Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

o EIBFS

Założona w 1983 roku, Instytut Arabskie dla bankowości i finansów Studies (EIBFS) oferuje programy światowej klasy edukacji, szkoleń i pokrewne usługi w zakresie bankowości i finansów w trzech stanu uczelniach artystycznych strategicznie położonych w Sharjah, Abu Dhabi i Dubaju , Zobowiązała się do inicjatywy Emiratisation, EIBFS wspiera obywateli ZEA poprzez dostarczanie najwyższej klasy zaplecze szkoleniowe i rozwoju zawodowego zachęcający w sektorze bankowości i usług finansowych.

EIBFS został globalnie zintegrowane z różnych wiodących instytutów i uniwersytetów świata, aby przynieść i oferują najlepsze programy i kursy z zakresu bankowości i finansów do ZEA.

EIBFS wniosła znaczący wkład do życia i kariery tysięcy studentów i specjalistów pracujących w obszarze domeny bankowości i finansów obsługiwanego przez jego wysoce wykwalifikowany i doświadczony akademików i trenerów korporacyjnych.

EIBFS doświadczyła znacznego wzrostu w ostatnich latach, zwłaszcza w liczbie studentów i stażystów, programów naukowych i szkoleniowych, kampusach stron, wykładowców i pracowników, absolwentów i różnych innych wymiarach.

Każdego roku, instytut wita tysiące studentów i stażystów z całej ZEA kształcić, pociąg i oferują szeroki zakres usług bankowych i finansowych możliwości uczenia obsługiwanych przez najlepszych w klasie badawczych, ekspertyz, programów i urządzeń.

Lokalizacje

Dubai

Emirates Institute for Banking & Financial Studies

Address
EIBFS Dubai Campus
Dubai International Academic City
Al Ruwayyah 2
Opposite Zayed University

341400 Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 4 607 0444

Abu Dabi

Emirates Institute For Banking and Financial Studies

Address
EIBFS Abu Dhabi Campus
Al Moroor Street
Next to the Emirates Centre for
Strategic Studies and Research

7108 Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 2 446 4666

Sharjah

Emirates Institute for Banking & Financial Studies

Address
EIBFS Sharjah Campus
Opposite Sharjah Immigration
& UAE Central Bank

4166 Sharjah, Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 6 572 8880

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium