Przeczytaj oficjalny opis

Wizja

Być wiodącym instytutem stomatologicznym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i regionie GCC, poświęcony dążeniu do doskonałości akademickiej, a także wnosząc cenny wkład do społeczności w zakresie stomatologicznej opieki zdrowotnej.

Misja

Aby przygotować absolwentów, którzy mają solidną wiedzę i umiejętności kliniczne w zawodzie dentysty. RAKCODS jest zaangażowany w przyczynianie się do rozwoju wiedzy poprzez wspieranie badań prowadzonych przez jego wykładowców i studentów, zgodnie z praktykami etycznymi, w procesie uczenia się przez całe życie.

Wirtualna podróż


Wyposażenie kampusu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec odio odio, laoreet ut feugiat vitae, eleifend at augue. Aliquam libero mauris, vehicula a volutpat tristique, varius quis erat. W ullamcorper odio vel urna aliquet vestibulum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec odio odio, laoreet ut feugiat vitae, eleifend at augue. Aliquam libero mauris, vehicula a volutpat tristique, varius quis erat. W ullamcorper odio vel urna aliquet vestibulum.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

RAKCODS