Przeczytaj oficjalny opis

SAE jest wiodącym na świecie pedagogiem w kreatywnych branżach medialnych. Założona w 1976 roku, teraz rozciąga się na całym świecie z 55 kampusów w 28 krajach.

W Dubaju SAE zapewnia kursy dla ponad 300 studentów.

SAE oferuje akredytowane kursy rządowe, w tym certyfikaty, dyplomy i studia licencjackie. Nasze programy obejmują 5 specjalistycznych strumieni dyscyplin:

 • Animacja
 • Audio
 • Projekt
 • Film
 • Gry

W SAE jesteśmy dumni z dostarczania wyjątkowych programów w światowej klasy obiektach. Zapewniamy naszym studentom wyjątkową edukację, uznawane na całym świecie kwalifikacje i umiejętności istotne dla branży.

Nasi absolwenci naprawdę mają przewagę konkurencyjną.

SAE DUBAI

Centralnie położony hotel SAE Dubai jest częścią tętniących życiem, tętniących życiem miast Media i Internet oraz Dubai Knowledge Village. To społeczność artystyczna i kulturalna miasta. Kampus szczyci się dużą i różnorodną społecznością studencką oraz zespołem oddanych, kompetentnych specjalistów zaangażowanych w najlepsze praktyki nauczania i uczenia się.

SAE Dubai oferuje:

 • Indywidualna uwaga i możliwości wspólnego uczenia się
 • Standardowe wyposażenie i urządzenia
 • Specjalistyczne krótkie kursy
 • Specjalistyczne klasy mistrzowskie
 • Linki z wieloma studiami w sąsiednich kreatywnych społecznościach
 • Aktywna i gościnna Rada Przedstawicieli Studentów
 • Silne więzi z różnymi firmami audio, filmowymi, graficznymi, webowymi, grami i animacjami

Udogodnienia:

 • Obiekty światowej klasy od 2005 roku
 • Zupełnie nowy kampus w Dubaju ze świetnym klimatem
 • Analogowe i cyfrowe akustycznie zbalansowane studia nagraniowe
 • Wiele pokojów kontrolnych
 • Super wielkości zielony ekran i studio fotograficzne
 • Ogromny pakiet edycji online
 • Oświetlenie sufitowe
 • Wysokiej klasy aparaty fotograficzne
 • Wiodące w branży oprogramowanie

Nasza historia

SAE AUSTRALIA

Firma SAE powstała w Australii w 1976 roku jako pierwszy na świecie instytut inżynierii dźwięku. Wczesne sukcesy SAE i zapotrzebowanie na praktyczne, teoretyczne i odpowiednie dla branży szkolenia szybko doprowadziły do ​​powstania innych kampusów w całym kraju. W 1982 r. SAE posiadało kampusy w Brisbane, Sydney, Melbourne, Adelaide i Perth. Kampus w Byron Bay, oferujący niedoścignione zaplecze audio, został otwarty w 2003 roku.

Od ustanowienia pierwszych instytutów i kursów SAE wprowadzono akredytowane przez rząd kwalifikacje VET i szkolnictwa wyższego. Firma SAE rozwinęła się, by stać się światowym liderem w kreatywnej edukacji medialnej.

W 2004 r. SAE przejął Qantm College, czołowego edukatora w dziedzinie mediów cyfrowych, specjalizującego się w animacji 3D, projektowaniu i programowaniu gier, tworzeniu stron internetowych i projektowaniu graficznym.

Qantm, jeden z pierwszych dostawców usług edukacyjnych oferujących programy studiów w zakresie projektowania gier, ma imponujący rodowód. Uczelnia powstała w 1996 r. Dzięki zbiorowemu wsparciu:

 • Departament Rozwoju i Innowacji w Queensland
 • Arts Queensland
 • Terytorium Północnego Terytorium
 • University of Queensland
 • University of Southern Queensland
 • James Cook University
 • Uniwersytet Griffith
 • TAFE Queensland

Wraz z SAE, Qantm od tego czasu rozszerzyła się na arenę globalną jako wybitny pedagog mediów cyfrowych.

W lutym 2011 r. Instytut SAE i Qantm College stały się częścią Navitas, wiodącego globalnego dostawcy usług edukacyjnych.

Skonsolidowana wiedza i zasoby SAE, Qantm i Navitas zapewniają naszym studentom umiejętności i wiedzę branżową, których potrzebują, aby zdobyć satysfakcjonującą karierę w przemyśle rozrywkowym i kreatywnym.

Instytut SAE i Qantm College, jako część Navitas, są obecnie znane jako SAE Australia.

SAE INTERNATIONAL

Po sukcesie SAE w Australii, pierwszy zagraniczny kampus SAE został otwarty w Londynie w 1985 roku. Podobnie jak w Australii, na arenie międzynarodowej, SAE okazało się bardzo skuteczne w dostarczaniu wysokiej jakości, praktycznego i teoretycznego programu dla początkujących profesjonalistów przemysł muzyczny.

Niedługo po otwarciu kampusu w Londynie SAE założyło swój pierwszy europejski instytut w Monachium. Monachium miało być pierwszym z wielu zagranicznych instytutów SAE na całym świecie.

W połowie lat 90. SAE miało ugruntowaną pozycję w Europie, Azji i Nowej Zelandii. Pierwszy z 7 kampusów otwarto w USA w 1998 roku.

Od naszych skromnych początków w Sydney, SAE obejmuje dziś 53 kampusy w 27 krajach. Począwszy od Audio, SAE International ewoluowało przez lata, a teraz oferuje również kwalifikacje w innych kreatywnych dyscyplinach medialnych - animacja, projektowanie, dziennikarstwo cyfrowe, film, gry i sieci

Wszystkie nasze kursy są zgodne z podstawowymi zasadami SAE - wysokiej jakości, ukierunkowane na branżę, praktyczne i teoretyczne możliwości edukacyjne dla kreatywnych i utalentowanych osób.

O Navitas

Navitas jest australijskim liderem globalnej edukacji oferującym programy przeduniwersyteckie i uniwersyteckie, kursy języka angielskiego, edukację imigrantów i usługi rozliczeniowe, kreatywne kształcenie w mediach, rekrutację studentów, rozwój zawodowy i szkolenia korporacyjne dla ponad 80 000 studentów w sieci ponad 100 szkół wyższych i kampusów w 23 krajach. Navitas jest ASX Top 200 Company.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

SAE Institute UAE

Podejmij tytuł Bachelor of Animation w SAE i zdobądź doświadczenie we wszystkich aspektach animacji. Studenci będą rozwijać podstawowe umiejętności i wiedzę w tej ekscytu ... [+]

Podejmij tytuł Bachelor of Animation w SAE i zdobądź doświadczenie we wszystkich aspektach animacji. Studenci będą rozwijać podstawowe umiejętności i wiedzę w tej ekscytującej branży w obszarach takich jak modelowanie 3D, animacja postaci, takielunek, tekstury, zarządzanie projektami, praca zespołowa, oświetlenie, renderowanie i komponowanie.

Rozwijanie solidnej wiedzy na temat tych obszarów zapewnia uczniom solidne podstawy i kontekst do dalszych badań przed szczegółowym zbadaniem obszarów specjalistycznych.

Podczas pobytu w SAE poznasz standardowe oprogramowanie branżowe, takie jak Maya, Autodesk 3D MAX i Adobe Creative Suite.

Podejmiesz wyspecjalizowane jednostki przeznaczone dla studentów do udziału w rzeczywistych projektach pod okiem doświadczonego personelu SAE. Dzięki temu wyjątkowemu stylowi nauczania zaprezentujesz swoje umiejętności i wiedzę techniczną we wspólnym i kreatywnym środowisku nauczania opartym na studiach.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute UAE

Podejmij tytuł Bachelor of Audio w SAE i zdobądź umiejętności potrzebne do kariery w branży audio. Stosuj umiejętności i wiedzę w obszarach produkcji studyjnej, postprodu ... [+]

Podejmij tytuł Bachelor of Audio w SAE i zdobądź umiejętności potrzebne do kariery w branży audio. Stosuj umiejętności i wiedzę w obszarach produkcji studyjnej, postprodukcji i dźwięku na żywo przy użyciu standardowego oprogramowania i wielkoformatowych pulpitów audio takich gigantów branżowych jak Neve, SSL, Audient i innych.

Podczas Twojego pobytu w SAE będziesz uczyć się na różnych standardach oprogramowania, w tym Pro Tools, Logic Pro X, Ableton Live i innych.

Podejmiesz wyspecjalizowane jednostki przeznaczone dla studentów do udziału w rzeczywistych projektach pod okiem doświadczonego personelu SAE. Dzięki temu wyjątkowemu stylowi nauczania zaprezentujesz swoje umiejętności i wiedzę techniczną we wspólnym i kreatywnym środowisku nauczania opartym na studiach.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute UAE

Podejmij tytuł Bachelor of Design (Graphic Design) w SAE i rozpocznij swoją karierę w nieograniczonym świecie branży projektowej. Odkryj wszystkie obszary projektowania o ... [+]

Podejmij tytuł Bachelor of Design (Graphic Design) w SAE i rozpocznij swoją karierę w nieograniczonym świecie branży projektowej. Odkryj wszystkie obszary projektowania od typografii, pre-press, projektowania dla mediów drukowanych i cyfrowych plus wiele innych. Skoncentrujesz się na tworzeniu obrazów wizualnych i rozwiniesz szerokie zrozumienie we wszystkich obszarach branży projektowej, ze szczególnym uwzględnieniem projektowania graficznego i komponentów projektowania stron internetowych i nie tylko.

Będziesz studiować koncepcje i metodologie rysowania za pomocą różnych mediów, z naciskiem na czerpanie z życia, w tym studia anatomiczne i techniki perspektywy dla środowiska i budowy postaci.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 8 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute UAE

SAE Bachelor of Film to praktyczny kurs filmowy poświęcony dotykowym trudnym elementom tworzenia filmów w czasach nowożytnych. Nowe formy dystrybucji filmów zmieniły środ ... [+]

SAE Bachelor of Film to praktyczny kurs filmowy poświęcony dotykowym trudnym elementom tworzenia filmów w czasach nowożytnych. Nowe formy dystrybucji filmów zmieniły środowisko oglądania filmów, ale fundamentalne umiejętności potrzebne do tworzenia filmów są nadal kluczowe dla przyszłości produkcji filmowej.

Umiejętności miękkie są nieocenionymi atrybutami dla uczniów i są nauczane poprzez organizowanie produkcji filmowych na poziomie uczniów. Komunikacja, planowanie i umiejętności organizacyjne są podstawą jednostek studyjnych dostarczonych na etapie II wraz z podstawowymi umiejętnościami. Stworzenie wysokiej jakości filmów krótkometrażowych o wysokich wartościach produkcyjnych prowadzi studentów przez to połączone techniczne i zorientowane na ludzi dostarczanie, dając im możliwość odskoczni we wszystkich dziedzinach filmowania.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
SAE Institute UAE

Podejmij tytuł Bachelor of Games Development w SAE i zdobądź doświadczenie w programowaniu lub projektowaniu gier. Zastosuj umiejętności i wiedzę w tej ekscytującej branż ... [+]

Podejmij tytuł Bachelor of Games Development w SAE i zdobądź doświadczenie w programowaniu lub projektowaniu gier. Zastosuj umiejętności i wiedzę w tej ekscytującej branży w obszarach takich jak projektowanie poziomów, tworzenie gier społecznościowych i mobilnych, programowanie gier, programowanie gry, projektowanie gier, zarządzanie projektami, poważne gry i wiele więcej.

Podczas Twojego pobytu w SAE będziesz pracował ze standardowym oprogramowaniem branżowym, takim jak Unreal Engine 4, Unity3D, Autodesk 3D Studio Max i Maya. Jako student w Games Development będziesz również pracował z technologiami takimi jak Oculus Rift, Android, iOS i używają standardowych języków programowania takich jak C, Javascript i C #.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Keiran Bartlett Introduces SAE Dubai

SAE Dubai

Bachelor's Degrees in Creative Media. Enrol now to start your career!