Treści nauczania, nauczyciele i infrastruktura zostały sprawdzone i zatwierdzone przez ekspertów z Uniwersytetu w Greenwich w Wielkiej Brytanii.

Absolwenci otrzymają tytuł licencjata wydany przez Greenwich University, który cieszy się międzynarodową wiarygodnością. Dzięki tym kwalifikacjom uczniowie mogą kontynuować naukę na poziomie magisterskim lub doktoranckim w wielu różnych krajach na świecie.

Nick Morrison / Unsplash

7 powodów, dla których powinieneś wybrać University of Greenwich Vietnam

1. Ucz się w Wietnamie - uzyskaj tytuł z Wielkiej Brytanii
System edukacji w Wielkiej Brytanii słynie z surowych standardów, które zapewniają jego profesjonalizm, praktyczność i pomagają uczniom dostosować się do stale wymagających i zmieniających się potrzeb wielu zawodów w dzisiejszych czasach. Decydując się na zapisanie się na Vietnam Greenwich University, studenci będą mieli szansę na najlepsze wykorzystanie tego, co ma do zaoferowania brytyjski system edukacyjny; a po ukończeniu studiów otrzymają tytuł licencjata wydany przez Greenwich University.

2. Specjalny program praktyk OJT
OJT (On the job training) to specjalny program stażowy dla starszych studentów różnych firm na Wietnamskim Uniwersytecie Greenwich. Program ten ma na celu zapewnienie studentom 4-miesięcznego szkolenia podzielonego na 2 etapy, celem OJT jest przekazanie studentom praktycznej wiedzy, jest to okazja, aby pomóc studentom w doświadczeniu pracy w wybranych przez nich zawodach, gromadzeniu prawdziwych doświadczeń zawodowych, które pomoże ich przyszłej karierze po ukończeniu studiów.

3. Możliwości pracy po ukończeniu studiów
Absolwenci University of Greenwich in Vietnam zostaną zaproszeni do pracy w korporacji FPT, z 7 spółkami zależnymi, personelem prawie 30 000 osób oraz setkami wietnamskich i zagranicznych firm i korporacji.

4. Międzynarodowe środowisko uczenia się
Vietnam Greenwich University zawsze stara się zapewnić studentom wszechstronne i kompletne środowisko edukacyjne, a także przekazać studentom wartości profesjonalizmu. Studenci University of Greenwich in Vietnam będą się uczyć w środowisku podobnym do tego za granicą ze względu na międzynarodowy program nauczania, nauczyciele i studenci z wielu krajów świata.

5. Szansa na studia za granicą
Podczas studiów na University of Greenwich in Vietnam studenci będą mieli okazję poznać różne środowiska edukacyjne poza Wietnamem poprzez liczne wymiany studenckie, staże, programy konferencyjne, takie jak:

  • Szansa na studiowanie swojego kierunku studiów na brytyjskim Greenwich University
  • Szansa na poznanie rodzimego życia i kultury różnych krajów

6. Szansa na rozwój dzięki łańcuchom programów rozwoju osobistego (PDP)
Poza wiedzą zdobytą na zajęciach, studenci zostaną wszechstronnie opracowani z programem szkolenia umiejętności życiowych i społecznych, który obejmuje zajęcia koncentrujące się na rozwoju umiejętności i wiele ciekawych zajęć.

7. Koszt w wysokości 1/10 jest porównywalny ze studiami w Anglii
Wybierając University of Greenwich in Vietnam , studenci będą musieli zapłacić tylko 1/10 opłaty, którą zapłaciliby, gdyby wybrali studia w Anglii na ten sam tytuł licencjata wydany przez Greenwich University.