Vietnam National University, Hanoi - International School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiodący uniwersytet kraju

Wietnamski Uniwersytet Narodowy w Hanoi (VNU) jest pierwszym nowoczesnym uniwersytetem założonym w tym kraju i jednym z dwóch uniwersytetów krajowych w Wietnamie. Po raz pierwszy założony jako Uniwersytet Indochiński w 1906 roku, VNU przeszedł różne etapy rozwoju, aby stać się największym wszechstronnym centrum szkolnictwa wyższego i badań w Wietnamie. Każdego roku VNU produkuje ponad 5000 licencjatów, 2400 magisterskich i 200 lekarzy kończących ponad 110 programów licencjackich, 121 programów magisterskich i 112 programów doktoranckich w dziedzinie nauk przyrodniczych, technologii, ekonomii, nauk społecznych i humanistycznych, edukacji i studiów zagranicznych itp.

Wietnamski Uniwersytet Narodowy, Hanoi zajmuje specjalną pozycję w wietnamskim systemie szkolnictwa wyższego z dużą autonomią w organizacji, zgodnie ze specjalnym rozporządzeniem ogłoszonym przez premiera.

124329_Rankings.jpg

Międzynarodowe centrum VNU dla studentów i naukowców

Międzynarodowa Szkoła - Wietnamski Uniwersytet Narodowy w Hanoi (VNU-IS), założona w lipcu 2002 r., Jest jedną z pierwszych instytucji szkolnictwa wyższego, która oferuje wspólne międzynarodowe programy szkoleniowe.

Od momentu powstania VNU-IS odnotował niezwykły rozwój zarówno pod względem zakresu szkolenia, jak i jakości. Szkoła organizuje obecnie 8 stacjonarnych studiów licencjackich (w tym 5 programów z dyplomami przyznanymi przez VNU i 3 programy z dyplomami przyznanymi przez zagraniczne uniwersytety) oraz 5 wspólnych międzynarodowych programów dla absolwentów prowadzonych w języku angielskim.

Programy akademickie w VNU-IS są przeznaczone dla studentów, aby w pełni wykorzystać swój potencjał, a tym samym odnieść sukces w prawdziwym świecie. Dzięki współpracy z ponad 40 uniwersytetami na całym świecie, VNU-IS ma szerokie doświadczenie w przyjmowaniu międzynarodowych profesorów wizytujących i zagranicznych studentów z Europy, Ameryki, Afryki i Azji, a także w budowaniu międzynarodowego środowiska. Nasza społeczność profesorów i studentów obejmuje bogatą mieszankę kultur. Ta różnorodność dodaje dynamiki i głębi, świeżego zrozumienia i szerokiej perspektywy naszemu otoczeniu. Średniej wielkości zajęcia w VNUIS zapewniają również przyjazną atmosferę i bardzo osobisty poziom wsparcia dla studentów.

students, adult, asiasasint / Pixabay

Dlaczego warto wybrać VNU - IS

Edukacja wysokiej jakości

W VNU - IS naszym celem jest zapewnienie uczniom jak najszerszej oferty edukacyjnej, a także praktycznego doświadczenia w celu poszerzenia ich zakresu umiejętności i umiejętności. Ponadto VNU-IS zobowiązuje się do oferowania studentom możliwości odkrywania i sprawdzania się w dziedzinie badań akademickich, wspieranych przez doświadczonych opiekunów, którzy wprowadzają ich w najlepszą metodologię podejścia i rozwoju w celu naukowego przeprowadzenia najbardziej różnorodnych i angażujących badań.

Doskonałe usługi wsparcia dla studentów zagranicznych

VNU-IS zawsze stara się zapewnić studentom zagranicznym najlepsze możliwe doświadczenia edukacyjne. Dostępne usługi oferowane studentom zagranicznym obejmują ubieganie się o wizę, organizację zakwaterowania, a także szczegółowe wskazówki, jak dostosować się do zupełnie nowego środowiska. Ponadto czekają na Ciebie usługi poradnictwa psychologicznego, orientacja zawodowa, rozwój umiejętności miękkich, programy wymiany międzynarodowej i różnorodność działań!

Szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych i przyjazne środowisko

W VNU-IS możesz realizować własne interesy, nawiązywać przyjaźnie na całe życie i cieszyć się emocjami życia uniwersyteckiego w tak szybko zmieniającym się tysiącletnim mieście, w którym spotyka się starożytny i współczesny Wietnam. VNU-IS ma obecnie 10 różnych klubów studenckich, dzięki czemu możesz swobodnie dołączyć do tego, który najbardziej Ci odpowiada, a środowisko anglojęzyczne pomaga poczuć się jak w domu.

125583_image001.png

Lokalizacje

Hanoi

Address
C & E Building,
Hacinco Student village,
no.79 Nguy Nhu Kon Tum street

Hanoi, Hanoi, Wietnam

Hanoi

Address
G7 & G8 Building,
144 Xuan Thuy street

100000 Hanoi, Hanoi, Wietnam

Hanoi

Address
Kieu Mai street,
Phuc Dien Ward

Hanoi, Hanoi, Wietnam

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium