Murdoch University Dubai

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studiuj w Murdoch

Jako student Murdoch będziesz miał strukturę, wsparcie i przestrzeń, aby wykreować własną ścieżkę, dzięki czemu ukończysz nie tylko pracę, ale i życie. Poznaj naszą szeroką gamę kursów i dowiedz się, jak złożyć wniosek o dołączenie do naszej globalnej społeczności wolnych myślicieli już dziś.

Murdoch University Dubai to główny oddział Uniwersytetu Murdoch z siedzibą w Perth w Australii Zachodniej. Nasz tętniący życiem kampus w Dubaju zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż. Wszystkie kursy spełniają te same wymagania akademickie, co kursy oferowane w Australii, prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych międzynarodowych wykładowców. Stopnie przyznawane są z Australii i są dokładnie takie same jak te nadawane na kampusie w Australii.

Kampus w Dubaju został zainaugurowany w 2008 roku przez Jego Ekscelencję Szejka Nahayana Bin Mubaraka Al Nahayana, ministra szkolnictwa wyższego i badań naukowych w ZEA, i znajduje się w Dubai International Academic City. Oddział jest licencjonowany przez organ nadzoru Dubaju, Urząd Wiedzy i Rozwoju (KHDA).

Nasze elastyczne opcje uczenia się są dostosowane tak, abyś mógł zaprojektować swój kierunek studiów zgodnie z własnymi wymaganiami. Po co wybierać między biznesem a mediami, skoro można to robić jednocześnie? Nasza opcja podwójnej specjalizacji pozwala łączyć dwie różne dyscypliny w jedną dobrze zaokrągloną edukację bez wydłużania czasu na uniwersytecie.

W Murdoch jesteśmy dumni z tego, że mamy międzynarodowy wydział, który uczy cię uznawanych na całym świecie stopni naukowych. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem programu podstawowego, czy też studentem pierwszego i drugiego stopnia, jakość nauczycieli i oferowanych programów są światowej klasy.

Studia na Murdoch University Dubai to nie tylko nauka w wybranej dziedzinie. Chodzi również o odkrywanie nowych sposobów myślenia, odkrywanie różnych perspektyw i znajdowanie sposobów na zmianę.

Mamy wsparcie, udogodnienia i elastyczność, aby pomóc Ci zdobyć umiejętności, wiedzę i doświadczenie życiowe potrzebne do osiągnięcia swoich celów.

 • 100 najlepszych na świecie: w rankingu 100 najlepszych młodych uniwersytetów na świecie (Ranking Młodych Uniwersytetów 2017, Times Higher Education)
 • Pięć gwiazdek: dla absolwentów rozpoczynających pensje i doświadczenie edukacyjne (The Good Universities Guide 2018)
 • Doskonałość w badaniach: Światowy standard lub wyższy w 85 procentach dyscyplin naukowych (Excellence in Research for Australia (ERA) Australian Research Council 2015)128515_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Dlaczego warto wybrać Murdoch w Dubaju?

 • Atrakcyjny styl życia dla studentów: koszty utrzymania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA) należą do najniższych wśród krajów rozwijających się i wschodzących. Miasto otoczone piaszczystymi wydmami ma wiele wspaniałych plaż i ciepłych wód, a słońce świeci przez cały rok. ZEA to również bardzo bezpieczny i nowoczesny kraj o bardzo niskim poziomie przemocy i przestępstw przeciwko mieniu.
 • Wielokulturowe i kosmopolityczne miasto: kultura arabska jest głęboko zakorzeniona w Dubaju, ale ponieważ Zjednoczone Emiraty Arabskie są krajem ex-pat, jest tak wiele różnorodności kulturowej. Studenci mogą cieszyć się kosmopolitycznym i międzynarodowym stylem życia w Dubaju, z dużą ilością możliwości interakcji z ludźmi z różnych narodowości i środowisk kulturowych. W Dubaju poczujesz się jak w domu, pod warunkiem przestrzegania prawa i poszanowania kultur i wartości.
 • Ciesz się pracą w niepełnym wymiarze godzin podczas nauki: studenci Murdoch posiadający zezwolenie na pracę mogą pracować w niepełnym wymiarze godzin w strefach wolnocłowych. Nie ma formalnych ograniczeń godzinowych, o ile są one zgodne z rozsądnym harmonogramem studiów.
 • Miasto możliwości: absolwenci w Dubaju mają dostęp do wielu możliwości zatrudnienia po uzyskaniu stopnia naukowego, wzrost możliwości zawodowych wynika z szybkiej ekspansji sektora nie-naftowego, takiego jak przemysł budowlany.
 • Kraina cudów: Dubaj nie tylko jest pełen naturalnych atrakcji, ale jest też wystarczająco dużo atrakcji stworzonych przez człowieka, abyś był zajęty. Studiując w Dubaju, będziesz miał wiele okazji do częstych odwiedzania tych uznanych atrakcji.

Wyposażenie kampusu

Murdoch University Dubai , z siedzibą w Dubai International Academic City, zapewnia najnowocześniejsze udogodnienia i światowej klasy technologię, dzięki czemu studenci mają dostęp do najwyższych standardów edukacji na całym świecie.

Udogodnienia w naszym kampusie w Dubaju obejmują nowoczesne sale wykładowe, biura administracyjne i usługi wsparcia dla studentów. Kampus oferuje w pełni profesjonalną telewizję high-tech, a także zaplecze postprodukcyjne. Centralnie zlokalizowana biblioteka działa jako punkt kompleksowej obsługi w zakresie nauki i usług dla studentów. Zapewnia również studentom dostęp do wszystkich elektronicznych baz danych udostępnianych przez główny kampus w Australii.128516_pexels-photo-1543895.jpg

Wyposażenie kampusu:

 • Studio Filmowe
 • Zestaw do edycji
 • Laboratorium komputerowe
 • Wspólny pokój
 • Biblioteka
 • Transport studentów

Dubai International Academic City

Dubai International Academic City (DIAC) to jedyna na świecie wolna strefa poświęcona szkolnictwu wyższemu. Założony w 2007 r. W ramach TECOM Investments, DIAC dąży do rozwoju puli talentów regionu i ustanowienia ZEA jako gospodarki opartej na wiedzy.

DIAC jest najważniejszym miejscem dla szkolnictwa wyższego w regionie, położonym na w pełni wyposażonym kampusie o powierzchni 18 milionów metrów kwadratowych z najnowocześniejszymi nowoczesnymi udogodnieniami. DIAC jest obecnie gospodarzem 21 międzynarodowych oddziałów kampusów w ramach całkowitej liczby 37 ZEA, największej liczby w dowolnej lokalizacji.

Dzięki wielu punktom sprzedaży detalicznej Dubai International Academic City jest samowystarczalną społecznością, oferującą swoim najemcom i odwiedzającym sklepy z żywnością i napojami (w tym Costa Coffee, Subway, Bombay Chowpatty i All Day Minimart), instytut nauki jazdy, wypożyczalnie opieki, biuro podróży, żłobek, gabinety kosmetyczne oraz klinika dentystyczna i medyczna.

Lokalizacje

Dubai

Address
Block 10, 4th Floor, Dubai International Academic City, Academic City Road
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium