Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dubajski Instytut Wzornictwa i Innowacji (DIDI) oferuje unikalne kształcenie w zakresie projektowania w postaci czteroletniego studia licencjackie (BD) . Pierwszy tego rodzaju w tym regionie program nauczania DIDI został opracowany we współpracy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) i Parsons School of Design i oferuje wyróżniający się program, mocno osadzony w myśleniu o myśleniu projektowym i kreatywnym rozwiązywaniu problemów.

Otwarcie drzwi jesienią 2018 r. DIDI jest prywatnym Instytutem Projektowania w Niemczech.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubajski Instytut Wzornictwa i Innowacji uważa, że ​​przyszłość edukacji projektowej jest eksperymentalna, transformatywna, destrukcyjna i interdyscyplinarna. Chcemy stać się szkołą dla przyszłych pokoleń twórców zmian, którzy zapoczątkują i będą tworzyć trwałe rozwiązania projektowe dla dzisiejszych problemów z myślą o jutrzejszym społeczeństwie.

DIDI przygotowuje uczniów do skutecznego reagowania na szybko zmieniający się świat z przenoszonymi umiejętnościami, które są cross-dyscyplinarne i rozwiązywanie problemów przez projektowanie. Wyposażymy następnego pokolenia twórców zmian w projektowanie jako narzędzie do tworzenia pozytywnych zmian. Nasi uczniowie zdobędą umiejętności wizualne i możliwości technologiczne w celu rzemiosła, kształtowania i tworzenia trwałej przyszłości. DIDI będzie wspierać pojawiające się talenty projektowe w całym regionie dzięki otwartemu i współzależnemu podejściu, które docenia współpracę i partnerstwo. Inwestujemy w zintegrowane innowacje w zakresie programów nauczania i eksperymenty technologiczne.

  • DIDI stworzy liderów i wpływów XXI wieku.
  • DIDI dostarczy światowej klasy program nauczania i badania globalne w celu stworzenia nowej generacji wykwalifikowanych osób w regionie.
  • DIDI zapewni nowy ekosystem doświadczeń w zakresie uczenia się.
  • DIDI zapewni studentom mentoring i dostęp do wsparcia inkubacyjnego.
  • DIDI użyje wzoru jako nowego języka zmiany.

58555_16123_104_Aerial_View_01-min.jpg

CAMPUS DIDI oferuje miejsca na kreatywne podejście do inspiracji.

Kampus DIDI dostarczy interaktywnych i współczesnych przestrzeni roboczych dla młodych projektantów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w sercu Creative Community w d3.

Zaprojektowany przez Foster + Partners, kampus tworzy niepowtarzalne środowisko uczenia się dla uczniów, aby pielęgnować i pokazać ich innowacyjność i kreatywność.

"Społeczna" klatka schodowa w samym sercu budynku łączy wszystkie sześć kondygnacji, tworząc nieformalne przestrzenie do interakcji, debaty i wyświetlanie oraz łączenie studiów razem. Różnorodne podłogi na każdym poziomie tworzą dynamiczne wewnętrzne tarasy, które wychodzą na centralne atrium.

Przestrzeń jest rozmieszczona w pracowni "mega" , wraz ze światowymi udogodnieniami, umożliwiając wzajemną współpracę między dyscyplinami projektowymi, zapewniając jednocześnie studentom i wykładowcom dynamiczne środowisko. Kampus jest rozłożony na 100.000 stóp kwadratowych w Creative Community w d3 i będzie mógł pomieścić 550 studentów.

PO STUDIA

Studenci mieszkający w Dubaju będą mieli pozazdroszczenia dostęp do niezwykłego kalendarza wydarzeń projektowych, w tym Dubai Design Week, Dubai Design Days Fashion Forward i Abwab. Futurystyczne miasto Dubaju szczyci się złocistymi plażami, pustyniami i rozwijającą się sztuką i ulicą kulturowej scenerii, nad zapierającym dech w piersiach panoramą Dubaju.

Futurystyczny, wielokulturowy i bezpieczny, Dubaj to miasto innowacji, który przyjmuje jutrzejszych twórców zmian.

Lokalizacje

Dubai

http://didi.ae/

Address
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 3434 392