Przeczytaj oficjalny opis

O Success Point College

Success Point College , wysoko ceniony instytut edukacyjny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oferuje programy dyplomowe, licencjackie i magisterskie zatwierdzone przez University of West of Scotland aspirującym studentom i profesjonalistom. Według World University Rankings 2019 uczelnia została uznana za jedną z 500 najlepszych na świecie.

Została założona w 2015 r. Dzięki silnemu sojuszowi między rządem Indii a rządem Szardży pod patronatem Sharjah Izby Handlowej i indyjskiego centrum handlu i wystaw. Przez lata uczelnia umacniała więzi z rządem Indii, tworząc nowe partnerstwa z uniwersytetami w Wielkiej Brytanii. Jednym z naszych ostatnich partnerstw jest International Skill Development Corporation. Pomogło nam to zaprojektować nasz kampus zgodnie ze standardem ISDC Global Business School w ZEA (IGBS).

Wszystkie programy są akredytowane przez międzynarodowe organizacje zawodowe, w tym CIMA, ACCA, IPA i CMI, zapewniając studentom przewagę konkurencyjną nad innymi po ukończeniu studiów. Są one przeznaczone dla studentów, aby osiągnąć idealne połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznego doświadczenia. Nie tylko zwiększa ich karierę, ale także wyposaża ich w umiejętności niezbędne do radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami w miejscu pracy.

Budowanie udanej przyszłości

W Success Point College wierzymy w budowanie przyszłości poprzez szkolenie studentów w zakresie posiadania najlepszych umiejętności wymaganych przez wiele branż. Jest to możliwe tylko dzięki wspólnym wysiłkom naszego zaangażowanego i wysoko wykwalifikowanego wykładowcy, wyspecjalizowanego personelu pomocniczego, wykorzystania zaawansowanej technologii i determinacji naszych studentów.

Oferujemy mieszankę programów, które są prowadzone w pełnym wymiarze godzin, w weekendy i na odległość. Uczniowie mogą wybrać ten, który najlepiej pasuje do ich harmonogramu i działa na rzecz ich sukcesu z pomocą naszych profesorów i materiałów do nauki. Umożliwiliśmy specjalne usługi transportowe dla studentów studiów stacjonarnych, którzy wyjeżdżają z Sharjah, Ajman i Dubaju do kampusu.

Przygotowanie uczniów do prawdziwego świata

Nasze zajęcia w Sharjah są wyposażone w najnowocześniejszą technologię, aby pomóc uczniom uczyć się w najlepszy możliwy sposób. Kampus jest wyposażony w ogromną bibliotekę, centrum rekreacyjne i boisko sportowe, gdzie studenci mogą spędzać wolny czas z przyjaciółmi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Success Point College

BA (z wyróżnieniem) International Business to 3-letni program studiów uzupełniających przyznawany przez University of the West of Scotland. Program jest dostosowany do ob ... [+]

O

BA (z wyróżnieniem) International Business to 3-letni program studiów uzupełniających przyznawany przez University of the West of Scotland. Program jest dostosowany do obszarów związanych z przyszłymi aspiracjami zawodowymi, takich jak przedsiębiorczość i przedsiębiorczość, sprzedaż i marketing lub zarządzanie zasobami ludzkimi.

Etap 1 składa się z 4 semestrów, podczas których studenci zapoznają się z biznesem poprzez kursy takie jak komunikacja, środowisko, finanse, zasoby ludzkie, marketing, zarządzanie projektami, strategia, etyka itp.

W drugim etapie studenci wchodzą na uniwersytet i spędzają około 1 roku na nauce wprowadzania i stosowania badań biznesowych.... [-]

Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Success Point College

BA (z wyróżnieniem) International Business ... [+]

O

BA (z wyróżnieniem) International Business

Program prowadzi do 9 papierowych (F1-F9) zwolnień w stosunku do ACCA i zwolnień do Advanced Diploma in Management Accounting z wyjątkiem Operational

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Success Point College

BA Global Business z University of the West of Scotland ma na celu zapewnienie wiedzy, umiejętności i innowacji w celu rozwoju i rozwoju nowej lub istniejącej firmy. ... [+]

O

BA Global Business z University of the West of Scotland ma na celu zapewnienie wiedzy, umiejętności i innowacji w celu rozwoju i rozwoju nowej lub istniejącej firmy.

Program przeznaczony jest specjalnie dla pracujących specjalistów posiadających kwalifikacje licealne lub posiadających równoważne kwalifikacje, takie jak wyższe dyplomy krajowe. Program jest dostarczany w trybie mieszanym przez weekendy z przewidywanym terminem ukończenia 12 miesięcy.

[-]
Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku