Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) oferuje unikalne wykształcenie projektowe, w postaci czteroletniego Bachelor of Design Degree (BDes). Pierwszy tego rodzaju program w regionie, program nauczania DIDI został opracowany we współpracy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) i Parsons School of Design, i oferuje wyjątkowy program, mocno osadzony w myśleniu projektowym i kreatywnym rozwiązywaniu problemów.

DIDI jest prywatnym, niekomercyjnym Institute of Design, który został otwarty jesienią 2018 roku.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubai Institute of Design and Innovation uważa, że przyszłość edukacji projektowej jest eksperymentalna, transformacyjna, zakłócająca i interdyscyplinarna. Zamierzamy stać się szkołą wyboru dla następnej generacji osób wprowadzających zmiany, które będą wymyślać i tworzyć rozwiązania w zakresie zrównoważonego projektowania dla dzisiejszych problemów z korzyścią dla społeczeństwa przyszłości.

DIDI przygotowuje uczniów do skutecznego reagowania na szybko zmieniający się świat dzięki umiejętnościom, które są interdyscyplinarne i rozwiązują problemy z założenia. Wyposażymy następną generację osób wprowadzających zmiany w wykorzystanie projektu jako narzędzia do tworzenia pozytywnych zmian. Nasi uczniowie uczą się alfabetyzacji wizualnej i możliwości technologicznych do tworzenia, kształtowania i tworzenia zrównoważonej przyszłości. DIDI wspiera wschodzące talenty projektowe w całym regionie poprzez otwarte i oparte na współpracy podejście, które ceni sobie współpracę i partnerstwo. Inwestujemy w zintegrowane innowacje programowe i eksperymenty technologiczne.

  • DIDI tworzy liderów i autorytetów XXI wieku.
  • DIDI zapewnia światowej klasy program nauczania i globalne badania w celu stworzenia nowej generacji wykwalifikowanych osób w regionie.
  • DIDI zapewnia nowy ekosystem doświadczeń edukacyjnych.
  • DIDI zapewnia studentom opiekę mentorską i dostęp do wsparcia inkubacji.
  • DIDI wykorzystuje design jako nowy język zmian.

137175_Studio.jpg

KAMPUS DIDI OFERUJE MIEJSCE NA KREATYWNE UMYSŁY DO INSPIRACJI.

Kampus DIDI zapewnia interaktywne i współczesne przestrzenie robocze dla młodych projektantów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w samym sercu Dzielnicy Projektów w d3.

Kampus, zaprojektowany przez partnerów Foster +, tworzy unikalne środowisko do nauki dla studentów, które pielęgnują i prezentują swoją innowacyjność i kreatywność.

Przestrzeń jest rozmieszczona w „mega” studyjnej scenerii wraz ze światowej klasy obiektami, umożliwiając współpracę między dyscyplinami projektowania, łącząc studentów i wykładowców w dynamicznym środowisku.

POZA STUDIO

Studenci mieszkający w Dubaju będą mieli godny pozazdroszczenia dostęp do niesamowitego kalendarza wydarzeń projektowych, które obejmują Dubai Design Week, Dubai Design Days, Fashion-Forward i Sole DXB. Futurystyczne miasto Dubaj szczyci się złotymi plażami, pustyniami oraz rosnącą sceną sztuki i kultury ulicznej, na tle zapierającej dech w piersiach panoramy Dubaju.

Futurystyczny, wielokulturowy i bezpieczny Dubaj to miasto innowacji, które wita przyszłych decydentów.

Lokalizacje

Dubai

http://didi.ae/

Address
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 3434 392

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium