Przeczytaj oficjalny opis

Dubajski Instytut Wzornictwa i Innowacji (DIDI) oferuje unikalne kształcenie w zakresie projektowania w postaci czteroletniego studia licencjackie (BD) . Pierwszy tego rodzaju w tym regionie program nauczania DIDI został opracowany we współpracy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) i Parsons School of Design i oferuje wyróżniający się program, mocno osadzony w myśleniu o myśleniu projektowym i kreatywnym rozwiązywaniu problemów.

Otwarcie drzwi jesienią 2018 r. DIDI jest prywatnym Instytutem Projektowania w Niemczech.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubajski Instytut Wzornictwa i Innowacji uważa, że ​​przyszłość edukacji projektowej jest eksperymentalna, transformatywna, destrukcyjna i interdyscyplinarna. Chcemy stać się szkołą dla przyszłych pokoleń twórców zmian, którzy zapoczątkują i będą tworzyć trwałe rozwiązania projektowe dla dzisiejszych problemów z myślą o jutrzejszym społeczeństwie.

DIDI przygotowuje uczniów do skutecznego reagowania na szybko zmieniający się świat z przenoszonymi umiejętnościami, które są cross-dyscyplinarne i rozwiązywanie problemów przez projektowanie. Wyposażymy następnego pokolenia twórców zmian w projektowanie jako narzędzie do tworzenia pozytywnych zmian. Nasi uczniowie zdobędą umiejętności wizualne i możliwości technologiczne w celu rzemiosła, kształtowania i tworzenia trwałej przyszłości. DIDI będzie wspierać pojawiające się talenty projektowe w całym regionie dzięki otwartemu i współzależnemu podejściu, które docenia współpracę i partnerstwo. Inwestujemy w zintegrowane innowacje w zakresie programów nauczania i eksperymenty technologiczne.

  • DIDI stworzy liderów i wpływów XXI wieku.
  • DIDI dostarczy światowej klasy program nauczania i badania globalne w celu stworzenia nowej generacji wykwalifikowanych osób w regionie.
  • DIDI zapewni nowy ekosystem doświadczeń w zakresie uczenia się.
  • DIDI zapewni studentom mentoring i dostęp do wsparcia inkubacyjnego.
  • DIDI użyje wzoru jako nowego języka zmiany.

58555_16123_104_Aerial_View_01-min.jpg

CAMPUS DIDI oferuje miejsca na kreatywne podejście do inspiracji.

Kampus DIDI dostarczy interaktywnych i współczesnych przestrzeni roboczych dla młodych projektantów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w sercu Creative Community w d3.

Zaprojektowany przez Foster + Partners, kampus tworzy niepowtarzalne środowisko uczenia się dla uczniów, aby pielęgnować i pokazać ich innowacyjność i kreatywność.

"Społeczna" klatka schodowa w samym sercu budynku łączy wszystkie sześć kondygnacji, tworząc nieformalne przestrzenie do interakcji, debaty i wyświetlanie oraz łączenie studiów razem. Różnorodne podłogi na każdym poziomie tworzą dynamiczne wewnętrzne tarasy, które wychodzą na centralne atrium.

Przestrzeń jest rozmieszczona w pracowni "mega" , wraz ze światowymi udogodnieniami, umożliwiając wzajemną współpracę między dyscyplinami projektowymi, zapewniając jednocześnie studentom i wykładowcom dynamiczne środowisko. Kampus jest rozłożony na 100.000 stóp kwadratowych w Creative Community w d3 i będzie mógł pomieścić 550 studentów.

PO STUDIA

Studenci mieszkający w Dubaju będą mieli pozazdroszczenia dostęp do niezwykłego kalendarza wydarzeń projektowych, w tym Dubai Design Week, Dubai Design Days Fashion Forward i Abwab. Futurystyczne miasto Dubaju szczyci się złocistymi plażami, pustyniami i rozwijającą się sztuką i ulicą kulturowej scenerii, nad zapierającym dech w piersiach panoramą Dubaju.

Futurystyczny, wielokulturowy i bezpieczny, Dubaj to miasto innowacji, który przyjmuje jutrzejszych twórców zmian.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) to prywatna uczelnia non-profit, akredytowana przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. ... [+]

Zlokalizowany w sercu dzielnicy projektowej Dubaju, d3, Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) jest prywatną uczelnią non-profit, akredytowaną przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego jako uniwersytet. Dzięki pierwszemu nabyciu w 2018 r. DIDI koncentruje się na pielęgnowaniu, mentorowaniu i tworzeniu nowej generacji projektantów.

DIDI nawiązał strategiczną współpracę z Massachusetts Institute of Technology (MIT) i The School School Parsons School of Design, aby opracować program nauczania, który ma na celu umożliwienie uczniom odwzorowania własnej czteroletniej podróży edukacyjnej, której kulminacją będzie pierwszy zintegrowany region Bachelor of Design degree , z wyborem koncentracji w obszarach projektowania produktów, projektowania multimediów, projektowania mody i zarządzania projektami strategicznymi .... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Student Life at DIDI

The Vision of DIDI

The Institute

The Future

http://didi.ae/
Address
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 3434 392