Swinburne University of Technology (Vietnam)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Swinburne University of Technology cieszy się międzynarodową reputacją dzięki wysokiej jakości badaniom, które łączą naukę i technologię z biznesem i społecznością. Ranking QS World University Rankings 2019 umieścił Swinburne na liście 400 najlepszych uniwersytetów na świecie (386. miejsce), co daje nam trzy procent najlepszych uniwersytetów na świecie. Został założony i rozwijany od ponad 100 lat i jest dobrze znany Wietnamczykom od ponad 20 lat, ponieważ Swinburne wspiera „Drogę na szczyt Olympia” od samego początku, przekazując stypendia i inną pomoc o wartości ponad 1 mln USD, aby zapewnić możliwości dla zwycięzców.

W 2019 roku Swinburne z dumą współpracuje z FPT Education, aby początkowo wnieść do Wietnamu globalną edukację i wiedzę badawczą Swinburne w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych, biznesu oraz mediów i komunikacji, ustanawiając Swinburne (Wietnam), którego przyjęcie odbędzie się w sierpniu 2019 r. po zakończeniu dokumentowania przez obu partnerów.

Wszystkie programy nauczania, sylabusy, materiały dydaktyczne, a także procedury szkoleniowe i kontroli jakości w Swinburne (Wietnam) są równoważne programom realizowanym w Swinburne (Melbourne, Australia) . Kadra dydaktyczna i naukowcy, którzy uczestniczą w szkoleniach i doradztwie dla studentów, wszyscy spełniają międzynarodowe standardy Swinburne.

Stopień licencjata, który studenci otrzymują po ukończeniu studiów w Swinburne (Wietnam), jest uznawany na całym świecie i odpowiada stopniowi oferowanemu studentom w Swinburne (Melbourne, Australia) .

139534_pexels-photo-3773837.jpeg

Nasza misja, wizja i slogan

Koncentrujemy się na nowych technologiach, zaangażowaniu branży i elastycznych opcjach uczenia się. Dostosowujemy się i doskonalimy z duchem czasu, aby zapewnić naszym uczniom odpowiednią edukację zarówno dziś, jak i jutro.

Misja

Naszą misją jest zapewnienie międzynarodowej konkurencyjności studentom.

Wizja

Naszym celem jest być czołowym międzynarodowym uniwersytetem w Wietnamie.

Hasło reklamowe

Rozwój innowacji i przedsiębiorczości.

Rankingi i oceny

  • W 2019 Swinburne plasuje się na 367. miejscu , co oznacza wzrost o 19 pozycji w porównaniu z 2018 r., Co plasuje Swinburne w pierwszych trzech procentach uniwersytetów na świecie i plasuje się w czołowych 301-400 najlepszych uniwersytetów świata w Akademickim Rankingu Światowych Uniwersytetów. (ARWU).
  • W 2019 roku Swinburne zajmuje 45. miejsce na liście TOP 50 Under 50, indeksu najlepszych światowych uniwersytetów poniżej 50 lat (QS University Ranking).
  • 2018, Swinburne ma miejsce w Times Higher Education Młody ocenami University, który uznaje najlepszych na świecie uniwersytetów poniżej 50 lat, umieszczając 65 th wśród 250 instytucji.
  • W 2018 roku, Swinburne Australia w rankingu 400 uczelni na całym świecie, poprawiając swoją pozycję w światowym rankingu QS University przez rosnące kolejne 34 miejsc na 386 Th.

Lokalizacje

Hanoi

Address
Số 2 Dương Khuê, Cầu Giấy
Hanoi, Hanoi, Wietnam

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium