesz wiedzę i praktyczne doświadczenie potrzebne do działania w różnych sektorach przemysłu, ucząc się w środowisku multidyscyplinarnym opartym na badaniach.

Twoje studia dadzą Ci głębokie zrozumienie podstawowych i zaawansowanych zasad technicznych, takich jak:

mechanika płynówtermodynamikaprzenoszenie masy i ciepłareakcje chemicznekontrola procesubezpieczeństwo, zdrowie i środowisko

Zyskasz również praktyczne doświadczenie z narzędziami analitycznymi i kompetencjami wymaganymi do zastosowania tej wiedzy w branży.... [-]

Wielka Brytania Bradford
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku