Canadian University Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kanadyjski Uniwersytet Dubai oferuje kanadyjski program nauczania oparty jest w samym sercu Dubaju, w obrębie kultury i wartości Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA). Kanadyjski Uniwersytet Dubaj (CUD) jest centralnie położony tuż przy Sheikh Zayed Road, w odległości krótkiego spaceru od stacji metra (Dubai Financial Centre Station). Założona w 2006 roku, kanadyjski Uniwersytet Dubaju składa się obecnie z Wydziału Architektury i Wnętrz, School of Business, School of Engineering, Applied Science and Technology oraz Szkoły Środowiska i Zdrowia. Oferujemy stopni licencjata i magistra. Nasz Angielski dla celów akademickich (EAP) Program jest dostępny dla tych studentów, którzy potrzebują dodatkowych umiejętności języka angielskiego.

10 powodów, aby wybrać kanadyjskiego University Dubai

Istnieje wiele powodów, aby wybrać kanadyjskiego University Dubai do studiów licencjackich lub magisterskich, ale niech nam powiedzieć, co odróżnia nas od naszych rówieśników:

 1. Program kanadyjska

Oferujemy naukę na podstawie kanadyjskiego programu, dając nam międzynarodowo uznaną jakość i wiarygodność.

 1. Opcja na studia w Kanadzie

Jako portal do kanadyjskiego szkolnictwa wyższego, można rozpocząć studia na czym CUD ukończenia studiów pierwszego i drugiego stopnia w jednej z naszych uczelni partnerskich w Kanadzie.

 1. Akredytacji ZEA

Wszystkie nasze programy są akredytowane przez Ministerstwo ZEA Wykształcenie: wyższe Spraw Edukacji.

 1. Międzynarodowy Wydział

Nasz międzynarodowy wydział są wysoko wykwalifikowani i inspirujące w swojej dziedzinie, wnosząc innowacyjne style nauczania i filozofii z całego świata.

 1. zatrudnienia absolwentów

Z wykształcenia opartego na kanadyjskiej zasady określonych efektów kształcenia, CUD absolwenci są wysoko szanse na rynku pracy w międzynarodowym rynku pracy.

 1. Elastyczne uczenie

Oferujemy elastyczne harmonogramy program - zajęcia wieczorne i weekendowe są dostępne zarówno dla programów studiów licencjackich i magisterskich.

 1. miejsce Biznes powiat

Mamy dogodną lokalizację w centrum w samym sercu biznesowej dzielnicy Dubaju, przy stanie akademickiej sztuki i obiektów rekreacyjnych.

 1. Student Podejście skoncentrowane

CUD jest student-centered uniwersytet, gdzie cenimy sukces studentów ponad wszystko.

 1. Możliwości badawcze

Nasze Centrum Badań zapewnia studentom możliwość udziału w nowatorskich badań na arenie międzynarodowej oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 1. wielokulturowej społeczności studentów

Mamy prawdziwie wielokulturowe środowisko uczenia się, ze studentami z ponad 100 narodowości.

Misja

Kanadyjski Uniwersytet Dubaj promuje kanadyjskich perspektyw w nauce, badaniach i aplikacji z uziemieniem w uznaniu i szacunku dla różnych kultur i wartości ZEA.

Wizja

Kanadyjski Uniwersytet Dubaj jest zobowiązana do przekazywania studentom międzynarodowym doświadczeniem akademickim, kierując się najwyższymi etyki edukacyjnych i korporacyjnych, dodając wartości do życia osobistego i zawodowego swoich absolwentów, a także społeczności, w których służą.

Cele instytucjonalne i cele

Cel 1:

Aby tworzyć i utrzymywać środowisko sprzyjające ciągłego uczenia się i doskonalenia, ciągle oceny wszystkich aspektów operacji CUD celu zapewnienia przydatności i doskonałości.

Cele:

1.1. W celu zapewnienia możliwości dla studentów, aby zwiększyć swoje doświadczenie w klasie poprzez wykorzystanie multimediów i zasobów internetowych.

1.2. Za pośrednictwem Urzędu sprawności instytucjonalnej, ciągle oceny naszej działalności jako nauczania i organizacji nauki i satysfakcji studentów i pracowników z wykonywaniem Uniwersytetu.

1.3. Aby korzystać systematycznego planowania w oparciu o dowody, rozwijać Uniwersytet zarówno pod względem operacyjnym i strategicznym.

Cel 2:

Przyjąć i pokazać entuzjazm i zaangażowanie wszystkich pracowników i studentów oraz wspieranie ambicji wszystkim poprzez zapewnienie im zarówno doskonałości akademickiej i doświadczenia wymaganego do sukcesu zawodowego

Cele:

2.1. W celu zapewnienia doskonałości w nauczaniu mierzona studenta i wzajemnej oceny.

2.2. Zapewnienie możliwości, w stosownych przypadkach, dla staży dla projektów i innych działań.

2.3. Do zaangażowania biznesu, rządu i nie dla profit ciągu Dubaju z pracy na Uniwersytecie.

Cel 3:

Aby wygenerować atmosferę godności i wzajemnego szacunku, zachęcając jednocześnie do debaty naukowej i badań stosowanych.

Cele:

3.1. Aby rozwinąć skupioną Centrum Badawczego, które odprowadzane są badania stosowane i angażuje zarówno pracowników i studentów w dążeniu do działalności naukowej.

3.2. Aby utrzymać otwarte i okresowe odczyty publiczne zachęcanie debaty zakorzenione w dyscypliny akademickiej na kwestiach o znaczeniu dla regionu,

3.3. Aby opracować, studentów i pracowników, kodeks postępowania to jest honorowane i respektowane w codziennej pracy na Uniwersytecie.

Cel 4:

Aby zaakceptować odpowiedzialność i wartość wkładu wszystkich zainteresowanych stron w szczególności w naszej pracy jako portal do nauki kanadyjskiego, a więc upewnij CUD University of Choice na naszym rynku docelowego, a jednocześnie pracodawcy z wyboru dla wszystkich akademickiego, zarządzania i personelu pomocniczego.

Cele:

4.1. Aby mieć jasną strategię współpracy i kooperacji z kanadyjskich policealne instytucji edukacyjnych oraz opracowanie umów współpracy, które odzwierciedlają tę strategię.

4.2. Systematyczne gromadzenie danych z podmiotami, wewnętrzne i zewnętrzne, dotyczące wykonywania Uniwersytetu, jego strategiczne położenie marki i jej możliwości rozwoju,

4.3. Aby nadal rozwijać bazę programów i liczby studentów, tak aby wypełnić misję i dostarczyć do strategicznego planu Uniwersytetu.

Cel 5:

Aby uwzględnić potrzeby wszystkich interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych poprzez zapewnienie wystarczających i odpowiednich zasobów, które są dostępne dla osiągnięcia wszystkich celów strategicznych i operacyjnych, zwiększając tym samym suwerenność na Uniwersytecie jako niezależnej instytucji szkolnictwa wyższego.

Cele:

5.1. Podjęcie systematycznego planowania zasobów dla potrzeb nauczania, wymagania dotyczące miejsca, biblioteka i wymagań związanych z obsługą studentów i technologii informacyjnej i do korzystania z tych planów jako podstawę do rozwoju budżetu i planowania strategicznego.

5.2. Aby starać się zabezpieczyć nasz status jako organizacji samofinansowania w możliwie najkrótszym czasie, przy użyciu nowych inwestycji dla ekspansji i rozwoju.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Health BScs » Widzieć Associate Degrees » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Bachelor of Arts in Communication in Advertisement

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

[+]

Absolwenci będą mieli umiejętności i wiedzę do publikowania, edycji, produkcji i badania treści reklamowych na rynku lokalnym i międzynarodowym.

[-]

Licencjat sztuki w komunikacji w dziennikarstwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

[+]

[-]

Licencjat sztuki w komunikacji w public relations

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Otrzymując solidne podstawy w zakresie praktycznego wykorzystania metod jakościowych i ilościowych i umiejętności, takich jak wiadomości piśmie, kopia pisania, planowania public relations i ogłoszenie design, absolwenci będą również przygotowane do wprowadzenia profesjonalnych pól takich jak publishing, Edycja, produkcji, badań planuje , [+]

Ten program jest w języku arabskim. Kliknij tutaj, aby przeczytać jego opis w języku arabskim

Otrzymując solidne podstawy w zakresie praktycznego wykorzystania metod jakościowych i ilościowych i umiejętności, takich jak wiadomości piśmie, kopia pisania, planowania public relations i ogłoszenie design, absolwenci będą również przygotowane do wprowadzenia profesjonalnych pól takich jak publishing, Edycja, produkcji, badań planuje ,

Mogą również znaleźć pracy w jakimkolwiek charakterze komunikacyjnej w obszarach tak różnych jak dyplomacji, biznesu, agencje rządowe, non-profit, stowarzyszeń zawodowych, firm medycznych i organizacji międzynarodowych.

... [-]

BBA

Bachelor of Business Administration w e-biznesie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

tudents w programie eBusiness nauczą te technologie są wykorzystywane w celu rozwiązania koncepcji biznesowych. Następnie, w symulowanym laboratorium, uczniowie zastosują takie pojęcia poznane dzięki zastosowaniu systemu aplikacji ERP (Enterprise Resource Planning), takiego jak SAP

[+]

E-biznes (elektroniczny biznes) optymalizuje nadejście technologii informacyjnych i komunikacyjnych jako narzędzia w celu zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstw. Dzisiejsze zarówno klienci i pracownicy są uprawnione do prowadzenia działalności poza tradycyjne statycznych stron internetowych. Obsługiwane przez inteligentnych technologii mobilnych, istnieje konieczność wpływania na internetowych inteligentnych systemów informatycznych w całym przedsiębiorstwie w celu uzyskania wartości biznesowych i uzyskać przewagę nad konkurencją. Takie technologie zapewniają efektywność operacyjną we wszystkich wewnętrznych obszarach funkcjonalnych (marketing i sprzedaż, produkcja, logistyka, zakupy i rachunkowość), w tym podmioty zewnętrzne podkreślające dynamicznych klientów i potrzeby dostawców. Studenci w ramach programu e-biznesu będą uczyć się, jak te technologie są wykorzystywane w celu rozwiązania koncepcji biznesowych. Następnie, w symulowanym laboratorium, uczniowie zastosują takie pojęcia poznane dzięki zastosowaniu systemu aplikacji ERP (Enterprise Resource Planning), takiego jak SAP... [-]


Bachelor of Business Administration w zakresie rachunkowości i finansów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Program BBA rachunkowości i finansów wyposaża absolwentów w wiedzę i umiejętności do pracy w dziedzinie Corporate Finanse i Rachunkowość. Studenci będą pełne ambitny program, który obejmuje kursy, takich jak bankowość, analiza papierów wartościowych, kapitału Analiza, Portfolio Management, rozporządzenia finansowego, Wealth Management, International Zarządzanie finansowe i systemy rachunkowości i Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF). [+]

Program BBA rachunkowości i finansów wyposaża absolwentów w wiedzę i umiejętności do pracy w dziedzinie Corporate Finanse i Rachunkowość. Studenci będą pełne ambitny program, który obejmuje kursy, takich jak bankowość, analiza papierów wartościowych, kapitału Analiza, Portfolio Management, rozporządzenia finansowego, Wealth Management, International Zarządzanie finansowe i systemy rachunkowości i Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF).

Korzyści

Absolwenci rachunkowości i programu Finanse są przygotowane do dynamicznym i pełnym wyzwań świecie finansów korporacyjnych, a także przygotowana do przodu w karierze zawodowej księgowych. Po programu, uczniowie zostaną umieszczone, aby przejść do swoich profesjonalnych programów wyznaczenia, w tym CMA, CFA i CA.... [-]


Licencjat z administracji biznesu w biznesie międzynarodowym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

BBA w International Business przygotowuje studentów do kariery menedżerskiej na coraz bardziej konkurencyjne i współzależne międzynarodowe rynki biznesowe. Podkreśla niezbędną wiedzę, umiejętności i techniki zarządzania niezbędne do prowadzenia międzynarodowych operacji biznesowych na coraz bardziej zmieniającym się rynku globalnym. [+]

Globalne możliwości wygenerowały zapotrzebowanie na menedżerów, którzy są kompetentni w zakresie międzynarodowych praktyk biznesowych i strategii. Jednak coraz więcej firm zdało sobie sprawę, że rynek obejmuje cały świat. Chociaż biznes międzynarodowy ma różne cechy wspólne z biznesem krajowym, różni się także pod wieloma względami.

Znaczenie międzynarodowego biznesu będzie nadal rosło, ponieważ coraz więcej firm angażuje się w pozyskiwanie międzynarodowe w celu pozyskania zasobów i komponentów. Dzisiejsze firmy postrzegają cały świat jako potencjalny rynek, zwiększając zapotrzebowanie na międzynarodowych specjalistów biznesowych, aby zapewnić najwyższej jakości produkty i usługi na całym świecie. Przyszłość międzynarodowych operacji biznesowych będzie ciągłym wzrostem, gdy dodatkowe firmy wkroczą na ten rynek.... [-]


BSc

Bachelor of Business Administration w marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

BBA w marketingu przygotowuje studentów do osiągnięcia sukcesu w zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym. To zapewnia studentom zrozumienia wszystkich aspektów funkcji marketingowej w organizacji. Studenci będą narażone na obecnych teorii i praktyki zachowań konsumentów, badania marketingowe, sprzedaży, handlu detalicznego, reklamy i promocji, branding i e-marketingu. [+]

Marketing jest nieodłączną częścią każdej udanej operacji biznesowych. Jednym z działań marketingowych Premier jest zrozumienie oczekiwań klientów wartości i opracowanie planu marketingowego, który spełni te oczekiwania i przekracza we właściwym czasie, we właściwym miejscu i we właściwej cenie.

Rzeczywiście, w dzisiejszym bardzo konkurencyjnym środowisku globalnego biznesu, strategiczne pozycjonowanie produktów / usług i marek są uważane za krytyczne czynniki sukcesu dla praktycznie wszystkich organizacji. Organizacje wymagają proaktywne strategie marketingowe, niezbędne do spełnienia wymagań klientów, zdobyć trwałej przewagi konkurencyjnej i zwiększenia efektywności finansowej. BBA w marketingu przygotowuje studentów do osiągnięcia sukcesu w zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym. Zapewnia studentom zrozumienie wszystkich aspektów funkcji marketingowej w organizacji. Studenci będą narażeni na bieżące teorie i praktyki zachowań konsumenckich, badań marketingowych, sprzedaży, sprzedaży detalicznej, reklamy i promocji, brandingu i e-marketingu.... [-]


Bachelor of Science in Environmental Health Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

[+]

Gospodarowanie odpadami [-]

Bachelor of Science in Interior Design

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

[+]

Absolwenci z tytułem magistra w aranżacji wnętrz będą wyposażone

Umiejętności twórcze i analityczne <li> Zrozumienie otoczenia ekonomicznego, społecznego, konstrukcyjnego i prawnego, w którym działa praktyka projektowania wnętrz.</li> <li> Znajomość profesjonalnego wzornictwa i wartości etycznych.</li> <li> Dobra znajomość i sprawdzona umiejętność w zakresie podstaw projektowania wnętrz.</li> <li> Zwiększona zdolność komunikacji graficznej i ustnej</li> <li> Dobra znajomość wewnętrznych systemów budowlanych, kodów i odpowiednich materiałów.</li>

Możliwości zawodowe... [-]


Bachelor of Science in Network Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

[+]

Programista sieciowy [-]

Bachelor of Science in Telecommunication Engineering

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

[+]

Program otwiera drzwi do szerokiego spektrum możliwości rozwoju zawodowego i możliwości dalszych zaawansowanych studiów dla swoich absolwentów. Kariera w telekomunikacji obejmują:

[-]

Licencjat administracji biznesu w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

BBA w Human Resource Management przygotowuje studentów do przyczynić się zarówno strategicznym i operacyjnym na rozwój danej organizacji jej pracowników. Studenci w ramach programu będzie badać strategiczne Rekrutacja, wynagrodzeń i świadczeń, pracowników i stosunków pracy, zintegrowane systemy ludzkie rozwój zasobów oraz procesów wspomagania decyzji. [+]

Jak technologie informacyjne przejść do standaryzacji procesów biznesowych, kapitał ludzki staje się jednym z najważniejszych zasobów organizacji. Ciągle zmieniających przemysłowych i handlowych praw w miejscu pracy i internacjonalizacji i globalizacji przedsiębiorstw sprawiły, że zarządzanie zasobami ludzkimi staje się krytyczna strategiczny wymiar we wszystkich organizacjach.

BBA w Human Resource Management przygotowuje studentów do przyczynić się zarówno strategicznym i operacyjnym na rozwój danej organizacji jej pracowników. Studenci w ramach programu będzie badać strategiczne Rekrutacja, wynagrodzeń i świadczeń, pracowników i stosunków pracy, zintegrowane systemy ludzkie rozwój zasobów oraz procesów wspomagania decyzji.... [-]


Licencjat

Bachelor of Architecture

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Program studiów zapewnia studentom dobre zrozumienie obszarów funkcjonalnych, w tym architektury narzędzi do projektowania, metodologii i filozofii projektowania, konstrukcji, sprzymierzonych z podejmowania decyzji i skutecznych sposobów prezentacji. Kursy wymienione zgodnie z wymogami programu obejmuje wszystkie akademickich i zawodowych dziedziny architektury, jak określono w kanadyjskiej Izby Architektura Certyfikacji (CACB). [+]

Bachelor of Architecture studiów zapewni Ci dobre zrozumienie obszarów funkcjonalnych Architektury, w tym narzędzi do projektowania, metod projektowania i filozofii projektowania, sprzymierzonych z podejmowania decyzji i skutecznych sposobów prezentacji. Będzie rozwijać swoją wiedzę o wartościach architektonicznych profesjonalnych i etycznych i wprowadzenia do środowiska pracy praktyki architektonicznej. W całym programie można tworzyć dobre zrozumienie i udowodnioną zdolność w podstawach projektowania architektonicznego, poprawić swoje umiejętności w zakresie komunikacji graficznej i ustnych oraz opracowanie szczegółowej wiedzy o systemach budowlanych, kodeksów i odpowiedniej technologii i materiałów, jak również uznanie i czułość kierunku, ekologii i ochrony środowiska. Korzyści Absolwenci z tytułem licencjata z aranżacji wnętrz zostaną wyposażeni w:... [-]


Bachelor of Computer and Networking Engineering Technology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

[+]

Możliwości zawodowe

[-]

Filmy

Kontakt

Canadian University Dubai

Adres 1st Interchange, Sheikh Zayed Road
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Strona internetowa http://www.cud.ac.ae/