Zayed University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wizja Zayed University

Zayed University jest krajowym i regionalnym liderem innowacji edukacyjnych. Założona w 1998 roku i dumnie nosząca imię Założyciela Narodu, nieżyjącego już Sheikha Zayeda bin Sultana Al Nahyana, ta sztandarowa instytucja jest nowoczesną ucieleśnieniem ambicji prezydenta i znacznych oczekiwań wobec szkolnictwa wyższego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dziś Zayed University wyróżnia się dwoma nowoczesnymi kampusami w Abu Zabi i Dubaju, które przyjmują studentów krajowych i zagranicznych z ZEA, z rejonu Zatoki Perskiej i na całym świecie.

Zayed University jest akredytowany przez Komisję akredytacji akademickiej (CAA) - wewnętrzny organ ds. Zapewniania jakości i akredytacji ZEA - i na całym świecie przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego Stanów Zjednoczonych, jeden z sześciu regionalnych organów akredytacyjnych w USA, który zapewnia uznane na całym świecie programy z uniwersytetu o wysokiej jakości.

Misja 2017-2021

  • Aby zapewnić światowej klasy edukację dla wszystkich studentów poprzez zapewnienie dwóch state-of-the-art kampusów w Abu Dhabi i Dubaju, które zainspirują, wspierają i pielęgnują umiejętności uczniów poprzez dostęp do wysoko wykwalifikowanych wykładowców i oddanych pracowników.
  • Oferowanie różnorodnych i uznawanych na całym świecie programów studiów licencjackich i magisterskich, które zapewniają angażujące i sprzyjające integracji doświadczenia studentów. Absolwenci będą przygotowani do przyczynienia się i promowania, dobrobytu społecznego i gospodarczego społeczeństwa ZEA i ich odpowiednich zawodów.
  • Przyczynianie się do budowania społeczeństwa opartego na wiedzy poprzez badania, stypendia, działania twórcze, zasięg i usługi edukacyjne. W celu rozpowszechniania wiedzy wśród społeczności lokalnych, regionalnych i globalnych.

O Zayed University

Pomimo młodego wieku, Zjednoczone Emiraty Arabskie odgrywają szczególną rolę na Bliskim Wschodzie ze względu na strategiczne położenie, jakość nowoczesnej infrastruktury oraz dalekosiężną i dalekowzroczną wizję przywódców tego kraju. Przywódcy ci stwierdzili, że edukacja ma duże znaczenie dla przyszłości ZEA, o czym świadczą słowa zmarłego szejka Zayeda bin Sultana Al Nahyana, założyciela ZEA:

"Doskonałość w edukacji i wiedzy jest drogą do chwały. Można to osiągnąć jedynie poprzez ciągłe wysiłki i postęp naukowy. Edukacja jest głównym filarem postępu i rozwoju, a państwo nie szczędzi wysiłków, aby zapewnić niezbędny wymóg sektora edukacji. Państwo ma pilną potrzebę wysiłków wszystkich wykształconych obywateli w procesie rozwoju. "

Zayed University , instytucja wspierana przez rząd, została założona w 1998 roku w celu przygotowania liderów, którzy będą przewidywać możliwości i uchwycić możliwości działań, które stworzą przyszłość Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Uniwersytet ma kampusy zlokalizowane w dwóch największych miastach Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Abu Zabi i Dubaju, w ramach jednej centralnej administracji. Zapisy w każdym kampusie przekraczają 4000 studentów. Uniwersytet jest na tyle mały, że umożliwia osobistą interakcję między studentami i wykładowcami, a jednocześnie wystarczająco duży, aby oferować studentom szereg trudnych programów studiów. Na Zayed University studenci mają do czynienia z otoczeniem edukacyjnym, które zachęca do ich potrzeb akademickich i wspiera ich sukces.

Podstawą doświadczenia akademickiego na Zayed University jest Akademicki Model Programowy, który koncentruje się na efektach uczenia się i ocenie. Ten model zapewnia studentom zrównoważony, połączony program akademicki, który jasno określa wyniki, zapewnia, że zasoby wspierają cele edukacyjne i podkreśla osiągnięcia uczniów i sukces. Akademicki model programu jest obsługiwany poprzez kompletny program edukacyjny, w tym Academic Bridge Program, który zapewnia studentom biegłość w języku angielskim; podstawowy program kształcenia ogólnego, który zapewnia szeroką interdyscyplinarną podstawę dla wybranego przez studenta obszaru studiów; dogłębne studia oferowane przez siedem uczelni; staże, które zapewniają praktyczne doświadczenie; i okresowa ocena osiągnięć uczniów w wynikach nauczania Zayed University .

Podczas pierwszych trzech semestrów w programie licencjackim studenci zapisują się na program kształcenia ogólnego w University College, który składa się z podstawy programowej, która zapewnia intelektualne doświadczenie wspólne wszystkim studentom i tworzy ramy wspierające wyniki nauczania Zayed University . Poprzez serię ściśle powiązanych kursów interdyscyplinarnych uczniowie rozwijają swoje umiejętności krytycznego myślenia, globalnej świadomości, aplikacji komputerowych, rozumowania naukowego i ilościowego, umiejętności czytania i znajomości języka angielskiego i arabskiego.

Na Zayed University studenci mają do wyboru programy studiów zaprojektowane z myślą o ich osobistych zainteresowaniach akademickich i celach zawodowych. Programy są zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe międzynarodowe standardy akademickie. W ramach wybranych programów studiów uczniowie aktywnie uczestniczą w procesie uczenia się, który wymaga od nich zastosowania wiedzy w rzeczywistych warunkach i rozwinięcia szerokiego zrozumienia bieżących problemów i praktyk. W miarę wzrostu ich zdolności intelektualnych uczniowie ponoszą coraz większą odpowiedzialność za samokształcenie. Absolwenci Zayed University przodują zarówno w języku arabskim, jak i angielskim i są dobrze ugruntowani w dyscyplinach akademickich, biegle posługują się umiejętnościami komputerowymi, znają bogatą kulturę i dziedzictwo, mają globalny punkt widzenia i mają doświadczenie w pracy zawodowej. Ich sukces na Zayed University przygotowuje ich do zostania przywódcami w ich rodzinach, społeczności i narodzie.

Lokalizacje

Mohammed Bin Zayed City

Address
Zayed University, P.O. Box 144534
Mohammed Bin Zayed City, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
02 599 3593

Dubai

Address
Zayed University, P.O. Box 19282
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
04 402 1444

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium