Ho Chi Minh City University of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ho Chi Minh City University of Technology - Wietnamski Uniwersytet Narodowy ( HCMUT - Bach Khoa ), założony w 1957 roku, jest państwowym i wszechstronnym uniwersytetem w Wietnamie.

Uniwersytet został uznany za czołowe centrum akademii, badań naukowych i transferu technologii w Wietnamie.

W najnowszym rankingu 400 uniwersytetów w Azji według rankingów QS zajmujemy 142 miejsce, które jest o 5 punktów wyżej niż rok wcześniej, co oznacza, że HCMUT - Bach Khoa znajduje się na liście 150 najlepszych uniwersytetów w Azji .

Ho Chi Minh City University of Technology jest pierwszym i jedynym uniwersytetem w Wietnamie, który uzyskał akredytację od HCERES (Europa)

W celu uzyskania akredytacji programów HCMUT - Bach Khoa jest pierwszą uczelnią w Wietnamie, która uzyskała certyfikat ABET (Rada Akredytacyjna ds. Technologii i Technologii, USA) w dwóch kierunkach: informatyka i inżynieria komputerowa . Uzyskaliśmy również AUN - QA (Zapewnienie Jakości w Certyfikacji Sieci Uniwersyteckiej ASEAN) w 9 kierunkach: Inżynieria telekomunikacyjna, Inżynieria mechaniczna, Inżynieria chemiczna, Inżynieria lądowa, Inżynieria wytwarzania, Administracja przedsiębiorstw, Inżynieria systemów przemysłowych, Automatyka i Inżynieria elektryczna.

Narożnik kampusu śródmiejskiego HCMUT - Bach Khoa

OBSZARY PROGRAMÓW STUDIÓW

Ho Chi Minh City University of Technology (Bach Khoa) zapewnia programy studiów od poziomu licencjackiego do stopnia doktora na różnych kierunkach: Inżynieria naftowa, Inżynieria chemiczna, Zarządzanie przemysłem, Technologie informacyjne, Inżynieria mechaniczna i mechatronika, Inżynieria elektryczna i elektroniczna, Inżynieria lądowa, Transport Inżynieria, technologia ochrony środowiska i zarządzanie itp.

Dla studentów zagranicznych Bach Khoa oferuje tytuł licencjata

POŁĄCZENIA NA ŚWIECIE

HCMUT - Bach Khoa współpracuje z prestiżowymi uniwersytetami na świecie, takimi jak University of Queensland (Australia), University of Adelaide (Australia), University of Technology Sydney (Australia), Macquarie University (Australia), Griffith University (Australia) , University of Illinois w Urbana Champaign (USA), University of Illinois w Springfield (USA), Catholic University of America (USA), Rutgers University (USA), Nagaoka University of Technology (Japonia), Kanazawa University (Japonia), itp.

Dzięki temu studenci mają możliwość przeniesienia na nasze uczelnie partnerskie tytułów licencjackich przyznawanych przez uczelnie partnerskie; jak również wymiany na programy akademickie lub kulturalne w maksymalnie 2 semestry.

WITAMY NA ONBOARD W HCMUT - BACH KHOA!

Główna sala (budynek H6) HCMUT - Kampus Bach Khoa na przedmieściach (Campus 2) w Ho Chi Minh City

Akademik HCMUT Bach Khoa nocą

Kompleks stadionowy o regionalnym standardzie w Campusie 2.
Szczegóły kontaktu:
Email: admission@oisp.edu.vn
Numer WhatsApp: 84 8 9916 9961
Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Lokalizacje

Ho Chi Minh City

Bach Khoa University (BKU)

Address
Ho Chi Minh City University of Technology
268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10

Ho Chi Minh City, Ho Chi Minh City, Wietnam
Telefon
+84 8 7300 4183

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium