FPT University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Powitanie od Prezydenta

Witamy w FPT University ,

Uznając wady tradycyjnego systemu uniwersyteckiego dla dzisiejszych potrzeb; z zachęty rządu do socjalizacji edukacyjnej na rzecz lepszego rozwoju zasobów ludzkich; oraz z zapotrzebowania FPT Corporation - największej korporacji IT i telekomunikacyjnej w Wietnamie, FPT University został oficjalnie powołany ponad dekadę temu.

Jesteśmy po to, by pomagać studentom wszechstronnie się rozwijać, odkrywać ich pasje i zdobywać wiedzę, umiejętności, postawy, kulturę, a przede wszystkim ducha niezależności w życiu uczelni.

Na FPT University koncentrujemy się na rozwoju „uniwersytetu nowej generacji” z nowoczesną filozofią edukacyjną, która łączy działania szkoleniowe z rzeczywistym zapotrzebowaniem na umiejętności w kraju, podnosząc Wietnam do poziomu, na którym może on konkurować z krajami rozwiniętymi na świecie. Następnie studenci FPT mają najlepsze przygotowanie do globalnego środowiska pracy po ukończeniu studiów z gotowymi warunkami zapewnionymi przez uniwersytet, w tym językami, rozwojem osobistym, świadomością społeczną, umiejętnościami miękkimi i szkoleniem w pracy (OJT). Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy wiodącą uczelnią informatyczną w Wietnamie i czerpiemy owoce pracy z 100% absolwentów, którzy podejmują pracę na całym świecie lub zdobywają tytuł magistra. Obecnie szkolimy 36 000 studentów w ramach różnych programów i stale rośniemy o 40% rocznie.

Będąc pierwszą uczelnią w Wietnamie, która otrzymała 3 gwiazdki w rankingu QS World University Ranking System z 5 gwiazdkami w 4 głównych sektorach: nauczanie, zdolność do zatrudnienia, obiekty i odpowiedzialność społeczna, zobowiązujemy się do ciągłego zapewniania najwyższej jakości edukacji i szkoleń naszym studentom na poszukiwane kariery w wspierającym, dostępnym środowisku edukacyjnym, zmieniając życie uczniów w celu dodania wartości do ich społeczności i stania się światowej klasy uniwersytetem w Wietnamie i na całym świecie.

W imieniu Zarządu FPT University chciałbym serdecznie podziękować wszystkim partnerom i studentom, którzy ufają nam i do tej pory z nami współpracują. Zobowiązujemy się oferować najlepsze praktyki w zakresie jakości szkolnictwa wyższego, zróżnicowanego środowiska i usług z umiejętnościami „uczenia się przez całe życie”, aby stać się obywatelem globalnym.

Dr. Le Truong Tung
Prezydent
Edukacja FPT

56415_people-woman-coffee-meeting.jpg

Misja, cel i strategia edukacyjna

Misja: zapewnienie globalnej konkurencyjności uczącym się, poszerzanie intelektualnego horyzontu narodu.

Wizja: Uniwersytet iGSM (odpowiedni dla branży - globalny - inteligentna edukacja - mega).

Filozofia edukacji: Edukacja polega na organizowaniu samokształcenia uczniów i zarządzaniu nimi.

  • Programy branżowe
  • Zróżnicowany i prawdziwie globalny kampus
  • Program rozwoju osobistego
  • Oferty pracy na całym świecie

Dlaczego warto wybrać FPT University

  • 36 000 studentów
  • 4 kampusy (Ha Noi, Ho Chi Minh, Da Nang i Can Tho)
  • 1400 pracowników i nauczycieli
  • 1000 studentów zagranicznych z 20 różnych krajów
  • 98% studentów znajduje pracę w ciągu 3 miesięcy od ukończenia studiów

FPT University Global

FPT University Global jako wyspecjalizowany dział rekrutujący studentów zagranicznych na studia w FPT Education. FPTU Global stworzyło możliwości studiowania w Wietnamie setkom studentów w takich krajach jak Nigeria, Ghana, Kamerun, Laos, Birma, Japonia i Korea. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić znaczne wsparcie w zakresie informacji, wsparcia i usług dla studentów zagranicznych. Jednocześnie FPTU Global poszukuje partnerów do rozwijania szkoleń za granicą, takich jak Laos, Mjanma itp.

Ponadto FPTU Global jest odpowiedzialna za rozwój programów wymiany studentów i krótkoterminowych kursów szkoleniowych dla studentów zagranicznych przybywających do Wietnamu. Organizacja utrzymuje bliskie relacje z blisko 70 uniwersytetami w 20 krajach i co roku przyjmuje 1000 zagranicznych studentów na studia i krótkoterminowe staże w Wietnamie. Godne uwagi kraje to Japonia, Korea Południowa, Tajwan, Tajlandia, Brunei, Indonezja, Australia, Francja, Niemcy, USA itd.

56414_pexels-photo-203237.jpeg

Lokalizacje

Hanoi

Address
Hoa Lac High Tech Park
Hanoi, Hanoi, Wietnam

Da Nang

Address
Ngu Hanh Son district
Da Nang, Da Nang, Wietnam

Ho Chi Minh City

Address
Quang Trung Software City
Ho Chi Minh City, Ho Chi Minh City, Wietnam

Can Tho

Address
Mekong Delta
Can Tho, Cần Thơ, Wietnam

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

AACSB Accredited