Read the Official Description

Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie w Nottingham oferuje różnorodne kursy z zakresu biznesu, ekonomii, edukacji, geografii, prawa, polityki i stosunków międzynarodowych oraz socjologii i polityki społecznej.

Reputacja za doskonałość

University of Nottingham jest czołową ogólnoświatową uczelnią na całym świecie i zajmuje pierwsze miejsce w czołówce najlepszych przedmiotów z dziedziny nauk społecznych w rankingu QS World University. Prawdziwie globalna instytucja, z kampusami w Chinach i Malezji, Nottingham wita studentów z całego świata.

Oferuje dynamiczną społeczność edukacyjną, w której nauczanie opiera się na wiodących badaniach na świecie. W najnowszym programie Research Excellence Framework Uniwersytet uplasował się na ósmym miejscu w Wielkiej Brytanii pod względem "siły badawczej", a ponad 97% jego badań uznano na arenie międzynarodowej. Wydział ten wnosi cenny wkład w te badania, które mają szeroki wpływ na społeczeństwo, w tym na gospodarkę, zdrowie i dobrobyt, kulturę, politykę publiczną i środowisko.

Inspirująca lokalizacja

Szkoły w ramach wydziału są zlokalizowane w sercu Anglii, na terenie University Park i Jubilee Campus. Obejmujący 300 akrów, University Park jest powszechnie uważany za jeden z najpiękniejszych kampusów w Wielkiej Brytanii, z pływaniem łódką i zielonymi wzgórzami. To jest tylko 10 minut jazdy autobusem od tętniącego życiem centrum Nottingham i dobrze połączone z siecią tramwajową. Jubilee Campus zdobył wiele nagród za innowacyjne, przyjazne dla środowiska budynki, a ustawienie nad jeziorem i współczesne rzeźby sprawiają, że jest to inspirujące środowisko do nauki.

Dedykowana sieć wsparcia

Uniwersytet prowadzi Cię przed przybyciem i wspiera Cię przez cały okres studiów. Dostarczają informacji i wskazówek na temat wielu kwestii, w tym międzynarodowych kwalifikacji, wiz, finansów, przepisów pracy i dostosowania się do życia w Wielkiej Brytanii.

Centrum Języka Angielskiego w Wielkiej Brytanii, akredytowane przez British Council do nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, zapewnia kursy przed i podczas studiów, aby rozwinąć umiejętności językowe do wymaganego poziomu.

Dział Karier i Zatrudnienia oferuje doradztwo zawodowe na całe życie, a Usługi dla Studentów pomagają w rozwiązywaniu wszelkich problemów osobistych lub akademickich.

Uczenie się w świecie rzeczywistym

Wszystkie szkoły wydziału mają cenne powiązania z przemysłem, a nasze kursy wyposażają Cię w niezbędne umiejętności i wiedzę specjalistyczną, które będą potrzebne do osiągnięcia Twoich zawodowych celów.

---

Informacje wymienione na tej stronie zostały przygotowane przed rokiem akademickim, do którego mają zastosowanie. Dołożono wszelkich starań, aby zawarte w nim informacje były dokładne w chwili publikacji, ale zmiany (na przykład dotyczące treści kursu) mogą się pojawić z uwagi na przerwę między publikacją a rozpoczęciem kursu. Dlatego bardzo ważne jest, aby przed rozpoczęciem kursu zwrócić się do strony internetowej Uniwersytetu o wszelkie aktualizacje, postępując zgodnie z nottingham.ac.uk/studywithus . W przypadku różnicy między zawartością tej strony internetowej a witryną uniwersytetu pierwszeństwo ma treść strony internetowej Uniwersytetu .

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Na tym kursie uzyskasz szczegółową wiedzę na temat dynamicznego i ekscytującego obszaru tematycznego, a także będziesz mógł wybrać moduły zgodnie z własnymi zainteresowan ... [+]

Przegląd

Na tym kursie uzyskasz szczegółową wiedzę na temat dynamicznego i ekscytującego obszaru tematycznego, a także będziesz mógł wybrać moduły zgodnie z własnymi zainteresowaniami.

Kryminologia jest dziedziną interdyscyplinarną, która czerpie z socjologii, polityki społecznej, prawa i nauk społecznych bardziej ogólnie.

Kryminolodzy przyjmują różne perspektywy teoretyczne i stosują szereg metod badawczych w celu lepszego zrozumienia przestępczości i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Są zainteresowani przestępcami (i ich definicją), ofiarami przestępstw, kontekstami społecznymi, w których dochodzi do przestępstw i wiktymizacji, oraz sposobami kontrolowania przestępczości - czy to poprzez zmianę polityki społecznej, czy pracę wyspecjalizowanych instytucji, takich jak policja, staż i usługi więzienne.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Obejmujące te same kluczowe obszary, co nasza ekonomia BSc, kurs ten obejmuje możliwość poszerzenia swoich horyzontów przez spędzenie roku za granicą, rozwijając swoje um ... [+]

Program jest również oferowany z niemieckim lub hiszpańskim Studies.

Przegląd

Obejmujące te same podstawowe obszary, co BSc Economics, kursy te pomagają poszerzyć horyzonty o rok za granicą, poprawiając umiejętności językowe.

Pomogą ci stać się wysokiej jakości analitykiem ekonomicznym biegle władającym językiem obcym. Komponent językowy stanowi około jednej trzeciej modułów i obejmuje instrukcje językowe (od początkujących do zaawansowanych) oraz moduły dotyczące kultury i społeczeństwa danego kraju.

Pierwszy rok W swoim pierwszym roku omówisz podstawy mikroekonomii i makroekonomii i wybierzesz ekonometrię lub ekonomię ilościową, w zależności od twoich zdolności matematycznych. Dla elementu językowego tego kursu będziesz studiować całoroczny moduł, a także opcjonalne moduły dotyczące historii, polityki, kultury i literatury danego kraju.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Kurs ten wyposaża absolwentów w wyjątkową wiedzę na temat świata, a także umiejętności prowadzenia kariery w rządzie, polityce, organizacjach charytatywnych, organizacjac ... [+]

Przegląd

Kurs ten wyposaża absolwentów w wyjątkową wiedzę na temat świata, a także umiejętności prowadzenia kariery w rządzie, polityce, organizacjach charytatywnych, organizacjach pozarządowych i wielu innych.

Prowadzony przez Szkołę Ekonomii, Wydział Filozofii oraz Szkołę Polityki i Stosunków Międzynarodowych , oferuje całościowe podejście do zrozumienia otaczającego nas świata.

Zastosujesz komplementarne ramy analityczne filozofii, nauk politycznych i ekonomii, aby uzyskać bogate zrozumienie korzeni i rozwiązań problemów w świecie rzeczywistym. Prawdopodobnie nie jest zbiegiem okoliczności, że wielu światowych liderów studiowało filozofię, politykę i ekonomię.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Skoncentrowany na zrozumieniu środowiska fizycznego i ludzkiego, ten elastyczny kurs pozwala wybierać spośród wielu modułów w zależności od zainteresowań. ... [+]

Przegląd

Skoncentrowany na zrozumieniu środowiska fizycznego i ludzkiego, ten elastyczny kurs pozwala wybierać spośród wielu modułów w zależności od zainteresowań.

Oferuje szeroki i elastyczny program studiów, który zapewni ci niezbędne umiejętności analizy i syntezy, aby krytycznie zrozumieć informacje z szerokiej gamy źródeł.

Istnieje wiele możliwości podróżowania do inspirujących miejsc w Wielkiej Brytanii i za granicą, poprzez szereg modułów z elementem wycieczki terenowej .

Pierwszy rok

Pierwszy rok jest programem podstawowym obejmującym geografię ludzką i fizyczną oraz naukę o geografii. Zachęcamy Cię do wyboru opcji geograficznych odpowiednich dla twojego stopnia licencjata lub innych modułów na odpowiednim poziomie z całej uczelni. Wielu studentów decyduje się na naukę języków, nauk społecznych i przyrodniczych lub inżynierii, oprócz modułów oferowanych przez School of Geography.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Ten kurs, dostosowany do rosnącego zapotrzebowania przemysłu, zapewnia absolwentom świadomość problemów gospodarczych, politycznych i społecznych związanych z otoczeniem, ... [+]

Przegląd

Ten kurs, dostosowany do rosnącego zapotrzebowania przemysłu, zapewnia absolwentom świadomość problemów gospodarczych, politycznych i społecznych związanych z otoczeniem, polityką i zarządzaniem.

Prowadzi ją School of Geography i Nottingham University Business School , która znajduje się na nagradzanym Jubilee Campus.

Istnieje wiele możliwości podróżowania do inspirujących miejsc w Wielkiej Brytanii i za granicą, poprzez szereg modułów z elementem wycieczki terenowej .

Pierwszy rok

Pierwszy rok to program fundacyjny obejmujący geografię człowieka i naukę o geografii, a także ekonomię biznesu, zachowania organizacyjne, konsumentów i rynki.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Zapewniając więcej niż wymaganą liczbę godzin szkoleniowych dla indywidualnej akredytacji z British Association for Counselling and Psychotherapy (BACP), ten kurs jest id ... [+]

Przegląd

Ten kurs jest akredytowany przez National Counselling Society i zapewnia więcej niż wymaganą liczbę godzin szkolenia w celu uzyskania indywidualnej akredytacji z British Association for Counselling and Psychotherapy (BACP).

Humanistyczne podejście do poradnictwa sugeruje, że każda osoba ma swój unikalny sposób postrzegania i rozumienia świata, co z kolei wpływa na ich działania i sposób, w jaki się zachowują.

Skupiając się na pomaganiu klientom w osiągnięciu ich najwyższego potencjału, doradcy humanistyczni pracują nad zrozumieniem subiektywnego doświadczenia danej osoby i jako takie, pytania, które zadają o ludziach, różnią się od pytań praktykujących, którzy stosują inne podejścia.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Studenci na tym kursie zdobywają szczegółową wiedzę o dwóch szybko rozwijających się i ekscytujących obszarach tematycznych, a także są w stanie wybrać moduły zgodnie z w ... [+]

Przegląd

Na tym kursie uzyskasz szczegółową wiedzę o dwóch szybko rozwijających się i ekscytujących obszarach tematycznych, a także będziesz mógł wybierać moduły zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Kryminologia zajmuje się nie tylko przestępczością, jej definicją, doświadczeniem i wyjaśnieniem, ale także różnymi sposobami, w jakie ludzie i społeczeństwa reagują na nią. Jest to interdyscyplinarny obszar badań, który czerpie z socjologii, polityki społecznej, prawa i nauk społecznych bardziej ogólnie.

Kryminolodzy przyjmują różne perspektywy teoretyczne i stosują szereg metod badawczych w celu lepszego zrozumienia przestępczości i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Są zainteresowani sprawcami (i ich określeniem), ofiarami przestępstw, kontekstami społecznymi, w których dochodzi do przestępstwa i wiktymizacji, oraz sposobami kontrolowania przestępczości - czy to poprzez zmianę polityki społecznej w związku z mieszkalnictwem, edukacja i opieka społeczna lub praca wyspecjalizowanych instytucji, takich jak policja, kuratorzy i służby więzienne.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Na tym kursie uzyskasz szczegółową wiedzę o dwóch szybko rozwijających się i ekscytujących obszarach tematycznych, a także będziesz mógł wybierać moduły zgodnie ze swoimi ... [+]

Przegląd

Na tym kursie uzyskasz szczegółową wiedzę o dwóch szybko rozwijających się i ekscytujących obszarach tematycznych, a także będziesz mógł wybierać moduły zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Kryminologia zajmuje się nie tylko przestępczością, jej definicją, doświadczeniem i wyjaśnieniem, ale także różnymi sposobami, w jakie ludzie i społeczeństwa reagują na nią. Jest to interdyscyplinarny obszar badań, który czerpie z socjologii, polityki społecznej, prawa i nauk społecznych bardziej ogólnie.

Kryminolodzy przyjmują różne perspektywy teoretyczne i stosują szereg metod badawczych w celu lepszego zrozumienia przestępczości i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Są zainteresowani sprawcami (i ich określeniem), ofiarami przestępstw, kontekstami społecznymi, w których dochodzi do przestępstwa i wiktymizacji, oraz sposobami kontrolowania przestępczości - czy to poprzez zmianę polityki społecznej w związku z mieszkalnictwem, edukacja i opieka społeczna lub praca wyspecjalizowanych instytucji, takich jak policja, kuratorzy i służby więzienne.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Łącząc amerykańską historię i literaturę z rządem i polityką tego kraju, kurs ten oferuje również możliwość spędzenia roku za granicą w USA. ... [+]

Przegląd

Kurs obejmuje specjalistyczne studia nad USA - jego rządem, polityką, historią i kulturą - zakotwiczone w wielkim rozmachu na temat politycznych idei, historii, instytucji i zagadnień na całym świecie.

Jest nauczany wspólnie przez Szkołę Polityki i Stosunków Międzynarodowych oraz Departament Studiów Amerykańskich i Kanadyjskich .

Będziesz studiować szereg podstawowych modułów w amerykańskiej historii i literaturze, a także rząd i politykę USA. Możesz także wybrać moduły opcjonalne z obu przedmiotów oraz z szerokiego zakresu oferowanych na uniwersytecie.

Istnieje możliwość przeniesienia na czteroletni kurs, spędzający trzeci rok studiów za granicą w USA, w zależności od satysfakcjonującej wydajności i dostępności.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Prowadzony wspólnie przez Szkołę Polityki i Stosunków Międzynarodowych oraz Szkołę Ekonomii, kurs ten obejmuje myślenie polityczne i zachowanie wraz z zasadami ekonomiczn ... [+]

Przegląd

Prowadzony wspólnie przez Szkołę Polityki i Stosunków Międzynarodowych oraz Szkołę Ekonomii, kurs ten obejmuje myślenie polityczne i zachowanie wraz z zasadami ekonomicznymi i praktyką.

Polityka i ekonomia polegają na zrozumieniu współczesnego życia, polityczno-ekonomicznych podstaw współczesnego świata.

Zdobędziesz gruntowną wiedzę o szerokiej gamie koncepcji i będziesz mieć możliwość nauki za granicą w jednej z naszych międzynarodowych instytucji partnerskich w Australii, Kanadzie, Europie i USA.

Pierwszy rok

W pierwszym roku weźmiesz moduły w teorii politycznej i polityce porównawczej. Porównując instytucje polityczne i zachowania w zachodnich liberalnych demokracjach, zyskasz gruntowne zrozumienie historii idei politycznych. Możesz wybrać moduły w ramach stosunków międzynarodowych jako część opcjonalnych modułów w szkole.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Skupiając się na trzech kluczowych tematach - polityce porównawczej, teorii politycznej i stosunkach międzynarodowych - kurs ten korzysta z szerokiego wyboru modułów. ... [+]

Przegląd

Koncentrując się na trzech kluczowych tematach - polityce porównawczej, teorii politycznej i stosunkach międzynarodowych - kurs ten bada świat polityki, od polityków i rządów, wojny i pokoju, wybory do rewolucji.

Będziesz patrzeć na każdego, kto wpływa na życie polityczne i kulturę polityczną, od prezydentów po protestujących.

Szeroki wybór opcjonalnych modułów pozwala specjalizować się w różnych obszarach, takich jak polityka brytyjska, Unia Europejska, globalizacja, rząd i polityka USA oraz terroryzm i bezpieczeństwo.

Pierwszy rok

W pierwszym roku zazwyczaj bierzesz moduły, które mają na celu zapoznanie Cię z kluczowymi koncepcjami i teoriami. Poprzez moduły w teorii politycznej, polityce porównawczej i stosunkach międzynarodowych nauczysz się porównywać instytucje polityczne i zachowania w zachodnich liberalnych demokracjach i innych krajach, uzyskując dogłębne zrozumienie historii idei politycznych.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Dostarczony przez ośrodek z 60-letnią historią zapewniania edukacji w zakresie pracy socjalnej, kurs ten oferuje drogę do pola, zapewniając stopień naukowy i kwalifikacje ... [+]

Przegląd

Pracownicy socjalni umożliwiają ludziom negocjowanie złożonych, a czasem bolesnych przejść i decyzji w ich życiu. Jako dyscyplina akademicka, naszą podstawową misją jest zapewnienie, aby uczniowie byli profesjonalnie przygotowani do wykonywania podstawowych zadań związanych z pracą społeczną.

Kurs ten umożliwia absolwentom pomyślne zarejestrowanie się jako wykwalifikowani pracownicy socjalni. W rezultacie obejmuje wszystkie obowiązkowe elementy kursu kwalifikacyjnego z zakresu pracy socjalnej. Obejmuje to ocenę, umiejętności komunikacyjne, wzrost i rozwój człowieka, pracę interdyscyplinarną i prawo.

Mówiąc bardziej ogólnie, zapewnia ona zdolność do krytycznego myślenia i twórczego działania w odniesieniu do złożonych problemów ludzkiego życia. Pod tym względem związek między pracą społeczną a polityką społeczną ma kluczowe znaczenie.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Skupiając się na odkrywaniu społeczeństw, relacji społecznych i instytucji takich jak rodziny, miejsca pracy i więzienia, kurs ten rozwija silną zdolność krytycznego myśl ... [+]

Przegląd

Skupiając się na odkrywaniu społeczeństw, relacji społecznych i instytucji takich jak rodziny, miejsca pracy i więzienia, kurs ten rozwija silną zdolność krytycznego myślenia socjologicznego.

Studiowanie socjologii sprawia, że ​​kwestionujemy i badamy realia otaczającego nas świata; przyjęte przez siebie pojęcia dotyczące organizacji świata społecznego.

Socjologowie rozwijają gorliwą wyobraźnię socjologiczną, dzięki której mogą myśleć odruchowo i krytycznie o prawie wszystkim, od tego, dlaczego moglibyśmy ubrać nasze żeńskie dzieci na różowo, do tego, czego brakuje w Ustawie o współczesnym niewolnictwie, a także o skutkach zmian klimatycznych i migracji globalnej.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Prowadzone przez naukowców o międzynarodowej renomie w swoich dziedzinach, kurs ten omawia problemy społeczne i kwestie dobrostanu z teoriami społecznymi i metodami badaw ... [+]

Przegląd

Prowadzone przez naukowców o międzynarodowej renomie w swoich dziedzinach, kurs ten omawia problemy społeczne i kwestie dobrostanu z teoriami społecznymi i metodami badawczymi.

Polityka społeczna zajmuje się interwencjami lub sposobami, w jakie ludzie celowo starają się doprowadzić do zmiany społecznej. Interwencje te często próbują rozwiązywać złe problemy - tak zwane, ponieważ mają złożone współzależności i są odporne na rozwiązanie. Próba rozwiązania jednego problemu może często prowadzić do innych. Przykładami są takie obszary, jak zmiana klimatu, nierówności, planowanie pandemiczne, sprawiedliwość społeczna i dobrobyt.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Koncentruje się na polityce i stosunkach międzynarodowych Azji, kurs ten oferuje inne spojrzenie na region i obejmuje rok za granicą w Chinach lub Malezji. ... [+]

Przegląd

Koncentruje się na polityce i stosunkach międzynarodowych Azji, kurs ten oferuje inne spojrzenie na region i obejmuje rok za granicą w Chinach lub Malezji.

Przedstawi on kluczowe zagadnienia, debaty i tematy we współczesnych stosunkach międzynarodowych i studiach związanych z Azją. Będziesz rozwijać wiedzę i rozumieć główne podobszary tej dyscypliny, ze szczególnym naciskiem na politykę regionu i stosunki międzynarodowe.

Dzięki współpracy z ekspertami akademickimi, będziesz wyposażony w umiejętności analityczne i metodologiczne oraz dostosujesz stopień swoich zainteresowań i aspiracji zawodowych. Opcjonalne moduły zapewniają możliwość poznania globalnego bezpieczeństwa, ekonomii politycznej, imigracji i obywatelstwa oraz współczesnego konfliktu.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Kurs łączy w sobie akademicką naukę o polityce edukacyjnej, systemach, kontekstach i praktykach, z praktycznym uwzględnieniem rozwoju kariery w pokrewnych dziedzinach. ... [+]

Przegląd

Studiowanie edukacji rozwinie twoje zrozumienie tego, co to znaczy uczyć się i jak jest to ujęte w szerszym kontekście kulturowym, społecznym, politycznym, historycznym i ekonomicznym.

Ten kurs pozwala na udział w debatach i rozwijanie szerokich perspektyw w kwestiach takich jak:

jak ludzie uczą się przez wiele trybów i na różnych stronachrola ustanowionych i powstających technologiimiędzynarodowa edukacja i wpływ globalizacjirówność, integracja i sprawiedliwość społeczna w edukacji XXI wieku

Będziesz zachęcany do kwestionowania aktualnych pomysłów edukacyjnych i praktyk oraz do kwestionowania założeń, które je wspierają. Naszym celem jest, abyś jako absolwent edukacji był dobrze przygotowany do zrozumienia i wpływania na szereg procesów edukacyjnych na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Obejmujący te same kluczowe obszary, co nasze prawo LLB, kurs ten zapewnia również możliwość podjęcia do 80 punktów modułów poza School of Law. ... [+]

Przegląd

Obejmujący te same kluczowe obszary, co nasze prawo LLB, kurs ten zapewnia również możliwość podjęcia do 80 punktów modułów poza School of Law.

Ten kwalifikujący się stopień prawniczy spełnia wymagania wysoko wykwalifikowanych studentów, którzy chcą połączyć naukę prawa z innymi dyscyplinami akademickimi, niezależnie od tego, czy chcą rozpocząć karierę w praktyce prawnej.

Możesz ubiegać się na początku drugiego roku nauki o przeniesienie na jeden z czteroletnich kursów szkolnych, które obejmują rok za granicą, studiowanie prawa tego kraju. Szkoła ma szkoły partnerskie w Australii, Kanadzie, Chinach, Europie, Nowej Zelandii, Singapurze i USA.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Te czteroletnie kursy są oferowane przez Szkołę Prawa we współpracy z Wydziałem Neofilologii i Kultur. ... [+]

Przegląd

Te czteroletnie kursy są oferowane przez Szkołę Prawa we współpracy z Wydziałem Neofilologii i Kultur.

Wyposaży Cię w kwalifikacje prawne oparte na prawie angielskim, a także uznanie prawa wybranego kraju. Będziesz także rozwijać zaawansowane umiejętności językowe i świadomość kulturową.

Kandydaci musieli studiować na poziomie A francuskim, niemieckim lub hiszpańskim (w zależności od wybranego kursu), a obowiązkowy trzeci rok za granicą we Francji, Niemczech lub Hiszpanii.

Prawo z francuskim i francuskim prawem BA Prawo z niemieckim i niemieckim prawem BA Prawo z hiszpańskim i hiszpańskim prawem BA

Pierwszy rok

W pierwszym roku weźmiesz podstawowe moduły z Prawa kontraktowego, Prawa publicznego i Zrozumienia Prawa i podstawowych modułów językowych, a także moduł wprowadzający do nauki wybranego języka.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

BSc

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Koncentrując się na zagadnieniach środowiskowych i geologicznych o znaczeniu społecznym, ten kurs jest wyjątkowy, ponieważ jest dostarczany w połączeniu ze światowej sław ... [+]

Przegląd

Skupiając się na zagadnieniach środowiskowych i geologicznych związanych z problemem społecznym, kurs ten jest wyjątkowy, ponieważ jest dostarczany w połączeniu ze światowej sławy British Geological Survey (BGS).

Geologowie pracują nad zrozumieniem procesów zachodzących na Ziemi i dostarczają niezbędnych informacji dla rozwiązania najbardziej palących problemów społecznych XXI wieku, w tym zarządzania zasobami, ochrony środowiska oraz zdrowia, bezpieczeństwa i dobrobytu społeczeństwa.

Działając wspólnie z BGS , który doradza brytyjskiemu rządowi we wszystkich aspektach geologii, kurs ten ma na celu pomóc w rozwoju nowej generacji ekspertów w dziedzinie geologii środowiska.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Skupiając się na nowoczesnej firmie i jej otoczeniu finansowym, kurs ten stanowi solidną podstawę w teorii rachunkowości i praktyce finansowej. ... [+]

Przegląd

Skupiając się na nowoczesnej firmie i jej otoczeniu finansowym, kurs ten stanowi solidną podstawę w teorii rachunkowości i praktyce finansowej.

Jest on akredytowany przez wiele organów branżowych i oferuje zwolnienie z serii egzaminów zawodowych, w tym niektórych ustalonych przez

Pierwszy rok

Pierwszy rok stanowi szeroką podstawę do badania szeregu dyscyplin biznesowych, w tym podstawowych modułów w zakresie rachunkowości finansowej, finansów przedsiębiorstw, rachunkowości zarządczej, przedsiębiorczości, prawa gospodarczego, mikroekonomii, polityki gospodarczej, badań organizacyjnych, informatyki biznesowej i metod ilościowych.

Rok drugi... [-]

Wielka Brytania Nottingham
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Studenci na tym kursie przeprowadzają wszechstronną analizę ekonomiczną firmy i kończą ją z solidnymi podstawami do udanej kariery w wielu obszarach biznesowych. ... [+]

Przegląd

Na tym kursie przeprowadzisz szeroko zakrojone analizy ekonomiczne firmy i uzyskasz solidne podstawy do udanej kariery w wielu obszarach biznesowych.

Jest to rygorystyczny i kompleksowy kurs, akredytowany przez Chartered Insurance Institute, oferujący zastosowanie teorii ekonomicznej do zarządzania globalną firmą.

Obejmuje on szeroko zakrojoną analizę ekonomiczną firmy, jej międzynarodową strukturę, rynki i konkurencję, a także zewnętrzne otoczenie gospodarcze. Ekonomiczne podejście do biznesu jest uzupełnione o wybór modułów studiów zarządzania obejmujących najnowsze myślenie w wielu dziedzinach, takich jak strategia i marketing.

Pierwszy rok... [-]

Wielka Brytania Nottingham
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Zawierając specjalistyczne materiały ubezpieczeniowe, kurs ten pomaga uczniom rozwijać umiejętności potrzebne do kariery w usługach finansowych lub zarządzaniu ryzykiem. ... [+]

Przegląd

Zawierając specjalistyczne materiały ubezpieczeniowe, kurs ten pomoże rozwinąć umiejętności potrzebne do kariery w usługach finansowych lub zarządzaniu ryzykiem.

BSc Industrial Economics with Insurance bazuje na BSc Industrial Economics , z dodatkowymi modułami podstawowymi w ubezpieczeniach i zarządzaniu ryzykiem. Jest akredytowany przez Chartered Insurance Institute .

Kurs obejmuje studia z zakresu mikroekonomii teoretycznej i stosowanej, ze specjalistycznymi materiałami ubezpieczeniowymi dostarczonymi przez Centrum Szkoleń, Bankowości i Usług Finansowych Szkoły Biznesu.

Pierwszy rok

Pierwszy rok kursu obejmuje podstawowe moduły z zakresu mikroekonomii i makroekonomii, przedsiębiorczości, strategii korporacyjnej, badań organizacyjnych, informatyki biznesowej, metod ilościowych oraz ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Zgodnie z tą samą strukturą, co nasze Zarządzanie BSc, kurs ten obejmuje możliwość spędzenia roku w jednym z naszych zagranicznych kampusów lub z międzynarodową instytucj ... [+]

Przegląd

Nasze International Management BSc obejmuje rok w jednym z naszych zagranicznych kampusach lub z międzynarodową instytucją partnerską.

Zapewniając szeroką, szczegółową iw pełni zintegrowaną edukację w zakresie zarządzania biznesem, stanowi doskonałą podstawę dla szerokiego zakresu karier. Nauczysz się rozumieć, w jaki sposób organizacje działają w coraz bardziej konkurencyjnym i złożonym środowisku globalnym.

Zdobędziesz cenne doświadczenie, w tym wiedzę o różnych kulturach i międzynarodowych praktykach biznesowych. Będziesz uczyć się podobnych modułów do swoich odpowiedników w Nottingham w drugim roku nauki, a wszystkie zajęcia będą prowadzone w języku angielskim; wrócisz do Wielkiej Brytanii na ostatni rok.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Po uzyskaniu struktury podobnej do naszej Ekonomii BA / BSc, kurs ten obejmuje również moduły ekonometrii, zapewniające rygorystyczną analizę metod matematycznych i staty ... [+]

Ekonomia i ekonometria

Zgodnie z podobną strukturą do BSc Economics, kurs ten obejmuje również moduły ekonometrii, zapewniające rygorystyczną analizę metod matematycznych i statystycznych.

Został zaprojektowany w celu zapewnienia analitycznych i dyskursywnych umiejętności dobrze wyszkolonego ekonomisty, z naciskiem na zaawansowaną analizę ekonometryczną.

Pod koniec kursu będziesz miał umiejętności analizowania złożonych problemów ekonomicznych przy użyciu najnowocześniejszych technik modelowania matematycznego i statystycznego. Będziesz miał gruntowną wiedzę na temat szerokiego zakresu teorii ekonomicznej i jej zastosowania w rzeczywistym świecie.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Ten elastyczny kurs pozwala wybierać spośród szeregu modułów zgodnie z zainteresowaniami i aspiracjami zawodowymi (koncentrując się głównie na geografii fizycznej). ... [+]

Przegląd

Ten kurs pozwala ci wybierać spośród wielu modułów odpowiadających Twoim zainteresowaniom i aspiracjom zawodowym (koncentrując się głównie na geografii fizycznej).

Oferuje szeroki i elastyczny program studiów, który zapewni ci niezbędne umiejętności analizy i syntezy, aby krytycznie zrozumieć informacje z szerokiej gamy źródeł.

Istnieje wiele możliwości podróżowania do inspirujących miejsc w Wielkiej Brytanii i za granicą, poprzez szereg modułów z elementem wycieczki terenowej .

Pierwszy rok

Pierwszy rok jest programem podstawowym obejmującym geografię ludzką i fizyczną oraz naukę o geografii. Zachęcamy do wyboru opcji geograficznych odpowiednich do stopnia licencjata lub innych modułów na odpowiednim poziomie z całej uczelni. Wielu studentów decyduje się na naukę języków, nauk społecznych i przyrodniczych lub inżynierii, oprócz modułów oferowanych przez School of Geography.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Jako jeden z trzech programów Flying Start w Wielkiej Brytanii, ten kurs oferuje innowacyjną i pełną wyzwań możliwość szybkiej ścieżki kariery rachunkowej. ... [+]

Przegląd

Jako jedno z zaledwie trzech kursów Flying Start w Wielkiej Brytanii, Account Accountants oferuje innowacyjną i pełną wyzwań możliwość szybkiego śledzenia swojej kariery księgowej.

Jest prowadzony wspólnie przez Business School, Institute of Chartered Accountants w Anglii i Walii (ICAEW) oraz prestiżową firmę księgową PricewaterhouseCoopers (PwC) . Będziesz czerpał korzyści z nauczania, wglądu i unikalnego międzynarodowego doświadczenia Szkoły Biznesu, a także z wiodącej praktyki zawodowej w czasie Twojego pobytu w PwC.

Będziesz kwalifikował się do zwolnienia z tytułów zawodowych Zawodowców do kwalifikacji Associate Chartered Accountant ICAEW i może zostać pełnowymiarowym dyplomowanym księgowym rok po ukończeniu studiów, z zastrzeżeniem pomyślnego ukończenia dokumentów etapu zaawansowanego wymaganych przez ICAEW.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Zapewniając szeroką, szczegółową iw pełni zintegrowaną edukację w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, kurs ten stanowi doskonałą podstawę dla szerokiego zakresu karie ... [+]

Przegląd

Zapewniając szeroką, szczegółową iw pełni zintegrowaną edukację w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, kurs ten stanowi doskonałą podstawę dla szerokiego zakresu karier.

Nauczysz się rozumieć, w jaki sposób organizacje działają w coraz bardziej konkurencyjnym i złożonym środowisku globalnym.

Kluczem do filozofii studiów zarządzania jest integracja nauczania tradycyjnych dyscyplin biznesowych z badaniem współczesnych problemów biznesowych. Jest to potwierdzone najsilniej w pierwszym roku z uwzględnieniem podstawowych modułów: przedsiębiorczość i biznes oraz tworzenie nowych przedsięwzięć.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Oferując studentom elastyczność w dostosowywaniu modułów do studiów kończących się uzyskaniem tytułu licencjata lub licencjata, kurs obejmuje mikroekonomię, makroekonomię ... [+]

Przegląd

Oferując elastyczność w doborze modułu do swoich zainteresowań, kurs ten zapewnia solidne podstawy w szerokim zakresie technik i umiejętności poszukiwanych przez pracodawców.

Makroekonomia, mikroekonomia, matematyka i statystyki stanowią rdzeń tego stopnia. Szkoła oferuje szeroką gamę opcjonalnych modułów obejmujących zróżnicowany zestaw zagadnień ekonomicznych. Będziesz także miał możliwość wyboru modułów oferowanych przez inne szkoły i wydziały na uniwersytecie.

Moduły matematyczne i statystyczne w pierwszym roku są dostępne jako ekonometria lub ekonomia ilościowa. Ten pierwszy jest dostępny tylko dla osób z matematyką poziomu A lub równoważny, a ten drugi jest dostępny dla wszystkich. Pathways te są kontynuowane w drugim roku, jednak w drugim roku możesz przejść z ekonometrii do ekonomii ilościowej.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Obejmujący międzynarodowy handel i ekonomikę finansową, ten kurs oferuje możliwość ukończenia studiów z kwalifikacją BSc. ... [+]

Ekonomia BSc i ekonomia międzynarodowa

Zgodnie z podobną strukturą do BSc Economics, ten kurs jest szczególnie odpowiedni, jeśli interesuje Cię studiowanie handlu międzynarodowego i międzynarodowych aspektów ekonomii finansowej.

Zapewni ci podstawowe szkolenie z zakresu ekonomii, w połączeniu ze szczególnym naciskiem na szereg aspektów międzynarodowej ekonomii, w tym handel międzynarodowy i gospodarkę monetarną, w których szkoła cieszy się światową renomą.

Moduły w międzynarodowej ekonomii stanowią istotny element tego kursu, ale istnieje również wiele okazji do skorzystania z modułów oferowanych przez inne szkoły na uniwersytecie. Podobnie jak w przypadku stopnia ekonomii BSc , istnieją dwa Pathways ilościowe w Pathways od stopnia: teoria ekonometryczna lub ekonomia ilościowa (ekonometria stosowana).... [-]

Wielka Brytania Nottingham
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Achieve it with the Faculty of Social Sciences

360 tour of Nottingham city centre

Location address
Faculty of Social Sciences
Law and Social Sciences Building
University of Nottingham
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB
Social Media