Przeczytaj oficjalny opis

o EIBFS

Założona w 1983 roku, Instytut Arabskie dla bankowości i finansów Studies (EIBFS) oferuje programy światowej klasy edukacji, szkoleń i pokrewne usługi w zakresie bankowości i finansów w trzech stanu uczelniach artystycznych strategicznie położonych w Sharjah, Abu Dhabi i Dubaju , Zobowiązała się do inicjatywy Emiratisation, EIBFS wspiera obywateli ZEA poprzez dostarczanie najwyższej klasy zaplecze szkoleniowe i rozwoju zawodowego zachęcający w sektorze bankowości i usług finansowych.

EIBFS został globalnie zintegrowane z różnych wiodących instytutów i uniwersytetów świata, aby przynieść i oferują najlepsze programy i kursy z zakresu bankowości i finansów do ZEA.

EIBFS wniosła znaczący wkład do życia i kariery tysięcy studentów i specjalistów pracujących w obszarze domeny bankowości i finansów obsługiwanego przez jego wysoce wykwalifikowany i doświadczony akademików i trenerów korporacyjnych.

EIBFS doświadczyła znacznego wzrostu w ostatnich latach, zwłaszcza w liczbie studentów i stażystów, programów naukowych i szkoleniowych, kampusach stron, wykładowców i pracowników, absolwentów i różnych innych wymiarach.

Każdego roku, instytut wita tysiące studentów i stażystów z całej ZEA kształcić, pociąg i oferują szeroki zakres usług bankowych i finansowych możliwości uczenia obsługiwanych przez najlepszych w klasie badawczych, ekspertyz, programów i urządzeń.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Misja Cele ... [+]

Misja

Cele [-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Abu Dabi Sharjah
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Ład korporacyjny Islamski księgowe Metodologia badania Rok 4 ... [+]

Ład korporacyjny Islamski księgowe Metodologia badania

Rok 4

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Abu Dabi Sharjah
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to the Emirates Institute for Banking and Financial Studies